Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
Tarki je napisao(la):
ej.. nije tako
ak neko recimo uspije napljugan ko ***** završiti fax
onda ga ne bih zvao budalom...

ovisi kako i što učiš i od osobe do osobe i još dosta stvari

to šta ti nisi na harvardu jbg :D


znam da ima ljudi koji puse i zavrse faks.. al od takvih ljudi nikad nisam cuo PUSTI ME SAD IDEM SPUSIT JEDNU PA UCIT... vecinom je bilo NEMOGU SAD PUSIT JER MORAM UCIT...

slazem se da ovisi sto ucis (ja sam napusen naucio dosta trikova iz zongliranja, sto ne znaci da ih bez vutre nebi naucio... s vutrom sam imao volje, i bio udubljen u to)
al matematika il takvo nest .... ne vjerujem da ce netko napljugan prije shvatit neg trijezan...

a i sam kazes ako "uspije" napljugan zavrsit faks...

nemojmo bunit covjeka, jos ce rec mami da mu umjesto instrukcija kupi 10grama...

TRAVA NE POSPJESUJE UCENJE!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
chupo je napisao(la):
TRAVA NE POSPJESUJE UCENJE!

možda ne sam čin učenja, tj sigurno ne
ali uvijek je potreban odmor između punjenja glave informacijama
takav je odmor najbolje upotpuniti jednim gensićem (bar meni)
a na sama predavanja sam uvijek išao napljugan ak sam imo vutre
naučio bih samo na predavanju ak me zanima 50% i više toga na vutri
i neće niko reći staroj daj 10mgra a ne instrukcije... osim ak stara nije grower :D


al velim... ovisi od glave do glave
evo iduće godine idem 4. i 5. godinu, il fax novi ispočetka 3 godine +2 nekad...
vutre ima... dat ću u roku sve :D

E i sam neka netko ne shvati ovo kao nagovaranje na vutru kad se uči
ja samo kažem da je moguće i da može pomoći u cjelokupnom procesu učenja i obrazovanja

tolko od mene, isro sam se fino ovdje...
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
e blago tebi onda... vidis ja sam bas kontra primjer... mene nista u skoli nije zanimalo, tak da sam se napusen sam lakse "iskljucio" i bio u svom svijetu dok profa trubi o nekim brojevima tamo...
al ko sto kazes ovisi od osobe...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
kume majketi želio-bi videt..(kad je sađena??)..
..sliku te "prozoruše" jer sori jasno mi ni!??!
..a kako đole veli cap gore cap dole pa če vidiš "rad"...
jer ako je kako kažeš spremna je za pod nož..(maj apinjent)
..sori ako san krivo proahto al se v semu POZZZZZ i sliku bite....!!!!
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
Greenpower1 je napisao(la):
Tebi je jednostavnije kupiti onda...

nije sve u kupovanju
a i ovo mi je super hobi ili zanimacija
- najdraže je pušit svojjee
ovako dobijen 15-30 g i ja zadovoljan
nadan se da si svatio
 

sknk

Aktivan Član
14.09.2009
75
2
0
42
e mozda cu malo bit offtopic, ali dal ko od vas doma uzgaja duhan, zna mozda netko postupak uzgoja duhana u kuci....itd....
 
21.10.2009
1
0
0
45
Jedno pitanje za sve ljubitelje marihuane!!!dali je moguce da nikne biljka iz semena koje je izvadjeno iz vutre koja je zavrsena na ulici?I ako jeste dali je isti nacin uzgoja kao kod semena kupljenog kod nekog distributera?Hvala unapred svim odgovorima.Veliki pozdrav!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
vuk.78 je napisao(la):
Jedno pitanje za sve ljubitelje marihuane!!!dali je moguce da nikne biljka iz semena koje je izvadjeno iz vutre koja je zavrsena na ulici?I ako jeste dali je isti nacin uzgoja kao kod semena kupljenog kod nekog distributera?Hvala unapred svim odgovorima.Veliki pozdrav!

Da moguce je, nacin uzgoja je isti.
 
13.10.2009
3
0
0
66
Tko mi hoĆe napisati lijepo po redu imena i jaČinu lampi koje moram kupiti i sve sam pregledala ali sam takav poČetnik da mi nije niŠta jasno a i gdje i kako mogu naruČiti sjeme?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pogledaj gore desno growshop alien,to je za sjeme a i sve ostalo,a i pogledaj oprema za unutarnje uzgajanje,prvo trebaš znati šta ti treba,za koliko biljki pa onda tražiti odgovarajuču jačinu.Imaš i kupovina opreme po gradovima di šta ima kupiti. Nisi pregledala gotovo ništa! Polako,nemoj se žuriti :)
I upala si u krivu temu,znam da povuče kad vidiš malo dnevnike :)
 
04.02.2009
21
0
0
36
zanimame za 4 sative dominantne biljke dali bi bilo dosta jedan hps od 250w i kako bi rasle u posudama od 20-30 litara u 1 kvadratnom metru
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
ja mislin da bi bilo to malo jer su tu 4 biljke!
dodaš još 2 štedne
- ili stavi 3 biljke /2 biljke
 
04.02.2009
21
0
0
36
tocnije rijec je o 5 sjemenki al izdvojio sam 4 najjace radi se o ghs mix sativa 5 kom ah1 hs nh i ssh dali bi te 4 biljchice stale u 1 km sa reflektorom HPS 250 w i 2 neonke ili stedne u plavom spektru
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
ja mislin da bi bilo to malo jer su tu 4 biljke!
dodaš još 2 štedne
- ili stavi 3 biljke /2 biljke
Dodati 2 štedne na hps 250w ?A šta dobije s tim?Sa svakom osvijetli po jedan hed?
Pa jeli ti čitaš ono šta pišeš?
Molim te ne piši samo da pišeš!


Stanga,nije da nemože 250w za 4 sative ali kad spominješ posude od 20-30 litara to bi onda ipak trebalo narasti i bolje je šta više.
EDIT-ubit če te taj mix čekajuči,naoružaj se strpljenjem!
Radije izbaci neville i stavi strawberry haze,neville raste jako jako sporo!
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Za 1m2-400w hps.
Nađi 150ku i gotovo;)
I dobro ti kaže Greenpower, sative su smor:p

Aj sad da i ostale kolege pitam što mislite o podjelbi vataže?
Na šta mislim- recimo Stanga ima 1m2...što je bolje-jednu 400w ili 250w+150w?
Ja mislim da je bolja druga varijanta jer se na taj način svjetlo rasporedi bolje pa i temp u boksu je lakše kontrolirati.
Ja nekad koristio 250w hps na otprilike 0.3m2. Grijala ko luda.
Sad imam 150w hps i 70 w hps na 0.2...ok, površina mi je sad manja al reguliranje temperature je puno lakše.
Al ono bitnije- mislim da na taj način svaki ćošak u boksu je dovoljno osvjetljen te sve biljke rastu isto a ne da one što su u centru rastu brže od ostalih pa da ih moram stalno šetati po boksu.(što je pjesnik htio reći :D)
Dakle, recite mi čega negativnog se nisam sjetio.
Hvala unaprijed;)
 
04.02.2009
21
0
0
36
neam ja grow box to je soba i brijem ogradit sperplocama 1m kvdratni ili mozda ne mozda samo stavit 4 posude i to je to pa bi htio da mi se malo pomogne a imam vec zarulju od 250 w s 33000 lumena pa misio dodat jos poo 2 neonke s 2 strane i to bi bilo to ili tak esto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.