Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
denis_ze je napisao(la):
Mozeli pitanje jedno postobprvi put sadim pa zavrsavam veceras, zalio sam biljku prije 3 dana reko prije nego nastupi 48sati mraka dal da je zalijem ili ne ? Hvala na odg.
ne
 
16.02.2011
48
0
6
42
evo moze jedno pitanje, citao sam na forumu i nisam najbolje razumeo. Da li moze hst da se radi u pocetnoj fazi cvetanja? :)
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Kakvo je vase iskustvo u indooru sa humusom, obicnom jeftinom zemljom za cvijece? Naravno uz dodatak stiropora ili perlita tko ima?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
evo ovak....prvi put kad sam sadio sam stavio u neki generic humus. 20kn 50L...naravno tada nisam imao pojma. i sve je bilo ok. rasle su bez problema. i nisam dodavao nista unutra. e sad...razlika je od humusa do humusa ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
To sam i ja prvi put sada stavio za klice, jer zadrzava bolje vlagu. U outdooru sam na sajtu stavio humus u mix, i to u dostatnoj kolicini. Nakon ovih kisa zadnjih tjedana, biljke se nisu ni pomaknule. Ah#1 ima nekih 7-8 cm i tek sada mu izlazi 3. Set listova na biljci staroj 20 dana
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Rekao je stipe, sve zavisi koji humus... A te u outu, pusti ih krenuce rasti, dok je ovbo vrijeme bilo korjen i stabljika su jacali, samo opusteno
 

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
imam par pitanja pa bih molio ako neko moze da mi da odgovori, pa da krenem: imam jednu biljku (ne znam koje je vrste, jer je seme od neke koju sam odavno pusio). posle klijanja je stajala napolju u casi nekih 7-8 dana, sada sam je ubacio unutra i planiram da je presadim u vecu posudu. stavio sam je pod MH sijalicom od 250W, odnosno nije ispod reflektora nego pored njega, zanima me da li moze i tako. takodje nisam siguran da li je na dobrom rastojanju (trenutno je na nekih15-20cm)? nisam pravio box vec planiram da je cuvam tako u sobi. da li je potrebno da joj stavim neki ventilator ili je dovoljno da danju bude otvoren prozor? saljem i fotke pa se nadam da cete imati bolji uvid u trenutnu situaciju
20140604_213637a.jpg . 20140605_031729q.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Presadi je čim prije, netreba se više mučiti u dopola napunjenoj čašici. Neće ti to valjati, od udaljenosti do rasipanja lumena bez boxa. Vjerovatno će ti se zbog toga i početi izduživati. Nadam se da znaš da treba imati određeni režim svjetlosti, al se pod tim podrazumjeva kvalitetna svjetlost što ti imaš ali na žalost bez boxa slabe su ti šanse za neki uspjeh. Ili klepaj neki box ili je presađuj u veću posudu pa van na sunce, treće nema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
ja sam razmisljao da sa tri strane oko nje stavim alu-foliju kako bi vracala svetlost i toplotu, da li je to mozda dobro resenje?
a znam to za rezim svetla, citao sam o tome..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ma samo piči i javljaj kako ide :D
inače u 99,9 % slučajeva se uzgaja u nekim boxovima...improviziranim ili malo boljim,svejedno :D
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
ljudi koja veličina boxa bi bila najbolja za 2 biljke,jel bi bila dobra vaza od 10l,i 5 cfl lampi,kad nemogu nabavit nigdje neku jaču,box bi bio ofarban u mat bijelu,i imo bi jedan ventilator koji bi ispuhavo zrak
 

malimarko

Aktivan Član
08.07.2012
222
266
63
zg
golubovi su ovi gradski što oko zgrada divljaju :D
a nemoš vjerovat,u lončanici na balkonu je bila koja je puna cvjeća i bilja,ništa nisu grizli osim male ćim je izašla cap...nadam se da neće neki degen zbog toga ispast.. . :D
hvala power :)
 
07.06.2014
8
1
0
Pozdrav svima, veliko poštovanje dragi ljudi, novi sam na forumu, veliki sam obožavatelj kanabisa i tako jel :)

Ugl. znam da materijala ima i sve po forumu no... Nakon par dana istraživanja i svega jednostavno vise neznam koje sjemenke da uzmem :eek:hno: ( u svijetu indoor growa tek sam pocetnik s osnovnim znanjem). Pošto nemam nekakva velika sredstva za ulozit u indoor, sebi sam našao nekakvo rješenje pa bih htio to podjelit s vama.

Boks mi je imitacija velikog zvucnika od šperploče( budem sve slikao i postao kad krene akcija) dimenzija 43* 100*, oblozen je folijom, prigusnica 250w i sun master 250w s reflektorom, takoder imam tri velika pc ventilatora, koji se spajaju na punjac od laptopa 12V nekuzim se bas u to.
Mene zanima strucno misljenje jer san pocetnik, a tia bi s nekom sortom jednostavnijom pocet(white widow, afghan kush?) preferiram autoflowering da mi izraste do 70 dana a da imam materijala do iduceg branja, ukratko :)
Nisam ni megaloman ni nista, samo bi tia za pocetak jednostavniju sortu a da je kvalitetnija i da da jel :rasta1:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Svejedno je koji ces automatik uzeti svi su tu negdje :)
A i realtivna je stvar to "da imam do sljedeceg growa"
Prvi put uzgajas..i vjeruj mi kada probas prvi put svoj uzgoj lupit ces samar sam sebi sto si sadio samo jednu a osla je u dim za 3 tjedna a imas 250w
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
07.06.2014
8
1
0
Pa mislim da bi mogle u tu dimenziju stati dvi-tri, ako se ne varam, neznam, zato sam i napomenuo dimenzije boksa. Ako je to malen prostor za vise od dvi, onda cu bit prisiljen nesto modificirat, cak me i strah da ne bude prejako svitlo, odnosno da je ne sprži.

Da je stavit jedan veliki pitar i u njega dvi tri zajedno da budu? Kazes da je svejedno koji je automatik, onda bi white widow automatik?!
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa ako imas i adekvatnu ventilaciju za tu 250w neces je sprziti jer ide leto ,pa je jako bitna i ventilacija...a i nebih ti preporucila da u jedan veliki pitar stavis vise biljkica,najbolje je svaka biljkica u poseban pitar ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.