Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
kelevra nema pojam što treba da ti kaže
i ne znam čemu mu ta priča služi no ajd

najbolje ti je za vegetaciju neonsko/štedno svijetlo jer manje grije i nije prejako za mlade biljke
 
23.02.2009
29
0
0
49
ma to sam reko iz svog iskustva jer sam probao sa onim stednima i svakako dobro je i izgledaju jako zdravo,ali sporo dok mi je hps bomba,stavio da klija pod njom i super...
htio sam rec da ako je u mogucnosti neka se interesira za hps e sad...
prepustam tebi da ga usmjeris dublje i blize mislim da sam laicki reko ok...
hvala na komentaru ;-)
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Imam i ja pitanjce: bjela MAT BOJA . Imam akrilnu, nitroceluloznu i neku na vodenoj bazi ali ta je gloss. Uglavnom kojom da prefarbam unutrašnjost boxa a da ne požuti i da dobro reflektira. nISAM 100% ali mislim da nitroceluloznna žuti. Znaći pitranje: akrilna ili nitrocelulozna?
 
13.01.2009
32
0
0
33
uzgajam u boksu u zvucniku. dal mi je dobro za biljke ( sad cu 1 cm visine) da je na 12/12 i da je 38 stupnjeva celzijevih dok je "dan"????
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
bolje 16 biljaka sve ovisi o tome kolko ih mislis drzat u vegetaciji...
a potovi od nekih sta ja znam 10-15 litara bi trebali bit dovolji...iako pričam napamet
opet sve ovisi kolko ih mislis drzat u vegetaciji (veča biljka veči korje veča saksija)
pozz
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
haha potpuno hidroponicni sistem...
pa toje samo rupicasta saksija,plasticna vreca za koren,
nisam te razumeo planiras da pravis hidroponik sistem
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
Nek mi netko objasni koji je ovo klinac??
Alo batice izotop...registriran si skoro 4 godine,a očito si čitao
forum za to vrijeme jel?

Ovo je odlično mjesto za ljude sa zatvorom jer se tu
fino proseru :icon_arrow:

:maryjane:
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
sa ovakvim pitanjima:koliko saksija bi bilo najbolje da bude na kvadratu? 25x25cm ili 20x20? tj 16 ili 25 biljaka po kvadratnom metru? koja je razlika u prinosu ako pise npr da biljka donosi od 300 do 500 gr po kvadratu u odnosu na broj biljaka na toj povrsini?
ne bih rekao da gajis vise od 2.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
izvini mnogo sam popusio pa sam pogresno skapirao ovo....


biljkama je obično najvažnija reprodukcija i zato pored genetskog zapisa,mužjaci najčesče nastanu zbog stresa,nepovoljnih okolnosti-istina možemo mi pomoči biljki da lakse podnese sters i njoj nepovoljne uvjete rasra:sojin lecitin,...


moja je ženka :))
__________________
oticu posadit cu ruže i imacu dve košnice
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Teglica_Unka je napisao(la):
izvini mnogo sam popusio pa sam pogresno skapirao ovo....


biljkama je obično najvažnija reprodukcija i zato pored genetskog zapisa,mužjaci najčesče nastanu zbog stresa,nepovoljnih okolnosti-istina možemo mi pomoči biljki da lakse podnese sters i njoj nepovoljne uvjete rasra:sojin lecitin,...

NE, nije istina, stres moze prouzrocit hermice, ali ne i kompletno promijeniti spol (a time i genetski kod) biljke. u suprotnom bih skupljao muske biljke po susjedstvu i zabio ih u sobu sa tri stroboskopa da blicaju i neznam kakve sve stresove bi im pruzio, nebih li ih natjerao, ocito, da promijene spol....
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
upozoren sam na shoutu na ne-razmisljanje, u svom prethodnom postu sam pretpostavio da je u igri biljka i to zenska, onda ono sto sam rekao vrijedi...
ako je sjeme u pitanju, onda je sta ti bog da.

question: da li je netko ostavio musku biljku dovoljno dugo da postane hermic? bas bih volio vidjet pistile po razvijenoj muskoj biljci... ako ima neko nedje neku slikicu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.