Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hazeboy ti je objasnio ljepo, ja si isto planiram uzet hps za cijeli grow, ipak ce mi bit prvi put, jos je sve u planu, polako strpljivo se radi :) i hps za prvi put je odlicno da nemoze bolje :D a kasnije kad se udje u te vode se moze krenut na profi kao sta su lampe za vege pa za cvjetanje a tek mozda poslje i hydro ;) strpljenje radi svoje. kao sta si mogo zakljucit iz posta, takodjer prepourcam ti hps. sretno s growom i voli ono sta radis :D neznam sta mi je ali imam osjecaj da podjelim ljubav sa cijelim svijetom, mislim da cu veceras to i napravit kad legnem sad meditirat, malo sam offtopic ali siguran sam da to moji vutroljupci razumiju :)
peace out !
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
@Napušena Vjeverica

Manje puši, više čitaj xD
Ozbiljno, sve je to ok,nije ti jasno pa pitaš, ali sa pitanjima "jel mi treba prigušnica" i sl., nećeš daleko dogurati. Više puta se spominjalo da visikotlačne žarulje, bilo da su metal halogene, natrijeve ili živine, ne mogu raditi bez prigušnice. Stvarno nije cool uletit po 100-ti puta sa takvim pitanjem...
Za kvalitetnu rasvjetu ti treba i para, a ako baš hoćeš forsirati sa posebnim lampama za vege i cvijet, neće moći za 500kn nikako. Zato uzmi ovo: 250W SHP-TS kit - Paketi - , i nema greške. Još jedan kupaonski vent: Ventilator ugradni fi 120 - shop.emgd.hr i taj dio je rješen.
Ako ćeš štedne, onda možda i uspiješ za 500kn nešto složit, ali teže malo da će i zemlja ući u tu računicu.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
palo mi nesto na pamet pa da pitam ove starije.dali se pri registraciji koristi nova mail adresa

ili ona postojeca koju stalno koristimo iz bezbednosnih razloga
 
06.04.2011
35
4
0
45
Power seed kom li si ti bogu zgresio kad si pred ban?Da te priupitam nesto.Danas sam naiso slucajno na Slavol i kupio ga jer sam na forumu procitao da je odlican.Samo neznam dali se on dozira u vodi u kojoj je vec sipan N.P.K. ili samo sa obicnom vodicom?Pozdrav aktinim korisnicima.​
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ne mesaj, a za pred ban se ne jedi, to sam sam sebi stavio dok mi ne istekne jedan crveni karton sto vucem od prosle godine ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Quix je napisao(la):
...moze li mi netko objasniti proizvodnju keksi od lisca ?

evo ti jedan recept u originalu koji sam ja dobio 2006.

5AR je napisao(la):
kolače možeš praviti i od velikog lišća sa ženskih,ustvari od svega šta ti netreba....
probaj svakako kolače ja sam oduševljen.u zadnje vrijeme slabo pušim kolači su mi puno bolji...:icon_lol:
evo recept treba ti:
30g lišća
130g maslaca(mora bit baš maslac)
100g čokolade za kuhanje
100g mliječne čokolade
6 dcl vode
1 žlica šećera u prahu

prvo zagriješ vodu i maslac. kad se maslac rastopi dodaš lišće. to kuhaj na laganoj vatri uz povremeno mješanje oko 25 minuta. nakon toga sve dobro procijedi (ja koristim najlonku) i nasipaj u šalicu. to ostavi u frižideru da se dobro ohladi. Maslac će očvrsnuti iznad vode. vodu baci. sad u jednu posudu (najbolje vatrostalnu) staviš (istrgaš na kockice) čokoladu, dvije trećine maslaca i žlicu šećera u prahu. to stavi u rernu (pećnicu). kad vidiš da se čokolada rastopila izvadi van i dodaj onu trečinu maslaca šta je ostala i sve dobro izmješaj. tu smjesu žlicom staviš u praznu bombonjeru (uz stalno mješanje), tako da dobiješ zasebne kolačiće. kad je gotovo staviš sve u frižider da se stisne.
ps. kolačićima nekad treba i po sat vremena da počnu djelovat.
pozz
 
06.04.2011
35
4
0
45
PowerSeed je napisao(la):
ne mesaj, a za pred ban se ne jedi, to sam sam sebi stavio dok mi ne istekne jedan crveni karton sto vucem od prosle godine ;)
Kralju spremam se za 1 ozbiljniji uzgoj kazi mi po tebi dali je bole zaliti Slavolom,pre zalivanja rastvorom N.P.K.i vode ili posle zalivanja rastvorom hidrogena i vode? Posto je zalivanje svakog 3-4 dana ovim redosledom NPK pa za 4 dana samo voda pa za 4 dana hidrogen pa opet samo voda.(Pomagaj prijatelju upleo sam se ko pile u kucinu) Poz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ne kontam uopste sta komplikujes, slavol koristi u vegetaciji, kasnije u cvetanju mozes koristiti neko gotovo npk djubrivo sa vecim procentom fosfora
 
29.01.2012
2
0
0
30
Imam pitanje u vezi PC boxa za autoflowering strainove.... Kakva treba biti rasvjeta za te strainove u boxu? Mislim, pokusat cu sad napraviti box od PC-a i planiram u njega staviti par Short Ridera pa me zanima jesu li mi dovoljne stedne zarulje?
 
29.01.2012
2
0
0
30
hvala vam decki na brzim odgovorima! Samo da vas jos nesto pitam... koliko su glasni ti boxevi? razmisljam da si negdje u sobu to uguram :)
 
29.01.2012
2
0
0
30
super... jedini je problem sto nisam bas pretjerano vjest s rucnim radom, ali ovdje ima toliko prirucnika i dnevnika da cu valjda nesto pohvatati :)
e da, mali offtopic, procitao sam da autoflowering vrste rastu koliko im to korijen dopusta... da li to znaci da mogu imati jednu mini biljcicu za sebe u casi jogurta na prozoru?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
da, al nemoj ocekivati neki urod, i nemoj bas malu casu od jogurta, bar onu od 0.5L, samo to je bolje raditi leti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.