Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.11.2008
6
0
0
33
Hvala na obavjesti. nisam za tajmer znao. jel to mogu naci u ducanima i sto to tocno trazim?
Neznam uopce mogu li staviti taj tajmer jer imam obicnu zarulju sylvania grolux 600 W HPS i reflektor i ispod toga biljke. Pre dobro mi ide, nije mi prvi put da uzgajam i dosad mi nijedna nije propala. :)

Ali mi je zato prvi put da uzgajam ispod svjetla, inace sam u bašči držao. Sad zbog lošeg vremena držim u kući i to u prostoriji bez prozora. Jel zaljevanje drugačije kod unutrašnjeg uzgajanja? Ja ih zaljevam svaka 2-3 dana.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
Mr_Salieri je napisao(la):
Hvala na obavjesti. nisam za tajmer znao. jel to mogu naci u ducanima i sto to tocno trazim?
Neznam uopce mogu li staviti taj tajmer jer imam obicnu zarulju sylvania grolux 600 W HPS i reflektor i ispod toga biljke. Pre dobro mi ide, nije mi prvi put da uzgajam i dosad mi nijedna nije propala. :)
:thumb:


HPS groooolux 600 OBIČNA ŽARULJA?!!? šo nisi uzo neOBIČNU bez gro samo grlo LUUKS more i na akumulator da se spoji i radi bez da ššumi a imaš i cjeli niz kolko tolko običnih a i neobi. al za te nijesam baš naćisto siguran(npm.TEŽ 120w radi poso ko i ona od 60w malkoo jaćee ai greje ono brate pravo):thumb:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
U pravu si medo, ne štima mu priča nisam
ni pročitao taj post?? obična a grolux hps??

Salieri jel ti gajiš gudru ili bršljen??

:maryjane:
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
e, posetio sam GRO sajtova, da ne davim ovde , al me glava zabolela od nedorecenih, opskurnih i ne bas preciznih informacija...
ELEM: koja/e sativa je/su najnize rastom?
nemam mnogo prostora ( po vertikali) a za out nema uslova ovde gde sad zivim.
thnx.
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
ok, da se preciznije izrazim : koji mix sative i indice, ali sa preovladjujucim karakteristikama sative u dejstvu?
 

ZNX

18.08.2006
13
0
1
Gospodo, gdje se može nabaviti myler folija u Zagrebu? I zna li netko cijenu, da se pripremim unaprijed?
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Zanima me samo dal moze da se koristi obicna lampa, tj obicna sijalica pri pocetku uzgoja(tj. prvih 2-3 od klijanja semena)...
Posto nisam mogao da skupim cash za CFL... ;))))))))))))
sve ode kod dilera i za cigare.. :)
pozdrav
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
rastaMAN^ je napisao(la):
Zanima me samo dal moze da se koristi obicna lampa, tj obicna sijalica pri pocetku uzgoja(tj. prvih 2-3 od klijanja semena)...
Posto nisam mogao da skupim cash za CFL... ;))))))))))))
sve ode kod dilera i za cigare.. :)
pozdrav

Ma samo cu ti se nasmijat :rofl: Da nema para za stednu... Kako mislis onda uzgajat.
 
23.11.2008
7
0
0
38
pozdrav ljudi mene zanima svako koliko vremena provjeravate ph zemlje da znam otprilike kada i koliko treba provjeravati i kakvi ph je dobar za rast indoor hvala vam puno za odgovore
 
23.11.2008
7
0
0
38
pozdrav imam jos jedno pitanje dali bi bilo dobro staviti grijac u box jer imam ponoci jako malu temperaturu 11 stupnjeva i moram obavezno da dignem pa me zanima dali bi bilo to dobro za biljke razmisljao sam da bi se palijo samo ponoci otprilike svakih pola sata da bi uzdrzavao nonstop temperaturu tamo oko 22 stepena po danu imam idealnu temperaturu 27 samo je ponoci problem jer drasticno pada molim vas za odgovor i kakvi pametan predlog uzivajte
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Ph zemlje....odes u Bauhaus i kupis ''terra magma'' zemlju i nemas sta provjerati.Zemlja koju svi hvale i kvalitetna je za indor grow.

Temperatura....a da jednostavno namjestis biljci noc preko dana kad ti je temperatura okoline veca,tj. kad se ta prostorija grije?A nocu nek ti bude dan biljkama,i grijat ce se od lampi koje su u boxu...

Grijac ti ne bi bio bas dobar jer ne mozes regulirati temperaturu bas precizno,ovisno o modelu,moze ti i sprziti biljke a jako isusuje zrak...a osim toga puno i trosi

Jedino sto bih ti ja preporucio , ali opet nema potrebe ako zamijenis dan i noc...imas kupiti zarulje..recimo u PetShopu koje isijavaju samo toplinu a odprilike su od 50w.70w,100w i stavis jednu takvu ispred ventilatora i dize ti temperaturu..ne isusuju zrak,ne trose kao grijalice i ekonomicne su.

Ali opet,stavi kad ti je u prostoriji najtoplije,da bude biljkama noc u to vrijeme i to je to.S tim da ih tad ne otvaras i podlijezes stresu.I pomogucnosti da je box sto vise zasticen da ne ulazi vanjska svijetlost.

eto :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.