Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.01.2008
35
1
0
33
tacnije sam hteo da pitam da li ce da ih oprasi sour jack ako bude muzijak...bez obzira sto je low. 2 fem. da li mogu da furam isti foto period na hpsu 18/6 i za jednu i za drugu ?
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
pa budu u istom boxu jel... pa kak ces onda razlicit fotoperiod?
stavis ih zajedno i ak ovaj izbaci **** cupas ga i to je to...
aj je cura super...
kuis?
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
ajd nek mi neko kaze da li mogu pobrati sta je zrelo pa spustiti lampu malo nize tj.prema onim cvjetovima koji su nisko i koji nisu dobili dovoljno svjetla jer vidim da su gornji zreli za berbu a ovi dole su jos bijeli i sitni?ovi gornji su vec stvarno zreli-mozda i prezreli a oni dole su kao novi...
 
03.03.2009
13
0
0
38
E, jel 827 ili ti 2700kelvina toplo crveno svijetlo dobro za vegetaciju i cvjetanje?
I, kolko ih treba bit na 4 biljke u jednom boxu?
 
07.01.2008
35
1
0
33
badger badger je napisao(la):
pa budu u istom boxu jel... pa kak ces onda razlicit fotoperiod?
stavis ih zajedno i ak ovaj izbaci **** cupas ga i to je to...
aj je cura super...
kuis?


pa mislio sam kad budem zavrsio sa lowryderom da promenim fotoperiod on mi je vec star 8 dana, a ove sam danas stavio dirktno u saksiju...mislim jel to ok ???i reci mi koliko visoko od vrha biljaka da drzim reflektor (hps 250w)???
 
23.02.2009
29
0
0
49
Che* je napisao(la):
zeli reci 865 i 827

:)

865.. ili ti 6500kelvina plavo svjetlo(vegetacija)

827 ili ti 2700kelvina toplo crveno svijetlo(cvijetanje)

najbolje kombinacija u boxu od pocetka...

alo bok ekipo!!!
imam pitanjce ali ne u vezi svijetla vec gnoja ups!!!
imam tekuce gnojivo za rast---FLORAVITA---univerzalno tekuce gnojivo....poceo bih malo gnojit biljcice su stare 6 dana i super napreduju...low#2
5 komada...sad me interesira dli je ovo sto sam napisao uredu ili da uzmem nes drugo???
 
02.11.2008
7
0
0
37
Za koliko biljka prestaje sa rastom u visinu tokom cvjetanja, ako joj je period cvjetanja 8-10 tjedana? I ako je sativa
 
02.11.2008
7
0
0
37
Hvala na odgovoru puno, onda sam u banani sad je drugi tjedan cvjetanja imam sativu a visoka je 70 cm a box mi je 130 cm biti ce to gusto pri kraju,raste od 3-5 cm na dan.
Ovako imam gnojivo NPK 6-6-12 i NPK 10-52-10, izabrao sam 6-6-12 za sada, a koje bi bilo bolje za cvjetanje.
 
08.03.2009
7
0
0
33
Pozdrav svima..
Imam jedno pitanje... Dali se moze u box stavit sa strane ogledala..? Jer svjetnosti ce biti duplo vise...
 
02.11.2008
7
0
0
37
Moze se staviti ogledalo sa strane kako ne, samo ne vjerujem da bi ti to pomoglo jer ogledalo ne reflektira svjetlost,nego ga "jede". Brijem najbolje bjela boja ili maylar folija...
 

travinlist

Aktivan Član
03.07.2008
60
0
0
36
bok ekipa! dakle, oblozio bih box koji je od drvenih ploca bijelim papirom pa me zanima koliko je to dobra zamjena za bijelu mat boju ili kuhinjsku fliju i dal ce se svjetlo uspjesno odbijati od bijeli papir ukolik ose sve dobro(kvalitetno) poslozi!?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Stiiick je napisao(la):
samo ne vjerujem da bi ti to pomoglo jer ogledalo ne reflektira svjetlost,nego ga "jede". Brijem najbolje bjela boja ili maylar folija...
Može pojašnjenje od ovom jer se sičan iz starih filmova kad su trebali napraviti operaciju na nekom a imali 2-3 petrolejke stavljali su ogledala okolo da povečaju svjetlost,i svaka(skoro) petrolejka ima ogledalo na sebi da reflektira svjetlo,neznam zašto bi kod hps ili čega več bilo drugačije.Meni djeluje savršeno,iako najskuplje.Nije da se zanimam ali da ne bude dezinformacija.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Postavio sam ovo pitanje u temi jednoj ali nisam dobio previše konkretan odgovor tako ad evo ga i ovdje

Zanima me koli dugo i u kojim uvjetima se mogu sačuvati cvjetovi muške biljke radi kasnijega oplođivanja ponekoga heda na drugoj biljci pomoću štapića za uši ili nekom drugom metodom(nebitno).
Uglavnom znači glavno pitanje je kako čuvati te cvjetove i koliko dugo mogu biti dobri za oprašivanje.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Pretpostavljam da su to u filmovima radili jer petrolejska lampa disperzira svjetlo pa bi sa ogledalima to fokusirali u jednu točku, bez obzira na sve, izgubili bi dio lumena.

Šta kažu pametniji od nas ...

The Cannabis Grow Bible
Do not use mirrors, as the glass absorbs light.

1st MarijuanaGrowerspage

Mirrors are not good to use, since the glass eats light!

Cannabis Community

naa mirrors actually take in allot of light and also concentrate heat too
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.