Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.02.2010
5
0
0
29
Koliki je urod na biljkama u alien grow shop-u . . u opisu biljke pise gramaza ali da li je to u svezem stanju ili osusena ? konkeretno zanima me Barneys Farm Seeds Feminised . . Barneys Farm Seeds L.S.D. . . pise 600g/m2 . . ali wtf ??[h=2][/h]
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
wow...totalno zanimljiv strain za outdoor...harvest u prosincu ili sijecnju? vec se vidim kako razgrcem snijeg i otkopavam zatrpane budove ;-)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
jbg. takva biljka Marco, Traditional landrace/pure-bred: "Traditionally harvested in the first half of December with the onset of the brutal Central Asian winter, Mazar-i-Sharif plants will enjoy cold conditions, including snow, and will turn a deep blood red in low temperatures."
naravno, moze da se radi i indoor, u tom slucaju, Flowering Time Indoor: 68 - 78 days
 
28.02.2010
5
0
0
29
da a prinos je od 1,5 do 2 kg :)) . . ali nzm da li da narucim preko ovog sajta , jel zna neko koliko je pouzdan ?? :signs053:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
baaaaaaaaa, nisam jos znao za to.... nesto opasno mora bit....


4 metra indice.... xD

...has a sweet aroma and a mellow head high, in higher dosages it becomes narcotic...
 
03.07.2011
3
0
0
42
ako je biljka bila 3 meseca u vegetaciji i ako je biljci vreme cvetanja 8 nedelja koliko je proslo da li ce joj sta skoditi ako se cvetanje pusti jos koja nedeljanedelja? I koliko naj duze moze biljka da bude u fazi cvetanju?
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
boook forumaši, ovak imam jedno pitanje i vrlo bih rado htio da mi se na njega odgovorikoliko je pametno da se svjetiljka od 400W(Philips Son-T pia) stavi u kartonsku kutiju....jer planiram si napraviti grow box od kartona, pocetnik sam i nemam iskustva sa uzgajanjem marihuane, a baš se pripremam za svoj prvi grow i da li je uopce pametno raditi si box od kartona??? Nadam se da ovdje na forumu ima neka dobra dušica koja bi mi vrlo rado odgovorila na ovo pitanje, inače hvala unaprijed, svaki savijet dobro dođe!!! :))))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Anuk je napisao(la):
ako je biljka bila 3 meseca u vegetaciji i ako je biljci vreme cvetanja 8 nedelja koliko je proslo da li ce joj sta skoditi ako se cvetanje pusti jos koja nedeljanedelja? I koliko naj duze moze biljka da bude u fazi cvetanju?

nece joj nista skoditi, ali ces dobiti losiji materijal, zasto bi je uopste pustao duze da cveta? koji je strain u pitanju?

@naturalmystic - nije preterano pametno ali nije nemoguce, zavisi koju bi velicinu, kako bi resio ventilaciju, koji kvalitet kartona...
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
dosta je velik karton, onak taman da mi sve stane u njoj, ali neznam kako bih stavio Sunon Ventilator 164 m³/h , neznam kako ga spojiti
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
naturalmystic je napisao(la):
dosta je velik karton, onak taman da mi sve stane u njoj, ali neznam kako bih stavio Sunon Ventilator 164 m³/h , neznam kako ga spojiti

Neznaš kako bi ga stavio?Kao prvo kartonski box moze biti opasan jer je to zapaljiv materijal,kao drugo nije čvrst,kao treče karton upija vodu sto mu moze oslabiti strukturu i da dode od rušenja boxa,požara od kotakta Hps sa kartonom ili struje sa vlaznom podlogom.

Ovaj vent spajaš na modificirano napajanje od kompa ili na adapter od 12 volti sa potenciometrom,i nece ti biti dovoljan samo jedan,nego više njih.treba ti vent za upuh zraka,ispuh i jedan za mješanje zraka u boxu i pirenje po biljkama :D čitaj još malo teme po forumu...
 
15.09.2011
21
1
0
38
naturalmystic je napisao(la):
boook forumaši, ovak imam jedno pitanje i vrlo bih rado htio da mi se na njega odgovorikoliko je pametno da se svjetiljka od 400W(Philips Son-T pia) stavi u kartonsku kutiju....jer planiram si napraviti grow box od kartona, pocetnik sam i nemam iskustva sa uzgajanjem marihuane, a baš se pripremam za svoj prvi grow i da li je uopce pametno raditi si box od kartona??? Nadam se da ovdje na forumu ima neka dobra dušica koja bi mi vrlo rado odgovorila na ovo pitanje, inače hvala unaprijed, svaki savijet dobro dođe!!! :))))

Naravno da mozes, samo brijem da imas velike sanse da si kucu zapalis :icon_lol: Daj si jos 1-2 tjedna razmisljati i ziher sam da ces imati puno bolje ideje. Ak ipak odlucis za kutiju, nabavi si aparat za gasenje pozara ;)

EDIT: ak ces vec u kutiju, kupi si stedne zarulje
 
03.07.2011
3
0
0
42
PowerSeed je napisao(la):
nece joj nista skoditi, ali ces dobiti losiji materijal, zasto bi je uopste pustao duze da cveta? koji je strain u pitanju?

indica Northern Lights Moc
Zasto losiji?
 
20.04.2011
35
8
0
43
LJudi moj prvi indoor ide super za sada. 4 autoflowera. još mi stoje u malenon boxu pod štednim žaruljama a za tjedan idu u veći pod 250w hps. držim ih pod 22/2, ova dva sata su samo da se odmore žarulje i ventilatori. Stavia bi ja režim 18/6 al kad su ugašena svitla temperatura pada na 13-14 c a kad su upaljena 24 c, razlika 10 stupnjeva. Pa me strah da se ne smrznu. Što vi kažete? jel 14 c mala temperatura dok su svitla ugašena. Za sada im ne škodi temperatura od 14 c za ova dva sata što su ugašena, al kad bi gasia po 6 sati, neznan bili to bilo puno vremena da stoju na 13 do 14 c. Što mi vi preporučate?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.