Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.02.2009
36
0
0
40
kalevra je napisao(la):
aj mi pomozite na koji nacin mogu prepoznat musku od zenske biljke...i kada je to najbolje????
muška biljka cvijeta prije ženske biljke i potpuno je drukčija od ženske.ako znaš kako izgleda ženska kad se rascvijeta onda ti ne moram ništ više rećicvijetovi su na vrhu biljke kod muške.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
Volim i ja da su malo niže:vb_whip:

možeš ih zasipati 3-4cm do prvih kotiledona

I gelu, oladi malo sa lupetanjem :)

:maryjane:
 
27.02.2009
12
0
0
37
tarki meni su rekli da u owaj moj box stawim minimim 8 neonki(shtedljivih) od 40W, pa
sam mislio da uzmem owaj reflektor. HPS ne znamn gde ima da se kupi kod mene u gradu a i
cuo sam da su skupi dosta. Kolko kosta taj HPS od 250W? A owaj moj refletor ne walja za bilje a?
meni se swideo zato sto greje a i jak je, ali ne znam da li ce swetlost koju reflektor daje biti
dobra za biljke? sad ne znam sta da stwawljam, pomozite ljudi.
pozz
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
uskoro samo za vas 1-800 balcan tarot
skidam žute fleke sa listova
vraćam ph u normalu
pojačavam lumene na HPS-u
uspavljujem roditelje dok zalivate
radim LST-e bez kanapa
smanjujem račune za struju
sklanjam policiju sa vašeg traga
povećavam THC do 100%
liječim sidu i nerotkinje

svako veče samo za vas balcan spirit smoke na vutra.tv-u
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
kalevra je napisao(la):
aj mi pomozite na koji nacin mogu prepoznat musku od zenske biljke...i kada je to najbolje????

kada mužjaku porastu jaja a ženi dlačice
onda ih pomaziš po tim zonama i ...

...ako je uzdahnuo onda je mužjak
...ako je uzdahnula onda je ženka

ili pozovi 1-800 balcan tarot i biće šta ti duša poželi (male,female,shemale,ladyboy,transformers...call you dady )
 
21.01.2009
7
0
0
41
ima jedno pitanjce...
ovde ste mi pomogli da prebacim biljku na rezim 12/12 a moje pitanje je, KAKO DA ZNAM DA JE PROCES GOTOV?

bas me nervira posto ih vec drzim nekih mesec dana tako i uopste ne mogu da provalim. mirise, ali mi se cini da se nisu headovi napravili. pitanje je, da li se prilikom sushenja to pravi ili ne? ili treba da sacekam da se naprave hedovi? prozivodjac kaze da je potrebno od 4-6 nedelja a ja sam pri kraju i neam pojma da li je dobro ili ne.... + jedna vrsta je blueberry a druga hawaiian snow...kapiram da ce nekome delovati glupo ovo pitanje, ali ako za boga znate pomagajte :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa moraju se hedovi napraviti inače šta češ sušiti?Samo ti nju pusti,daj joj malo "goriva".Pusti proizvođače,to je okvirno,možda pod idealnim uvjetima je tako,kod tebe je to očito malo sporije,a uvjeti...
Bez hedova nema ni vutre!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
Dobro veče, alo!ALO!

Ako može u tarot da mi kažete jel će ikad
onaj smrad od trave da izađe iz zidova??

Prijatno

:maryjane:
 

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
76
15
8
46
Balkane:thumb: svaka čast! :ludaci_lol:
judge_wolf
neće se hedovi sami tek tako napravit.
potrudi se malo oko toga, a treba i malo strpljenja!
znaš ti onu
"bez muke nema nauke" :balls:

uostalom kako ti hedovi uopče izgledaju?
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Balkane datum 6.6 . 66. ..smeda kosa :D
zanimaju ljbav , prati mme neka sativchuga ..pa me zanima dal ce bit sta od toga? ?
behead.gif
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
A kad se već igramo, napisat ću dupli post :D

Poseban post jer sam htio sam napomenuti Greenpower(jedan)-u da makne svoj avatar
jer trenutni apsolutno nije primjeren... avatar sa žirafama je avatar samo za žirafe!
Ovakvo oponašanje se najbolje razumije iz primjera bjelaca koji pokušavaju
imitirati crnce... not cool meeeeen :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
23.02.2009
29
0
0
49
balcan_smoke je napisao(la):
kada mužjaku porastu jaja a ženi dlačice
onda ih pomaziš po tim zonama i ...

...ako je uzdahnuo onda je mužjak
...ako je uzdahnula onda je ženka

ili pozovi 1-800 balcan tarot i biće šta ti duša poželi (male,female,shemale,ladyboy,transformers...call you dady )

...HVALA TI!!!
...MISLIM STA si se potrudio uopce pisat,ali tom energijom si mogo ispast kvalitetniji,nego si fol izmudrovo DUHOVITOST.....:sun2::181:
 
23.02.2009
29
0
0
49
gelu je napisao(la):
muška biljka cvijeta prije ženske biljke i potpuno je drukčija od ženske.ako znaš kako izgleda ženska kad se rascvijeta onda ti ne moram ništ više rećicvijetovi su na vrhu biljke kod muške.

hvala kompa....na trudu
 
23.02.2009
29
0
0
49
gloss_zelenky je napisao(la):
Jel hoćeš link kalerva?
jesam prosaro sada i vidio sve tako da svaka cast....
ja sam kupio zenske low#2 samo sto me zbunilo nagadanje,ali vidim da je to ako su
na divljaka....
nego kad smo vec ovdje ja sam sada puko 400w hps i jako mi dize temp i nikako da vlagu namjestim,pa ih spricam krpe svasta radim kako bi je digo...koliko je vlaga zaista potrebna???
 
24.09.2008
29
1
0
40
my.php
my.php
ako neko zna sta im je neka pomogne . sad su sa ove druge otpali svi veliki listovi . jel to mozda normalno? ali meni se cini da ima malo cvetova
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.