Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ako trazite mjerace temp vlaznosti nemojte kupovat analogna govna...
e bay ima fakat svega i moze se nac sve za ispod 100kn/15 eu
ja sam za svoj Ph/temp mater dao 14eu sa postarinom a nije bio najjeftiniji...radi savrseno
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
Moze li mi neko pomoci,interesuje me dali bi plocice bile dore za unutrasnje zidove boksa? Plocice su bele,sjejne i neprimetno reljefaste?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Uzeja sam danas termostat analogni, pa ako ima koji elektricar da udjeli malo znanja :thumb:
(jos cu se ja cuti sutra sa jednim svojim "elektricarom" ali nisam 100% siguran u njega, pa ako netko tu zna bolje, Super :punch:)

Uglavnom, evo shema.


Imam na njega namjeru spojiti 2 venta (jedan PC i jedan WC) tako da zapravo bi trebao imati uticnicu(ne utikac) spojenu na termostat.
Znaci da nisu ventovi spojeni direktno u njega, nego ih po potrebi mogu utakavati u uticnicu koju bi termostat regulirao; ON/OFF.

Thx :hippy:
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
hvala puno,imam dve hps ali mi je mali prostor,moram da ih prebacim gde su plocice pa me bilo strah onog Spot shot valjda! hvala puno!
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
jedan kabal pali ventilator,a jedan grejac mislim da su namenski za grejalice, probaj na koji be reagovati, neozes pogresiti i pokvariti, samo probaj ovako ili onako ! xexe
 
30.11.2009
17
1
0
45
Evo sve sam uradila treba samo potvrda da je to ok ,,semenke isklijale i takve odmah posadjene u posude od 25l (4 komada) ,posude odmah u box velicine 1*1m2 i 2 metra visine ,rezim svetla stavila na 18/6 a sijalica je sa cool tubom MH philips 600w i sada cekam da niknu povremeno vlazim zemlju sa destolovanom vodom .seme sensi seed ,feminiziran super skunk ,,,malo me muci vlaga u box-u koja je dosta niska (35) pa sam stavila jos par plitkih posuda sa vodom u box ...STA JOS DA URADIM JEL OVAKO OK ???
 
30.11.2009
17
1
0
45
uf hvala ,ovo mi je prvi grow ,stukla sam sve pare u njega :( ,te treba jos ovo pa jos ovo bas se nakupilo ,ph merac analogni ne valja pa sam kupila neki ph tester za akvarijume jbg nemam zasada para za digitalac pa kontam jel mozda bolje da stalno zalevam sa destilovanom vodom (naravno kada hranim biljke cu pokusati ph dovesti na propisano sa tim meracem za ribice) ali kada ne hranim nego samo zalevam jel ok destilovana za to ?
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Pa ja isto svoje biljke sada zaljevam s destiliranom jer moja iz špine ne valja, previsok pH i još k tome puno, puno kamenca, strašno tvrda. I to je bad ako ti biljke nevaljaju a nisi gnojila ili prezalila onda mora da je do vode pod uvjetom da je i zemlja ok...ima ljudi kojima je destilirana uništila grow a ima ljudi koji ju hvale - meni valja :) tj. biljožama. A trenutno topim snijeg :))) pa ću s tim zalit! Sve ima u prirodi ;)
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Evo ovako: imam vec tri godine za redom outdoor i odlicno mi ispada ... ali posto ova jebena recesija i sve skupa nema se para za rjesavat.. i podhitno moram uradit indoor ,pa ako moze netko da mi sve objasni netko iskusan pa da preko MSN-a mi sve objasni jer mi ovdje stvarno nije nista jasno..
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
hah... evo sada vec svacam neke stvari...:=) ali sta mislite mogu li se biljke uzgojit indoor u ovom mjesecu ,mislim niske su temperature? i jeli netko uspio u prosincu?
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
pa u boxu sam pravis temp,kakve veze imaju vremenski uslovi napolju?
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
mnogi vise vole uzgajati po zimi zbog tem.a ovo je indog uzgoj znaci mozes kad hoces ti bilji pravis uvjete koje njoj odgovaraju,to sto je vani snijeg nema veze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.