Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ništa, biljka ostane malešna, iako, viđao sam beštije koje rastu iz posuda od 4L, prihranjivane sa nekim fancy stvarčicama.
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
malesna biljka? mi bas i treba ^^,nesto da se ispraksiram u svom sitnom boxu dok ne dođe proljeće pa na outdoor,nego vidio sam na icmagu nekakve cudne biljoze koje dostignu jedno 30-40 cm u visinu,ne sire se puno i izgledaju ko jedan veliki vrh,samo me zanima jeli to nekakva sorta ili se to da napravit sa bilo kakvom biljkom?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Pa u principu možeš sa bilo kojom vrstom.
Ja sam nešto slično dobio u onom prvom eksperimentu sa 12/12 iz sjemena, znači potovi su bili od 2.5L, sve je bilo u jednoj coli sa velikim vrhom gore.
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
evo i ja sam krenuo sa 12/12 iz sjemena ima 3 dana,vec su nikle,znaci samo ih drzim u potovima od 2L cijeli grow i to je to?
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
ma bit ce kad zavrsi cijeli grow dnevnik,nekako mi je tako preglednije i jos ljudi ne traze apdejt svako malo :D
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
286
83
24
napravi ga bolje odmah pusti ljude i napasne nama :D , tako ako naletiš slučajno na neke probleme a vjeruj mi svi ih susrecu pomalo onda ćemo ti bolje moci pomoci jer ćemo znat što se radi tako da nije ni to lose.
A da ne spominjem da će i ljudi imat što za čitat svaki tjedan . e i kad napraviš dnevnik svaki tjedan sa slikama i sa tekstom koja prihrana koliko su temp vlaga itd. to je onda to jebeš dnevnik od jednog ili dva posta... a takvih ivec ima
 
17.10.2008
7
1
0
45
Imam ja par pitanja,

koliko biljaka visine 50-60 cm spremnih za cvjetanje moze stati ispod 600 W HPSa( u obzir dolazi ovaj omjer kvalitet 40% kvantitet 60%) te na koliko metara kvadratnih

koliko klonova spremnih za vegetaciju staje ispod 400 W MH u obzit uzeti neki prosjek, te koliki prostor u metrima kvadratnih.

Kolike saksije su mi potrebne za gore navedene biljke u litrima, tj koliko litara soil mixa po jednoj saksiji


Inace narucio sam SuperSkunk te White Widow

Forum listam svakodnevno te nisam uspio poronaci odgovore na gornja pitanja, sory ako nisam dovoljno trazio ali stvarno bi mi puno pomogli kad bi imao odgovore na pitanja,

PEACE & RESPECT
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
hoćeš da ti to bude prvi grow ?
ili bi da zaradiš malo ?

cccccc

što si čitao ako to nisi provalio ?
ne traži savjete za komercijalu !!!!
nećeš ih dobiti
ako ih dobiješ
ja ih lično brišem,obećavam :lml_spam:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Možda momak stvarno nije komercijalista ...

Meni više liči na onaj tip growera 'i want it all and i want it now !'
Kako god okreneš, komercijala ili ne, grow je kompleksna stvar (pogotovo indoor) i uvjek ima nekih problema i rijetko kad ispadne sve kako si očekivao, zato pusti momka da radi i uči ... ko' zna, možda nešto i proda. :vb_kez:
 
17.10.2008
7
1
0
45
Neznam iz cega si zakljucio to za komercijalu bice zato sto mislis da sam prednost stavio kolicini, evo da ne shvatis pogresno, skupilo se nas dosta momaka i svi bi dali po nesto love da napravimo grow room, ja vec posjedum MH 400 W koju sam dobio na poklon, a mislili smo kupiti jos i 600 W HPS na akciji u hidroponka.com, mislio sam da odrzavam majke SuperSkunk te White Widow pod neonkama, te klonove razvijati isto pod neonkama, vegetaciju radim sa 400W MH, te cvjetanje 600 W HPS, sve bi to bilo u garazi od prijatelja, i tako da konstantno imamo kvalitetne vutre svaka dva mjeseca, a posto moji prijatelji jos nisu probali pravu vutru jos uvijek misle da je bolje imati vise lose vutre nego manju kolicinu opasne.... i na kraju krajeva zar mi svi ne zelimo vecu kolicinu ? Eto, jel sad mogu dobiti odgovore na svoja pitanja?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Onako, odokatvinom metodom, ispod 600W HPS komodno uguraš 15-20 komada, sve to stane u metar kvadratni, može i više, potovi od 5L bi trebali biti dovoljni.

A sad jedan prijateljski savjet, grow sa prijateljima, pogotovo više njih za posljedicu ima previše priče o svemu tome, svađa oko vutre, razdor u ekipi i nedajbože padanje pod noge plave bande.
Uglavnom, nema tu sreće ... možda ti se čini glupo ovo što ti sada govorim i već te vidim kako mi objašnjavaš da ste si super, da se znate godinama, da su momci super ...

Sjeti se nekad mojih riječi, nadam se samo ne prekasno.
 
17.10.2008
7
1
0
45
Hvala bongash, u pravu si to za prijatelje, uvijek netko proprica al sta je tu je, kad sam sirotinja idem jos u skolu pa nemogu sam svoj growroom da kupim a i nebi mi starci dali, al opet i da imam vlastiti growroom opet bih podijelio vutru sa jaranima tako da me na kraju opet na isto dodje... jer to mi i je gust, pusiti u ekipi pa price smijada ovo ono nema nista bolje od toga, u zivotu sam samo par puta zapalio nasamo i nevidim nikakvog smisla u tome.

I jos nesto je ostalo koliko mi klonova stane ispod 400 W MH ?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
15-20, zavisi u kolikim su potovima, u biti, moglo bi i puno više ako su u čašicama ali di ćeš onda sa njima ?

Nego, daj pričaj mi malo, kako si ti zamislio taj grow ? Od kud ćeš uzimat te klone ?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
takvo je pitanje postavio
ali bolje što ovo izvukosmo od njega pa da mu kažemo da od toga grupnog growanja samo
problemi budu

ako hoćeš pravu stvar onda

prvo posadi 15 komada
kada porastu da možeš klon da uzmeš
uzmi klonove kad pušte korijen i stavi na cvjetanje (obilježi naravno)
kada vidiš koji su pol skloni muške klonove i biljke
razlistaj ženske biljke i kada budeš imao dovoljno za klonove
cjepni ih i kad pušte korijen na cvjetanje ako je sativa
a ako je indica neka ima malo vegetacije

da bi sve to znao da uradiš ima dosta da čitaš
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Jedno pitanje za iskusnije.Koje seme ista vredi sa kanabis .org.Sta je od toga dobra sorta.Ako moze neko iskusniji bio bih jako zahvalan.
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
neko sa foruma(nemogu se sjetit^^) stavio je 3 sjemenke LR 2 na klijanje i nijedna nije uspjela(sa ***********)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
toga se i bojim.Privlaci me ovaj lemon skunk ali neznam kakvg je to kvaliteta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.