Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.09.2008
35
1
0
93
za pocetak moras reci koliki je % tog hidrogena... a nisam bas siguran da je 3ml na 2,5 lit blaza varijanta.... Koliki ti je temp u box-u? itd... Vise podataka...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@botanichar
pa nemas beda oko toga...samo ju malo duze drzis u vegetaciji i to ti je to otprilike... mislim ono kak ti je box manji bojle da je zbunastija zblijka neg da se izduzuje...
to je moje misljenje samo...vald valja..:p
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
ekipa, imam jedno pitanje...

naime, lega i ja napravili boks jos prije, sve je super, dimenzije, temp i sve je to oke

i sad sam ja nabavio sjemenke skunka i jedna od tri je proklijala (bijedno jbg) i sad je trenutno u zemlji i ceka se da pocne rasti.

trebao bih savjet oko rasvjete...imamo u planu staviti tri zarulje, dvje stedne od 24W (one spiralne) i jednu obicnu zarnu nit eventualno za toplinu (boks je u podrumu pa je mla hladno) pa pitam jel bi za jednu biljku bilo dosta te dvje stedne plus obicna i koliko W da bude ta obicna, a da uzmemo u obzir da se nema previse para :s

hvala :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
@Nameless_One
kao prvo za ovakva pitanja postoji i sekcija dovoljno si na forumu da si uocio i Problemi tokom uzgoja
kao drugo pa sta ce ti onolke kuglice glinene pa ne picis ti hydro :rofl: . moras razumijet da te kuglice jako zadrzavaju vlagu a ovakav sloj kakav ti imas ih gusi makni kuglice i pusti zemlju da dise .
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
@Stoner : mislio sam da tamo idu bash ozbiljnija pitanja a ovde ova ad hock na brzinu!
No, nema veze primljeno k ' znanju za ubudutje potencijanlne probleme.Anyway thxz.
A sto se kuglica tiche platio sam danak ne znanju i predubedjenosti : dovoljno sam naucio i prochitao sta fali da sve bude pokriveno kuglicama i sve u mojoj glavi ok.Kad ono djemutim . Proredio sam ih i to zestoko. Sad je ok !!! Nadgledam:watchplant:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nema frke eto sad znas za sljedeci put bez kuglica i onako pusti da se zemlja i malo vise posusi , ja dok sam nekad rucno zaljevao pustio sam da se teglica cak i odvoji malcice od supstrata i onda znas da je stvarno suha no moras si naci neku granicu prije nego spusti listove to je kod svakoga od nas zasebna prica koja ovisi o uvjetima gajenja znaci vlaznost temperatura velicina posuda itd. koliko vidim ti imas dosta velike posude i to nije lose jer si obvezan puno rjedje zaljevati .

pozz i uzivaj u forumu.
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
KaraJack je napisao(la):
2 nocna_ptica

Samo ti stavi 3 stedne od 24W, ako mislis yarulju stavit radi topline ma ne brini oko toga, bit ce toplione ionako sa 3 stedne !!!


hvala na savjetima, drago da ima netko svoje misljenje...
 
22.08.2008
19
0
0
47
Prostor u kojem uzgajam je dugačak 3,5 m, širok 1,5 m i visok 2,5 m.
Što se tiče temperature: upaljena žarulja 28-29 C sa ugašenom 21-22 C.
Moram li u njega obavezno stavit ventilator ili nije potrebno?
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ventilator je uvijek potreban. Samo to je ogroman prostor, trebat ces masu svjetla
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
uf, za to ti treba 2 HPS 1000W (210000 lumena) ako ces cijeli prostor pokrit biljkama.

Koju zarulju sad imas u tom prostoru?
 
22.08.2008
19
0
0
47
Imam HPS 250W na 45 cm od biljki. Neću cijelu prostoriju pokrivat biljkama već samo 10 komada koji su direktno ispod reflektora. S tim da će neke vjerojatno bit i muške pa ću ih isčupat.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
ako vec nemas boks napravi bilo kakvo refleksiju oko biljki,jer ovako gubis dosta svetla nepotrebno.
 
20.01.2008
19
0
0
38
da li moze neko da mi kaze da li je imao iskustva sa feminiziranim semenkama i kakva su, koje su lose strane! Hvala unapred
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Feminizirane sjemenke i klonovi se najčešće i koriste u uzgoju da biljke budu ženske...na taj način ne ovisiš o blagodatima sudbine i dobiješ garanciju od 99%... za neke pak seed banke poput green House Seeds kažu da daju dosta hermija (dvospolca) koji se onda opraše pa naprave sranje i sebi i drugim biljkama i sjebu grow...al sve u svemu, sa feminiziranima ne moš pogriješit...
 
12.09.2008
14
0
0
43
dobro vece ekipo....

jedno pitanje! narucio sam 11.09 sjemenke na nirvana-shop.com i poslao im lovu postom dan nakon.....i nista!!! dal ima ko takvo iskustvo...ubiti nemam pojma dal cu to dobit il ne...tj. kad ili je mozda neki zajeb......

hvala!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.