Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Quix je napisao(la):
izvadio sam ali vjerujem da nisam sve jer nezelim ostetit biljku. jesu te teblete stetne ili ne djeluju kako treba ?

Nije poanta jesu li stetne ili neefikasne vec je poanta sto si fatalnu gresku napravio i uopce POMISLIO na GNOJIVO od prvog dana kako si sjeme puknuo u zemlju :))))) ne znam sta da ti kazem pusti vidi i snimi kako se ponasaju i dobro se educiraj za sljedeci puta jer to sto kazu cvjecari i ljudi ovdje na forumu je DRUGI PAR CIPELA jer Kanabis je POSEBNA BILJKA :p :))) drz se citanja ,sretno dalje !
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
A, to je ona za 8kn 10L?!
Isprobao, meni se nije svidjala.
Composana ili TerraMagma! Razlika je OCITA!
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
jbg ipak prvi grow. kako se kaze izgaj se i uci, no kad bude vremena napravit cu dnevnik pa smijete djelit kritike :)

edit: ocu samo da nadodam da su se biljke pocele oporavljat odkad sam izvadio tablete. svima rep+ i hvala na savetima
jos me jedno muci temp po noci oko 20-25 a po danu je 30-37 stepeni pa me interesuje jeli suvise alarmantno? koliko sam skonto u high growu pise da je alarmantno posle 40 stepeni.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne valja preko 30 stupnjeva...do 28 bi bilo idealno. Vani preko ljeta ipak ima vjetra i ne prži baš tako jako, kao žarulja kad je preko 30 stupnjeva.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Da se malo nadovežem na ovo o temperaturi jer sam se malo igra sa biljkama i toplinom.
Ako je u boksu jako dobar protok/izmjena zraka biljoze mogu podnjeti do 35 stupnjeva,preko toga su već problemi.
A vani preko ljeta zna direkt na suncu bit i 50 al vanka je druga priča, priroda regulira sve i uz mali povjetarac to pada na 30ak.
Uglavnom rješit dobru ventilaciju i držat temp ispod 30 i sve super a sa niskim temperaturama nemam iskustva.
 
06.04.2011
35
4
0
45
Quix je napisao(la):
jbg ipak prvi grow. kako se kaze izgaj se i uci, no kad bude vremena napravit cu dnevnik pa smijete djelit kritike :)

edit: ocu samo da nadodam da su se biljke pocele oporavljat odkad sam izvadio tablete. svima rep+ i hvala na savetima
jos me jedno muci temp po noci oko 20-25 a po danu je 30-37 stepeni pa me interesuje jeli suvise alarmantno? koliko sam skonto u high growu pise da je alarmantno posle 40 stepeni.
Majstore probaj da povecas nocnu temperaturu jer nevalja da pada ispod 25 a za dnevnu povecaj ventilaciju jer nevalja ni preko 30.Probaj da odrzavas ujednacenu temperaturu 25-26 noc 28-30 dan.A marijana voli svez vazduh znaci za nocu smanjis protok vazduha a danju ga povecas i time regulises temp.Poz
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
a di si ti učio majstore temperature......koliko ja znam....preko dana 27 preko noći 20....deluks :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Koliko ja znam preko dana je 26.3 a preko noći treba biti 22.742 celzija. I ako nije točno tako propade grow.
:eek:hno: S čim se vi zamarate ... bitno je da razlike dan/noć temperature ne prelazi više od 10-ak stupnjeva, radi šoka.
A biljka može rasti i na 40 stupnjeva ako se ostali parametri postave prema tome, količina co2, vlažnost, zaljevanje,
strujanje zraka, itd.
 

Wu

Aktivan Član
14.07.2011
104
9
18
32
offtopic: molim vas kako se namesta na imageshacku ono forum thumbnail, zaboravio sam. sorry za off
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
He-Man je napisao(la):
A biljka može rasti i na 40 stupnjeva ako se ostali parametri postave prema tome, količina co2, vlažnost, zaljevanje,
strujanje zraka, itd.

nitko nije rekao da ne može rast...ali isto ćeš tako i pušit kako ti je rasla.....
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
huh ? scratch_head_thinking.gif

@TheCooler
S CT-om ako ti je "dnevna" temperatura u boxu prevelika, bez CT- ako je preniska.
A ako je preniska po "danu" ostaje ti problem hladnoće kada je mrak.
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Puce mi jedna fina grana danas u navlacenju..mogu je skinuti i probati kakva je, ali me zanima, ako ju ostavim, hoce li "zarasti"?.
Pukla je dobrano, ali ostalo je materijala kojim se drzi za donji dio grane. Privezao sam...sta mislite (biljka na samom kraju zivotnog ciklusa)?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
uspjet će sigurno... meni je uspjelo makar sam strgao cijelo glavno stablo (i to na 3 biljke) a ne neku granu sa strane... zaraste to natrag bez problema.

da se i skroz otkine ti je možeš namjestit nazad točno kako je bila i dobro zamotat nekom gazom, trakom ili špagom i ona će najvjerojatnije zarasti nazad...
 
17.12.2011
0
0
0
36
Ču sam da postoji nekakva spletna stranica, u macedoniji, gdje možeš nabavit gomilu vutre :D ....

Jeli itko zna ako ta stranica postoji?

Puno HVALA na odgovoru!

-------------------> English Translation
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
59
0
38
Horsemouth je napisao(la):
Ču sam da postoji nekakva spletna stranica, u macedoniji, gdje možeš nabavit gomilu vutre :D ....

Jeli itko zna ako ta stranica postoji?

Puno HVALA na odgovoru!

https://forums.vutra.org/content/220-pravilnik-vutra-organizacije.html

Proctati prvo, pa onda pitati bilo šta...

Posto ti je prvi post, upozorenje samo..

Ovo je forum o legalizaciji i uzgajanju vutre...

Svako pitanje tipa kupit vutru kažnjava se promptnim izbacivanjem sa foruma

-------------------> English Translation
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.