Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Ako zelis nesto sjemenki onda vadi musku van i pusti da dobije potreban ti pelud ,ali ne blizu zenske jer ce ti ventilator sam sve prenijeti na nju ili njih vise i cijele ce biti pune sjemenki.
Bas sam poceo temu prije dan-dva ,ima negdje...kad dobijes pelud,prenesi ga na vrhove koje zelis oprasiti...stapici za usi su najednostavniji :)

A ako zelis..odvoji cijelu zensku..to je sve tvoja volja.Dobit ces gro sjemenki a toliko ti i ne treba.upropastit ces si cijelu zensku stabljiku.Bolje oprasi vrh -dva i imas dovoljno osim ako se ne mislis baviti plantaznim uzgojom :)

peace
 
01.10.2008
28
1
3
50
Kada izvadim musku biljku, koliko dana jos treba da je drzim na 12/12 da bi se ti peludi lepo formirali, da bi ih mogao skinuti.
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Probo na chatu dobit odg brzi al niej islo pa eto da tu napisem :sadbanana:



Ljudi drzim biljke na tavanu i sada je malo ladno jer tavan se en grije bas i jedva temperatura da je dobro kako bi mogo ugrijat prostor a da ne mecem jos sijalica? :S
ventilator kad bi mi radio onda je jos ladnije,mozda grijalicu da stavim i jos neku vodu da se zrak ne presusi? :
 
03.01.2009
1
0
0
42
ok,pitanje..za sada koristip 400w HPS i prezadovoljan sam.nasao
sam doma WTF(125w) zarulju pa me zanima ako ju mogu koristit???
je tko radio sa njom?
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
http://www.***********.com/?id=a33db9e3becc07cc90259a9e21ea2928
kontam ovo kupit, pa me zanima sta mislite o cjeni?
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Flegy...stavi onu grijalicu sa ventilatorom u sebi namjesti ga da se automatski gasi na nekoj temperaturi....ja sam tako odradio ovaj zadnji grow zadnjih 10-15 dana...! i sve super
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45

1.Uzgajate li svoje biljke iz sjemenki ili klonova?
sjemenka iz dobre žiže
2.Koliko su stare vaše biljke ?
19 dana
3.Koliko su visoke vaše biljke ?
15cm
4.Kolike su tegle ili posude u kojima su vaše biljke ?
2,5l
5.Kakva je vaša zemlja (Sa čime ste ju mješali , jel zagnojena, )
mljeveni stiropor,kupljena zemlja ali ima nekih 5 elemenata unutra guano i nešto ali ok
6.Kako često zaljevate i kakvu vodu koristite ?
kad se osuši površina ali mi se čini da sam malo pretjerao sa zalijevanjem
7.Kakav je ph vaše vode (bar približno ako imate lakmus ph tester) ?
neznam
8.Kakva gnojiva koristite i kakav je omjer N:p:K (odnosno dušika,fosfora i kalija)
SUPSTRAL MINERALNO GNOJIVO VITAL AKTIV S DODATKOM ŽELJEZA 6/3/6 sa kombinacijom supervita
9.Kakva svjetla koristite (koliko wata koliko lumena,HPS,MH,fluo,halogen,običnu) ?
štedne 4000 lum
10.Koliko su lampe blizu biljki (udaljenost od vrha biljki) ?
5cm
11.Koliki je vaš prostor u kojem gajite (u metrima kvadratnim ) ?
50x30x90
12.Kolika je temperatura i vlaga u vašem prostoru za uzgoj ?
24stupnjeva
13.Koliki je ph zemlje ?
neznam
14.Dali ste uočili nekakve insekte u vašem prostoru za uzgajanje ?
ne
15.Koliko imate iskustva u uzgajanju ?
2grow
šta ne valja
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
moja teorija zavjere :)...

Moguce da su ti lampe ipak malo prenisko.Ako ventilacija nije jaka,listovi se griju vise nego je potebno.
Digni lampe jos ....jer su ostecenja vidljiva na gornjim listovima blizima izvoru topline..
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Vidi druze sekao si joj vrh koliko vidim
znaci za oporavak joj treba oko nedelju dve!!!
Koliko si puta prehranjivao u tom periodu???? jer u toj fazi joj treba oporavak a ne prehrana jer tada se ne razvija!
Jer ti biljka deluje kao da je previse prehranjivana!!
A ako nije to onda si sigurno preterao sa zalivanjem!!!!
Jer ovo zutilo je nesto vezano za nedostatak ili visak AZOTA!!
Ovo kod tebe je vise kao nedostatak ali ko zna.....
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
Doktor je napisao(la):
Vidi druze sekao si joj vrh koliko vidim
znaci za oporavak joj treba oko nedelju dve!!!
Koliko si puta prehranjivao u tom periodu???? jer u toj fazi joj treba oporavak a ne prehrana jer tada se ne razvija!
Jer ti biljka deluje kao da je previse prehranjivana!!
A ako nije to onda si sigurno preterao sa zalivanjem!!!!
Jer ovo zutilo je nesto vezano za nedostatak ili visak AZOTA!!
Ovo kod tebe je vise kao nedostatak ali ko zna.....
jesam jesam i hranim ju ali više neću neka priroda radi svoje a šta misliš tu i tamo malo vode da ne bude žedna ili ne :read:
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
tambura je napisao(la):
treba mi mala pomoc.ove biljke koje su na slici vise nisu aktuelne-sada su skoro duplo vece.to je i problem koji imam.nisam ih sjekla a sada su vec 8.dan na 12/12.sada stvarno mi se cini da ce biti prevelike i da imam veliki problem.rastu dosta guste i zbunaste a stabljika im je debela kao palac na ruki.pitanje je da li im smijem odsjeci vrhove jer ako budu i dalje rasle(a ima ih 7 u podrumu) bit ce previse tj. nece biti mjesta.sta da radim?sve je bilo super dok nisu sada pocele da divljaju-sad vidim uzo vrag salu.:shit2:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Nemoj ih rezati, jednostavno zaveži vrhove koji strše previsoko i pritegni ih dole, gledaj da svi budu iste visine, al' da ti ne pametujem previše, pogledaj malo thread o LSTu ... sve piše.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Upravo to
Savi vrhove da budu u visini svih ostalih ili koliko ti box dozvoljava!!
ako su guste i zbunaste onda nece rasti puno u visinu jer nisu sative!
Ove racunaj plafon 50% u odnosu na sadasnju visinu!
Plus kada promenis prehranu i uzmes neku sa manje AZOTA tj za cvetanje onda nece imati toliko uslova za razvijanje stabla i lisca i pocece da razvija cvet itd......
A cim ti se visina nesvidja jos ih savijaj ali to radi polako jer tako debela stabla oce da pucaju ili da izvale koren iz zemlje!!
Sto ti kaze kolega procitaj malo o LTS-u tamo ti pise kako da biljku vezes pri dnu stabla u kontra smeru od onog u kom vuces tj savijas biljku!!!
Samo opusteno!!
Oporavice se one
ne prehranjuj dok ne vidis da stagniraju u odnosu na dane iz proteklog perioda!!
moj ti je savet

(a ova mala zadnja slika je sa biljkom kojoj je neko odsekao vrh! ako nisi ti neko jeste :) )
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
dirao.one rastu tako debele i zbunaste.kao drvece.imam cak i jedan klon od biljke koja je prosle godine bila napolju ali zbog loseg vremena nije bilo bas nesto.onda sam krajem 10-og mjeseca odsjekla par grancica i ispao je jedan klon.dugo mu je trebalo dok nije poceo rasti,ali ipak je prezivio i sad je isto nekih 40cm.ajd slikat cu vam to i poslati da vidite.
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
nemogu da izadjem na kraj sa imageschackom.ima li ista jednostavnije?ILI NEKA DRUGA ADRESA NA KOJU MOGU DA SALJEM SLIKE:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.