Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.11.2009
1
1
0
33
Dali alen radi isporuke po srbiji ako ne...dali nirvana radi isto i koliko je sigurno da se naruci seme preko njih?
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Upija li papir THC kad sušimo biljku u kartonskoj kutiji.Jbg.Ubrao sam je pre 10 dana i držim je na tavanu ali ovi vlažni dani pa nikako da se osuši.A meni već ponestaje vuje a ne mogu da dočekam ovu da se osuši?Kažite mi dal da je sad posle 10 dana orežem i stavim u kartonsku kutiju?Hoće li papir upiti THC?Hvala.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
nece al nije pametno da je stavljas u papir ako je jos mokra.....izgleda da ti je na tavanu ledara???

prebaci je na neko toplije mesto naprimer u sobu il tako nesto...
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ma da kapiram da se ne ubudja ali pazio bih na to.A imam sobu u kojoj bi je mogao ostaviti al je hladna,ne greje se u njoj.Nego me interesuje dal pair upija TCH?
 
08.12.2009
0
0
0
37
Druze,znas sta me interesuje posto vidim da imas iskustvo sa Top 44.Ja sam narucio semenke ali ne znam nista oko uzgajanja....mislim neke cake recimo koje bih trebao znati oko uzgajanja....ako ih ima.Ja imam uslova da ih gajim napolju pod prirodnim uslovima pa me zanima ta solucija.Recimo koliko semenki ide u jednu rupu u zemlji,...Da li treba zemlja da bude posebna neka u tom delu gde sadim....Dal ide jos nesto u tu zemlju kao sto je pesak,djubrivo,ili sta ti ja znam...Kog datuma da ih posadim....Kad da oberem.....Da li se obrezuju neki listovi i ako se obrezuju koji se to obrezuju i kad....Naravno ako ima jos nesto sto bih trebalo da znam za uzgajanje Top 44 u prirodnim uslovima tj. napolju molio bih te da mi kazes i objasnis....Unapred puno hvala........
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
brut_bg Ahahahah Brao Brute bravo, ne znas uzgajat a uspija si naruciti sjmene marihuane s neta...hahaha
Doslovno si sa Marsa pa...

Nemogu biti "miran i dobar" kako kolega green:sick::costumed-smiley-027
 
26.12.2009
1
0
0
30
Ova pitanja je vec neko pitao ali ima pravishe postova pa se nesnalazim bash...
Nisam do sada uzgajao biljke pa me zanima koju bi mi ste vi preporuchili za prvi put,
outdoor mi treba neka ali da nije previsoka ja sam razmishljao o Early Misty al nisam siguran :)
Takodje me zanima kada se ta trava koju mi preporuchite sadi i neki podaci o njoj :)
Da bih sve to zapocheo trebaju mi semena ali poshto nemam karticu neznam kako da nabavim...
Video sam da je neko pismom spominjao ako neko moze da mi objasni shta i kako bio bih mu veoma zahvalan.
I zanima me kako dobijam taj paket shto naruchim...

Hvala unapred
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Budući da piše da pitamo sve što nas interesira i ja ću nešto pitati :)
Planiram krenuti u svoj prvi grow pa me zanima ako bi mi tko mogao preporučiti koje sjeme. Ja sam osobno razmišljao o himalaya gold. Je li to dobro za početak? Koja bi mi još sorta bila dobra? Mislim, želim da me zapuca, i to dobro, ako, naravno, uspije :)
Ovdje gdje sam je klima vrlo dobra, a planiram se vrlo dobro brinuti o njoj.
Unaprijed zahvaljujem na vašim odgovorima :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
:google2:
best weed strains for beginers ...

Znam da piše pitaj šta got te zanima , ali prije svega piše i PRAVILNIK !!!
tA pitanja su postavljena 100tinjak puta a odgovoreno je još više puta , shvatite našu frustraciju !!!

Northern Lights , Big Bang , domaja ...
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
HazeSeeker, vjerujem da piše, ali stvarno mi se ne da otvarat temu po temu da nađem odgovor pa mi je lakše postavit pitanje. Pravilnik sam pročitao već i prije :)

Btw. i ja sam moderator na jednom forumu, bio admin na drugom tako da znam te frustracije :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA koju god sortu da uzgojiš kak treba, bilo i ovako neko random sjeme iz keta bit će predobro, vjerojatno bolje od bilo čega što susretneš svakodnevno po ulici, osim ak te pogodi baš neka užasna genetika(a ako kupuješ sjeme nemoguće)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
E ovako planirao sam i ja da se bacim u grow (planirao da posijem 3.aprila,ako vrijeem posluzi) dok otopli malo......doduse ,sajt nisam jos tacno odredio,al recimo da sam odredio i sve to,imam sad par pitanja....

1.Jel bas potrebno da se kopa u dubinu 40 cm (mislim jel moguce recimo da bacim sjeme na to mjesto,ili tako nesto) ?
2. Zanima me kod susenja, (posto bi mi bio problem da nosim kuci pa u tavan postavim da se susi citava biljka),jel moguce da ja biljku uzmem negdje u sumi i okacim da se susi ?
3. Otprilike koliko je potrebno vode biljci za zalivanje ??


P.S. . ne bih naruciovao sjeme,nego skupljao iz paketa i onda bih tu "unknown" sortu posijao,s toga onako "otprilike" kontam da bi nekad u septembru trebalo da se zavrsi sve....

BTW. pitanja su mozda glupa,al eto sta da radim....ako su glupa izvinite na glupoci...peace to all

EDIT _________________ IZVINAJAVAM SE,nasao sam odgovor na drugo pitanje....doduse zaboravio am jedno,pa sam ga dodao gore
 
05.02.2009
42
1
0
34
Ovako.....ja sam posadil 4 sjemenke neke outdoor vrste....
(znam da je rano, i da je vani još hladno...ali dok ne zatopli one su u kući...btw. experimentiram (prvi grow))
...nezz točno koja je...samo znam da je outdoor.....
i trenutno imaju oko 4 cm....i rastu tek prvi listići...
...listići su ok....ali....ono...od sjemena...šta se prepolovilo iz ćega rastu listići i dio stabljike na vrhu je potamnio...
pa sad nezz....dal je to normalno ili ne....pošto nemam previše iskustva
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Experimentirati možeš,ali mislim da pušiti od tog nečeš.
Daj malo info,slika,zemlja,lampa??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.