Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.04.2008
39
0
0
34
Je! mislim da LSD samo povećava thc, a ostatak izgori i neulazi u pluća! neznam! Čekam da mi neki stručnjak kaže! :D
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
lol ...ja cu poludit ....daj zbunjujete ljude okolo... jos ce se na kraju procut u javnosti da se na vutra.orgu priča kako je skank kemija
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
lolchina!!! "LSD povecava THC" zhabe povecavaju babe!!!
ljudi, molim vas, nemojte vishe, nije smeshno...
 
02.04.2008
5
0
0
39
daj great boy nemoj izmisljat, kako moze biti trava pospricana lsd'om?? stvarno nema nigdje veze sa vezom, nemoj samo sutra doci i reci da je blueberry trava spricana sa blueberry okusom
 
16.04.2008
39
0
0
34
Nemogu virovat da vi neznate da ljudi špricaju travu LSD-om i nazivaju je skunk! A sad ja iskreno neznam kako se LSD ponaša kad gori!
To što sam rekao da LSD možda povećaje THC, to nagađam!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
E a da ga poprskamo tecnim kokainom i onda kada rolamo da posolimo odozgo sa horsom???
Kontam da bi to bilo prejako!!!
Ja sam jednom pusio kokain sa dodatkom pojacanog THC-a sa LSD-om
Odvalilo me, a ja sam uzgajao taj THC cist 100% ali to je jako komplikovano da vam sada objasnjavam!!!!
04q51432.gif
 
16.04.2008
39
0
0
34
Nemojte bit paranoični kad čujete LSD, jer nije isto jel ga pušiš il ga jedeš!
To je ista stvar kao alkohol! Da pošpricaš đoju alkoholom, alkohol nebi ni osjetija jer bi on izgorija i nebi ulazija u pluća sa dimom, al kad ga piješ to je druga stvar! Eto!

Bar ja tako mislim! Nedržite me za k... mislim riječ! :D

@Doktor
Idući put pošpricaj mišijim otrovom! :facesjump:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
aj ne vrši veliku nuždu budi ljubazan
posjeti nas za par godina jer mislim da si vrlo mlad
to što ti pričaš jeste da je plavo zelenije nego žuto
a voz je brži danju nego po šinama jer je noću hladnije

skunk nije trava prskana hemijom već hybrid(ukrštane različite sorte) stabilizovan 1970 god

nije moguće prskati travu LSD-jem
nebi imao nikakav učinak

vutra.org ne podržava hemiske droge
LSD nije što i alkohol !!!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Provali ko meni kaze da stavim misomor???
Jeli i on povecava THC kao i LSD sto kazes!!!
Zamisli stavis nesto u nivcanik i ono ti poveca svotu novca u njemu!!!
Svatas li ti sta balavis???
Ja sam samo malo sarkastican!!!


04q51432.gif
 

KaraJack

Aktivan Član
Ovak, LSD je tekuć i koliko me pamčenje prati LSD se upotrebljuje na suho i mokro,papir se namoči u koncetraciju lsd i voda i pustiš papir da se usiše i osuši. Sad papir treba skladištit na nekih 9C. Sve šta prlelazi tu temparaturu počinje LSD sve više ishlapljivat sve dok ne ostane jedna slaba koncetracija LSD na papiru.

Sad dali neko špricao LSD na vutru je jako opaka stvar. Znam iz iskustva da te stvari su jako jako štetne, prijatelj kemičar dosta stvari sam mu nabavio dosta toga testirano i moram reći ti koji neke stvari rade da više nemaju milosti premu drugima i da samo gledaju novac a to šta će biti poljedica ih ne interesira.

BTW. LSD se ne sprica nego kemijski i genetski ubrzgava, izgleda kao kad bi si neko doping na spricu ubrzgavao, poslije toga biljka mora tu kemiju prihvatit itd. to nije lak posao, svaka dodatna kemija reagira drugačije na biljku isto kao kod gnojenja.

I sad je dosta o f*****ing Chemical shit !!!!
 
18.04.2008
3
0
0
36
domino je napisao(la):
lolchina!!! "LSD povecava THC" zhabe povecavaju babe!!!
ljudi, molim vas, nemojte vishe, nije smeshno...

ovo ja nisam rekao, mora da si me pomesao sa nekim...nov sam na ovom forumu i bas malo gledam sta neki ljudi pisu ovde...i vidim da se neki bave stvarima u koje se najmanje razumeju...izvinite sto sam vam postavljao ovo pitanje dole ali nisam nasao odma "srch" jel se forum dosta razlikuje po izgled od vecine drugih foruma koja posecujem...inace studiram biohemiju, 3. sam godina i ne znam pikaniterije oko gajenja skanka jer mi to nije fah, ali sigurno vam mogu reci da skunk nikako nije trava koja je prskana hemijom, moze biti, ali ako nije to ne znaci da nije skank...znate tako i ja nekad kad :bananabang: moju ribu naprskam kitu sa onom technoscu koju ti prskaju na prst kada ides na izbore, upalim UV lampu, i kita mi svetli ko olimpijska baklja...ali moja onda kita nije skank...izvinite ako ovo malo nekulturno ali cisto sam hteo da vam objasnim ovo sa prskanjem...kontam ako neko brka dal je skank prskan ili ne...da ce mu biti lakse da ovako zapamti...inace je mnogo dobar 3p i svima preporucujem da to urade.:bonappetit:


p.s

ovo mazanje lsd-a nece imati nikakog efekta zato sto on dolazi u kontakt sa zatvorenim plamenom(zharom), a kada triptamini(grupa jedinjenja) kojima on pripada dodju u kontakt sa bilo kakvim plamenom..dolazi do rekacije oksidacije..i u ovom slucaju nagradjuju se CO2 i voda...tako da bi u tvoja pluca otislo samo malo ugljen-dioksida i vodene pare.toliko.pozzz
 
16.04.2008
39
0
0
34
Iman 7 malih biljčica koje rastu u posudici promjera 15cm! Šta da radim? Biljke su tek izrale na nekih 2 cm! Kad ću ih prisadit? i kako?

Rastu u razmaku jedna od druge 1 cm!
 

KaraJack

Aktivan Član
Jedno pitanjce, šta ne tražiš malo na forumu reporte i greške i tvoja je da su ti sve jedne pokraj druge, presadi odmah da ima svaku svoj pot te dovoljne su ti mini potovi.

Primjer: mini pot (klijanja)=> 4L pot (vegi) => 12 ili 20 šta ti odabereš! (cvijetanje)
 
16.04.2008
39
0
0
34
Strah me da neoštetim biljčicu jer je još mala! Mislo sam da ih pustim još da malo rastu pa da ih onda prisadim i razmišljao sam da tri biljke izčupam da ostale mogu rast? :watchplant:

Pogledao sam na forumu malo, ali ipak je ode tema "Pitajte sve što vas interesuje"!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.