Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.03.2007
1
0
0
43
Negooo, pozdrav svima ,imam jednu prostoriju veličine 3x3 sa stropom od 2,5m koja će mi biti box za uzgoj ali nemam pojma na kojem razmaku bi saksije trebale da budu razmaknute jedna od druge s tim da biljke jedna drugu ne ugroze i koliko stabljika može da stane na tom prostoru koji želim da racionalno iskoristim. unaprijed zahvaljujem!
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Ja bi ti ovako preporucio.
Prostor definitivno pregradi na dva dijela, tak da imas prostor za vegetaciju i za cvjetanje.
Prostor ces najbolje iskoristiti ovisno o tome koliko ces novaca uloziti. Prvo o tome razmisli jer toliki prostor zahtjeva jake lampe da bude iskoristen, sto trosi elektricnu energiju,a to kosta.
Broj biljaka ti isto moze varirat ovisno o nacinu na koji ces uzgajat, ali netrebas se s time zamarat jer s takvim prostorom mozes uzgajat puno previse za svoje potrebe.
Razmisli malo, koliko kolicinski zapravo zelis uzgajat...
brijem da ovdje decki ne uzgajaju na vecoj povrsini od 1m2..... a mozda i grijesim :)
 
13.03.2007
6
0
0
90
Mislim da mi je biljka u predcvetnoj fazi , pa me interesuje da li neko moze na osnovu slike da mi kaze da li je muska ili zenska?
 

Prilozi

  • IMG_83502.jpg
    IMG_83502.jpg
    59,8 KB · Pregleda: 45

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Palampidopul je napisao(la):
Mislim da mi je biljka u predcvetnoj fazi , pa me interesuje da li neko moze na osnovu slike da mi kaze da li je muska ili zenska?

Nisam siguran da zelis znati odgovor :(
meni ti izgleda kao muzjak, ako ovo bijelo nisu vrecice sa peludi, onda neznam sta su :)


Evo osusili su mi se ova dva pocetna lista


http://img159.imageshack.us/my.php?i...lika000jb6.jpg


Sta da radim da ih odstranim,ili da ih ostavim?
I ako zna neko razlog zasto su se osusili,ako je nedostatak nekog elementa ili slicno?
Unapred hvala:sun2:
Mislim da je normalno da s vremenom biljka odbaci najstarije listove, ali sudeci po razmaku internoda, mislim da ti kronicno fali svjetlosti.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Palampidopul je napisao(la):
Mislim da mi je biljka u predcvetnoj fazi , pa me interesuje da li neko moze na osnovu slike da mi kaze da li je muska ili zenska?

ja bi ti isto rekao nažalost ali ovo ti je mudonja sigurno
 
11.08.2006
4
0
1
Ovako interesuje me shta mi predlazhete da bacim na klijanje poshto ce mi biti prvi grow , imam female grapefruit , imam special k , i the pure od flynig dutchman-a. planiram da imam 3 ili 4 biljke.(indo. je u pitanju)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
I ja mislim da je nedostatak svjetla jer mi je biljka na prozoru a ovih sedmicu dana nije skoro nikako bilo sunca samo snijeg i kisa.Nemam box za nju a mislio sam je outdoor
a evo danas je suncano pa mozda se oporavi.
A Ing kad bi mi bilo najbolje da je izbacim van?
Hvala unapred
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
neznam dali je pitanje na mjestu!!!!!!!!

dal mogu nastetit biljkama ako ih spricam vodom iz vodovoda nakon 24h (ph:8-9)?????

i zanima me INQ kada ces da nadopunis onu temu "vodic za bolesne biljke i nedostatke u prihrani"????
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Cim nadjem vremena... probacu da dodam danas Magnezijum ili sta je vec sledece.

edit: Dodao sam Mg. Ako imam vremena dodacu sutra sledece.
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
strava!!!!!
puno mi znaci taj tvoj uradak, a vjerujem i drugim ljudima, mnogo pomaze
ja imam samo teoriju bez slika, a sad kad vidim i slike mogu da usporedujem sa svojim ljepoticama....

nego te slike si skidao s neta ili tu ima i tvojih???????
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
sa neta... ne bih voleo da sam imao bas sve one probleme...
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
stavio na klijanje 2semenke B-B i superskunka, B-B je vec poceo rast, a superskunk jedna sjemenka proklijala ja ju stavio u zemlju a ona strulila cemu to??????
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Ili si je povredio ili joj je bilo hladno ili nesto trece. Stavi sledecu i budi oprezniji. Zato volim da ih stavim u zemlju ali mi se desilo da je klica dok je izrasla polomila obe glatke liske i jednu nazubljenu a i druga klica je bila bez jednog lista. To prvi put vidim obicno izadju sa sve ljuskom od semenke na glavi. Ta biljka je malo zaostajala ali je sad najveca.
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Pozdrav ljudi,
vidim napisali ste brdo toga,mene malo stisle obaveze pa nisam svraća...

Biljke mi idu lipo i zdravo,dvije sam osika jer su imale **** i sad mi tri u 11. danu cvitanja sve lipo i krasno medjutim...

dolaze mi naime ljudi koji nebi baš smjeli znat za moj mali hobi,i ja ću tada morat stavit biljke u mrak dva dana,tj. u šupu jer mi nema druge,e sad mi recite kakve da posljedice očekujem,ŠTA DA RAAAAADIM?

Pa i u prirodi se zaleti da bude toliko oblačno ko i u mojoj šupi zar ne:blah:
:crash:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
nije to bas dobro... probaj da im upalis bar jednu stednu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.