Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Jedno pitanjce: Da li se "vrijeme cvijetanja" broji od pojave prvih bijelih dlačica ili od dana kad ju pukneš na 12/12?
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ljudi broje kak im pase al od prebacivanja na 12/12 po meni ona je u vegi jos neko vrijeme dok ne pokaze spol tako da ja cvjetanje pocnem odbrojavat kad na svakom hedu pisile budu vidljive........najgore sto mozes napravit je biljku ubrat prije vremena......:)
 
20.08.2011
20
3
0
37
evo ovako imam i ja jedno pitanje? stalno sam tu samo reko komentiram....
ugl.. poceo sam evo i ja svoj nazovimo to indoor i imam ovako:

2 stedne zarulje 25 w
1 halogeni reflektor (vise radi temperature nego radi svjetla sve je jos u razvitku)
eh sad imam i hps lampu spremnu sad samo neznam jel ju imam razloga ubacivat u vegetaciji ili nece bit nikakve koristi od toga????
normalno ventilacija i sve on jos dva mala venta cekaju off u slucaju dodavanja lampi 2 rade za sad (reflektor grije podosta i przi struje :)
hvala ako neko moze pomoc
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....kolumbo samo ti ubaci HPS u vegetaciji, bolje ce se razvit nego pod tim stednim zaruljama.......bez brige....:)

.....grass-podnjet ce one tih 14C bez beda a sad na kolko drzat automatica je vise stvar odabira iako sam ja svog Wembleya sad zadnja 2 tjedna stavio na 24/0 i mogu rec da se vidi razlika u tih 6 sati i imam osjecaj da biljka bolje napreduje.....ili su to jednostavno ona zadnja 2 magicna tjedna prije harvesta.....:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
kolumbo je napisao(la):
evo ovako imam i ja jedno pitanje? stalno sam tu samo reko komentiram....
ugl.. poceo sam evo i ja svoj nazovimo to indoor i imam ovako:

2 stedne zarulje 25 w
1 halogeni reflektor (vise radi temperature nego radi svjetla sve je jos u razvitku)
eh sad imam i hps lampu spremnu sad samo neznam jel ju imam razloga ubacivat u vegetaciji ili nece bit nikakve koristi od toga????
normalno ventilacija i sve on jos dva mala venta cekaju off u slucaju dodavanja lampi 2 rade za sad (reflektor grije podosta i przi struje :)
hvala ako neko moze pomoc

baci tu halogenku i ukljuci hps, on ce ti isto odrzavati temp. ali i doprineti rastu i razvoju biljke

@grass - smrznuti se sigurno nece, probaj pa ces videti kako se ponasaju i da li usporavaju u rastu (mada cisto sumnjam, al' nekad zavisi i od samog straina)
 
20.08.2011
20
3
0
37
inace nisam u toku u indooru opce :) outdoor je moja furka :)
a sta halogenka nevalja mislim jeftina je al opet?
jos samo ovo da pitam.
Slobodno ubacim jos koju i stedljivu uz hps i malo to sve prosirim jel box mi je podosta visok i sirok a kazem ti vent mi je spreman???
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
a koliki je prostor, koja je hps? halogen ti ne znaci nista sem sto greje i trosi struju, udri hps i ne brigaj
 
20.08.2011
20
3
0
37
gledaj sad ovako ... stvar je u starinskom ormaru dimenzija 1x1x2m stim da je 2 u visinu.
sad je pregraden na negde 0.5x0.5x1 m imam hps 100w i jel bi se isplatilo uzet jos koju stedljivu i to malo prosirit nije bed ako su i neke pare u pitanju samo ono tipa ako ubacim jos relativno koju stednu 3 , 4 ili kolko vec po 25
sad me zanima samo kakva treba specifikacija bit tih stednih jel ove bake di ja kupujem light znaju o tome duplo manje od mene (a ja znam jako malo)??? xD
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
udri taj hps bez razmisljanja, mozes pojacati sa stednim koje imaju 6400K il 6500K u fazi vegetacije, kasnije eventualno sa stednim od 2500K il 2700K u fazi cvetanja
 
20.08.2011
20
3
0
37
PowerSeed je napisao(la):
udri taj hps bez razmisljanja, mozes pojacati sa stednim koje imaju 6400K il 6500K u fazi vegetacije, kasnije eventualno sa stednim od 2500K il 2700K u fazi cvetanja




hvala ti brate ovaj tjedan sve slikam i postam ... bacit neki dnevnik pa da mi pomognes ako negde zapnem :)
bacis oko ili dva a ako ces ikad trebat kakav savjet za van tu sam brate :):banana_rasta:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
kolumbo je napisao(la):
hvala ti brate ovaj tjedan sve slikam i postam ... bacit neki dnevnik pa da mi pomognes ako negde zapnem :)
bacis oko ili dva a ako ces ikad trebat kakav savjet za van tu sam brate :):banana_rasta:

hvala ti brate, ja sam vana od '87. ;)
 
14.04.2011
0
0
0
37
Braćo mila,mene zanima kad ćemo ustati i boriti se za našu biljku da postane legalna!!!Ovako više neide,gutam Helexe i ostala sranja a nitko ne kuži da bi pljuga dvije,tri više pomogle od kemije...Lječeni alkos :)))
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
brate mili imas temu za to sto pitas...
mene zanima na kolkoj temp. treba bit staklenka u kojoj su posuseni hedovi?jel ima kakvo pravilo?hvala
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ljudi zašto na ovom forumu se ne smiju stavljat veliki lijepi setupovi nego ove *****rijice kaj stavljate.....stvarno imamo najjadniji forum u svijetu...
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
$DoLaR$ je napisao(la):
ljudi zašto na ovom forumu se ne smiju stavljat veliki lijepi setupovi nego ove *****rijice kaj stavljate.....stvarno imamo najjadniji forum u svijetu...

O cemu ti? Ako se tvoj komentar odnosi na: "16. Zabrana komercijalnog uzgoja......" sve ti lijepo pise. Pametnom dosta.. A ako ti smeta da te forum na neki nacin stiti (sebe i tebe),i zbog toga je jadan, ti odi na neki bolji :) Ili mozes slati slike direkt u MUP, pa se tamo hvali kako imas 20000 W grow :))) :eek:hno::eek:hno:
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
pusti ga,vidis da je sav neki isfrustriran...kaj radi tu ako je ovo najjadniji forum?

...u svakom slucaju da se ne zaboravi moje pitanje ako nekome nije problem dat odgovor?bit cu vrlo zahvalan
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
prika moj i dvije stabljike su komercijalni uzgoj....ustvari i jedna je previše kad su zabranjene...tako da pričaš gluposti...neko može i 10 grama uzgojit pa prodat i već radi mnogo kaznenih djela....a na ovom forumu sam da kad se napljugam vrištim od jadnih setupova....jedino mi balkanci imamo sve najjadnije...to nam je valjda prešlo u krv ;)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
znaci nije do foruma nego do balkana:b_lame: salim se malo dolar,nadam se da se ne ljutis u vezi frustracija...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.