Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:hotpants:TsTss JEBO TEeeE...!!!
sa če vidiš...DI PES JAJCA NOS:ridinghorse:i:lock::dog_walk2::violent018::violent018:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
e tiffani svi mi znamo da si ti badzo
hoces da stavim tvoju poruku dje kazes da si badzo i da sam ja sve i svašta i da sam te banovao?

tako da nema potrebe da se pravdaš
tvoj karakter nije teško izvuć iz tebe
sada letiš sa foruma za stalno
i svako sledeće kloniranje ti neće uspjeti budi siguran

znam da te boli što neko zna a ti ne
ali trebao bi da učiš
a ne da se praviš pametan
svi vide koliko puta sam fino pokušao da ti objasnim
ali tebi glava tvrda iboli te to što si nisi upućen nešto na što se ložiš žešće

kakva crna rubrika za mene i tebe
i ovo mi je bljak što uopšte moram da ti pišem opet

e sad za ovo perder
hvala ti ali sam ja strejt
nadam se da ćeš naći svoju srodnu dušu:dog_walk2:

ljubi te chika balcan (ali bez onih pederskih sranja:icon_lol:)
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
@BALLkejn
...viš da sve more da see reši(lauder opaki;fast & fjurijus)BANNaNa!!!:dog_walk2:
 

utjerivac dugova

Banned
Banovan
12.02.2009
0
0
0
36
dodji da ti izbijem te pederske atribute iz glave a vog malog medu nabijem na ***** i dobro mu se mame na*****
nisi shvatio da smo te izjebali al sad ce s shvatiti da ce mo te jos izjebati sto bi reko debil balcan_smoke cao seceru ma de mi je te uhvatit na minut da ti ta pederska posla izbijem iz glave pa nebi se ti tako meni ponaso, i nepise se seljak perder vec ***** debilu dodji da te naucim srpsku gramatiku debili jedan

 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
tiffani,badzo,utjerivač dugova,nezan zašto si tako uporan ali ispadaš nezrel do jaja,na kraju krajeva živciraš sebe najviše a tu čisto sumljam ikoga.Ljudi na svašta/svakoga naviknu...
 

utjerivac dugova

Banned
Banovan
12.02.2009
0
0
0
36


hehehe sam je trazio, lika sam godinu dana jebavo dok mi nije reko nemoj molim te vise, ocu da vidim ko ce da me banuje a da se nevratim na forum, sigurno nece taj papak posto nezna kako se kompjuter pali a kamali nesto vise mi se neznamo zato mi se neobracaj po ovom pitanju sto imam sa ovim debilom sve druge stvari dolaze u obzir, ima da ga iz*****o da se budi po noci :bananabang: :bananabang:
 

utjerivac dugova

Banned
Banovan
12.02.2009
0
0
0
36
Jel neko mozda zna neko prase po imenu balcan_smo pravi si sebi naziv stavio pogotovo ovo zadnje smok pusac kurccca, izgleda da ti je to profesija samo sto si ti primac
 

evil

Banned
Banovan
13.02.2009
0
0
0
47
jel neko zna nekog debila po imeno balcan_cmok pusac *****, hahahahah
al volim kad me banuju
Ako ja odem, tko će ostati; a ako ja ostanem, tko će otići?

Dont Fuck With Me

evo kako jedan melonja na ovom forumu izgleda,koji voli da pametuje samo ga pogledajte u orginal sam ga skino, nezna gdje trci

 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Hahahah ovaj ritard me uvijek bas lijepo nasmije svaki dan
de se odi baci s mosta molim te, bice bolje i za nas i za tebe
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Dajte malo kontrolisat se. Totalna je glupost registrovat milion nekih nikova i svadjat se. Ionako imamo IP i mozemo namjestiti da nikad vise ne vidite ovaj sajt sa vaseg kompa. Nemojte nas tjerat da padamo na najnizi nivo. Takodje vas mozemo prijaviti vasem provajderu sto je stvarni kranji slucaj i ne vidim zasto bi to radili. Lijepo registrujte neki novi nick i krenite na finjaka pomognite drugima ili cutite i slusajte one koji bolje znaju.

Balkan ima tesku narav i ne brinite bice i on upozoren. On se svadja i gubi vrijeme sa vama i stvara jos vecu pometnju. Ja sam rekao prije da cete dobiti samo jednu opomenu preko PM-a, a poslije toga nema zaljenja. I NIKAKO RAZVEZAT SVADJE PREKO JAVNOG FORUMA!!!! Imas problem snekim rijesi to privatno.

[YOUTUBE]r9V4PlMMslI&e[/YOUTUBE]
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
istina genjo
poslije prvog bana niko ga nije dirao znas i sam da sam znao ko je
sjecas se koliko je vrijedjao najprimitivnije sto moze bit
ali onda počinje da daje savjete koji mogu da sjebu ljudima grow jer misli da zna
5 puta mu fino objasnim
ali on zadrt
sto da mu radim ? da ga gledam kako sere po nechemu što je dugo pravljeno ?
nema sanse
a da prećeram prećeram
nemam vremena se prepucavat sa njim
i bljak mi je skroz
po kratkom postupku
moja je greska sto takve likove volim gledati kako se nerviraju
nije mi jasno da je toliko ogranichenih intelektualnih sposobnosti
da ne kapira da se ja smijem i svi mi
a on se nervira i jede
mozda je sado mazo:vb_whip:
 
09.01.2009
3
0
0
44
pozdrav!
interesira me ako me netko moze savjetovati koje sjemenke je najbolje da narucim za vanjsko uzgajanje, tj.koje su vrste najpogodnije za takvu vrstu uzgajanja i koja od tih vrsta ima najbolji "urod", tj. od koje bi vrste dobio najviše grama po biljci :) ?
tnx
 

NOVA

Banned
Banovan
05.09.2008
20
0
0
34
imam ja jedno pitanjce... imacu na raspolaganju shestouganu prizmu chija ce povrshina biti 140 cm,kvadratnih(visinu mogu da odaberam, pa bih vas zamolio da me i tu posavetujete) -koliko sam ja razumeo... da li ce mi to biti dovoljno za jednu biljku?
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
NOVA je napisao(la):
imam ja jedno pitanjce... imacu na raspolaganju shestouganu prizmu chija ce povrshina biti 140 cm,kvadratnih(visinu mogu da odaberam, pa bih vas zamolio da me i tu posavetujete) -koliko sam ja razumeo... da li ce mi to biti dovoljno za jednu biljku?
:knockknock:

:costumed-smiley-027 kume mnogoti nevelik prostor dodaj još 3stranica pa če imaš devetougao
a onda....samo nebo ti je granicaaaa!!!!!!!!!!!
...AL ZIPA TE ČOŠKOVE DA NEKO NE IZLETI...:evilking::violent018:
 

NOVA

Banned
Banovan
05.09.2008
20
0
0
34
pojebo sam se ja malo...malo vishe...bice neshto manje od 360cm/kvadratnih....
shta kazete na to? ono 60x60 (poshto mi je to prechnik kruga) malo ofikarom one coshkice nak bude 300... stranica mi dodje 30cm...da me jebesh neznam kako dobi 140....sad se muvam sa nekim obrascima ispade mi 540korena iz 3 xD... malo nelogichno...da se drzim ja 300...
(jbg kad matematika neide x) shta kazete? mislim ne na prorachun nego prostor?
moram da znam koja mi je visina najpogodnija... nisam neshto zeljan roda jer ce ova biljka biti experiment... a groW polu staklen sloozice za "ukras" u mojoj sobi, dok neprocveta naravno...
a onda cu da je "bacim"...buhaha...u svemu tome se nadam da ce da me podrzi ujak, on je travar-ne kao mi...znate nashta mislim...ovo je verovatno najchudniji post ikad al nema veze... xD
josh jedno pitanje... da li ce biti problema ukoliko shtednu sijalicu ili bilo koju(koja ce mi biti u grow-u) ofarbam sprejom ili nechim?
p.s.
sve ovo mi je vec dugo u glavi sad krecem da ostvarujem... a vas smaram ovde sa ovim zato shto u 7h imam polaganje(PSP) SAD JE 1:44 pardon 45 i NEMOGU DA ZASPIM!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.