Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ludi skorpion je napisao(la):
Pozdrav Da pitam i ja nesto mozda glupo a mozda i ne.Naso sam neko kristalno 100 posto topivo djubre.I kaze da se kap po kap dozira sa 1 procentom na litar vode.Da je posto i procenat isto ili ne?

ja baš nebih to koristio, najsigurniji si sa tečnim gnojivima... ali ti si tu da odlučuješ o svojim biljkama!
samo kažem, da kasnije nebi bilo žaljenja...

možda da uzmeš plantellu, jeftina je, radi i provjerena je!
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
Aha znaci poslje mjesanja s gnojivom.e a gnojivo onda malo promjeni boju vode,oce to smetat za rezultate posto imam ph tekucinu i po boji vode gledam ph.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hmm, e tu ces morati pricekati nekoga ko koristi tekucinu za mjerenje ph. Ja bih probao jer mi vrag ne bi dao mira. :)
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
I To sta necu probat.pa da vidim.imam jos jedno pitanje.znaci dovukao sam struju do prostorije.i sad mi je u prostoriji samo trozilna zica.e kako da ja sad na nju spojim utikace.stavio bi 4 utikaca al neznam kak se to spaja.znam jedan spojit al kako vise njih.pa ako netko ima shemu neku.jer kuzim se nesto u struju i oprezan sam al nebi s tim riskirao.zao mi je ako sam dosadan al nisam nigdje nasao konkretan odgovor a ne zelim riskirat.
 

Boro

Banned
Banovan
26.09.2011
2
0
0
31
Ukratko zanima me da li bi neko imao da mi proda jedno 50-100 gr nekog dobrog indoor sranja? Sve lepo,diskretno, "profesionalno",zainteresovani na PM

E ovako citao sam sve zive pravilnike foruma i secam se da sam negde procitao da sajt ne podrzava bilo kakav uzgoj u komercijalne svrhe i da ce svi postvi na tu temu,izmedju ostalog i "ponude" biti obrisani,e sada ne znam da li je isto tako i za "potraznju" , ako je tako stvarno bih molio modove na ovaj moj post pokusaju da zazmure.Stvarno mi je pun K toga da kupujem kojekakva govna od trave po nenormalnim cenama od dilera-klosara.Uzasavam se od same pomisli o tome da,da bih bilo sta pusio,moram prvo da okrecem brojeve,i onda da idem da se nalazim sa kojekakvim klosarima,kao poslednji kriminalac.

Sve sto bih uzeo bi bilo iskljucivo za licnu upotrebu,samo hocu da se osiguram za neko vreme...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
misliš spojit više utičnica na jednu žicu? moraš ih spajat paralelno jednu s drugom...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....pa stavi jednu uticnicu i u nju ovakav produzni i rijesio si problem.......
 
06.04.2011
35
4
0
45
hazeboy je napisao(la):
I To sta necu probat.pa da vidim.imam jos jedno pitanje.znaci dovukao sam struju do prostorije.i sad mi je u prostoriji samo trozilna zica.e kako da ja sad na nju spojim utikace.stavio bi 4 utikaca al neznam kak se to spaja.znam jedan spojit al kako vise njih.pa ako netko ima shemu neku.jer kuzim se nesto u struju i oprezan sam al nebi s tim riskirao.zao mi je ako sam dosadan al nisam nigdje nasao konkretan odgovor a ne zelim riskirat.
Kralju zar ti nije bolje da kupis produzni kabli sa 5 prikljucka i resen problem.Al ta tvoja soba mi mirise na komercijalni uzgoj.Vodi racuna sta radis,Poz
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
Haha.nije komercijalni uzgoj.da je komercijalni uzgoj ja mislim da bi imao pare za pravi ec i ph metar od 200 eura a ne kombinirao za testne trakice od 50kn.bojim se slike postat a kamoli nesta drugo.fora je u tome sta je trenutno produzni sad i previse se grije zica.to je na jednom mjestu di nema struje a u toj prostoriji ima 2 boxa od 120cm,u svakom su 4 biljke.racunaj da pusim 10 god vec(svaki dan obavezno,gram-100kn puta 30 dana pa racunaj)vidio si kak himalaya lose zgleda.pa racunaj kolko grama suhog dobim po boxu.i to mi bas nije dosta za osobne potrebe a kamoli da pocastim nekog.uh zaboravih da "hranim"jos jedna usta.svoju zenu.ona zapali svaki drugi dan.nego da se vratim na kabel.u toj prostoriji ima 2lampe 600w,ventovi na boxu,ventovi na ct.prek ljeta klima prek zime grijalica na puhanje.skrinja.na produznom pise 3500w.po racunici kad je sve upaljeno ne prelazi tolko al opet je vruc.a isplatljivije mi je spojit par uticnica na neki kabel od 2,3,4 kvadrata nego kupovat one produzne od 300-400kn.ja se ispricavam ako 2 boxa spadaju pod komercijalu.ako moderatori tako misle prihvacam ban,ali uvjeravam vas da je to sve za osobne potrebe makar ja neznam kolko vi to grama na 4 biljke dobivate al ja suhog po boxu 200-300 kom.s tim da meni grow cvjeta po mjesec dana dulje nego sta pise(valjda zbog nekontroliranih uvjeta).jos jednom isprike.inace iskreno moj kvart je druker na drukeru.imao sam takvih problema s njima prije.prije sam si apetit pusenja financirao tak da sam uzeo nes sitno malo prodao nes ostavio,ali vec 5 GODINA NE RADIM TAKVE STVARI.zato sam i poceo sadit jer mi je skupo kupovat.tako da me takve stvari vec dugo ne interesiraju jer imam svoj hobi.odnosno its not a hobby...its WAY OF LIFE!bole me prsti.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
opušteno..

čitam, gledam, žao mi je što ti se desilo, nadam se da ćeš brzo riješiti problem oko biljaka.. želim ti sreću u daljnjem uzgoju..

p.s. probaj pitat člana zlo&naopako da ti pomogne oko struje..
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
Hvala sid!ma ne zelim pvt gnjavit nikoga,a vec sam jednom rekao da sve radim prek mobitela tak da nisam bio uspjesan na guglu i ovdje.bum pricekao mozda navrati na ovu temu.zadnje dve strane 10 mojih postova.budem se druzio jos s guglekom malo.
 
20.04.2011
35
8
0
43
Za toliko opterećenje 2x600w, ventovi, grijalica, ledenica. ja nebi ima vire u produžni kabel sa 5 utičnica onaj što se kupi za 50 kn a i jeftinije. to su kabeli debljine 0.75 ili 1 mm što je malo za takvo opterećenje. Kupiš kabel od 2,5 mm i na njega spojiš set od 5 utičnica.

Nego ljudi mene zanima jel moguće okrenuti smjer ventilatora.npr kupaonski cjevni 125 mm
 
06.04.2011
35
4
0
45
hazeboy je napisao(la):
I To sta necu probat.pa da vidim.imam jos jedno pitanje.znaci dovukao sam struju do prostorije.i sad mi je u prostoriji samo trozilna zica.e kako da ja sad na nju spojim utikace.stavio bi 4 utikaca al neznam kak se to spaja.znam jedan spojit al kako vise njih.pa ako netko ima shemu neku.jer kuzim se nesto u struju i oprezan sam al nebi s tim riskirao.zao mi je ako sam dosadan al nisam nigdje nasao konkretan odgovor a ne zelim riskirat.
Soty Tebra.Nadji punu bakarnu zicu i povezi sa tim od 5 priklucka.

Nego ljudi mene zanima jel moguće okrenuti smjer ventilatora.npr kupaonski cjevni 125 mm .Braticu grass mislim da ne moze jer je namotan da vrti samo na jednu stranu. Moze jedino ako ga ti sam rucno okrenes.Mislim na vent.E sada ja imam jedno pitanjce, Negde sam procitao neznam tacno gde,da je bolje zalivati biljku nadjubrenom ili nenadjubrenom vodom i da joj je temperatura od 25 do 30 stepeni C. Dali je to tacno. Hvala
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
@skorpion,nije bed.i ovo za nadjubrenu i nenadjubrenu vodu ne kuzim na sta mislis.neznam koja je optimalna temp.za zalit aagggljku,al znam da nesmije bit hladna il jako topla da ne sokiras biljku.meni je uvjek sobne temp.(23-26)
@gras mozes probat skinut propeler i okrenut ga na drugu stranu pa tako zasarafit na motoric.ako su oba utora ista.imao sam povjerenje u produzni na kojem pise da gura 3500w(na svakom tak skoro pise)zica je u njemu 1.5 kvadrata.al kad se zagrije kao zvaka je.uzet cu onu tvrdu od 2.5 i tako spojit i rjesena stvar.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Hazeboy uzmi jači kabakl do prostorije ako treba i 3 ili 4 kvadrata i na nju spoji utičnice.Ako nisi siguran za spajanje imaš za kupit ove utičnice za produžni.U njemu je sve spojeno ti samo spojiš kabal u nutra i sve dobro.Ako ti nije bed tražiš da te utičnice imaju i osigurač unutra.Tako i ako se nešto desi zbog opterečenja oprema i škrinja neče dobit po repu.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nego ljudi mene zanima jel moguće okrenuti smjer ventilatora.npr kupaonski cjevni 125 mm

Ne razumijem cemu kompliciranje? Kako god uzmes mozes ga okrenuti na bilo koju stranu bez da se jebes sa propelerima. Sto zelis dobiti?

Hazeboy uzmi jači kabakl do prostorije ako treba i 3 ili 4 kvadrata i na nju spoji utičnice.Ako nisi siguran za spajanje imaš za kupit ove utičnice za produžni.U njemu je sve spojeno ti samo spojiš kabal u nutra i sve dobro.Ako ti nije bed tražiš da te utičnice imaju i osigurač unutra.Tako i ako se nešto desi zbog opterečenja oprema i škrinja neče dobit po repu.

Bat, 105kn, jebenica od produznog(6 utora).... Jucer bio, skoro sam ga kupio, ali mi ne treba za sad.
 
14.09.2011
21
2
0
31
E ljudi jedno pitanje al dosta nevezano za grow? Kako ljudi osjecaju miris vutre? dali oni to prepoznaju ko i mi? kako im mirise? ili im smrdi? Nerazumjem? Meni stari uđe juce u sobu i kaze mi,opet pusis travuljagu,nasta sam ja reko da, (zna da dimim) ali kako to njemu smrdi mirisi,kako god? ae neko neka mi kaze,jer mucim se s tim pitanjem 2 god :) pozdrav,nemojte shvatit krivo,al me bas interesira :)
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
38
@born di si ga vidio?i sta je to bat?ja sam gledao one comel i ima brutalnih sa zastitom prednaponskom bla bla bla,al po 300tinjak kn.@ flok oni to osjete isto kao i ti na pocetku svog pusenja.osim ako ima iznimka koji drugacije reagiraju na to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.