Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2009
29
0
0
49
deyana je napisao(la):
my.php
my.php
ako neko zna sta im je neka pomogne . sad su sa ove druge otpali svi veliki listovi . jel to mozda normalno? ali meni se cini da ima malo cvetova
daj sliku da vidim interesira me ...
 
23.02.2009
29
0
0
49
deyana je napisao(la):
pusti mi mail . nece da mi pusti sliku


odi na google pretrazivac,otkucaj imageshock,odaberi sliku i kopiraj je na forum u poruku i to ti je to...
probaj...nisam ni ja znao pa sam na taj nacin to iskomb :sun2:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
deyana koliko dugo već cvjeta?
možda je pri kraju pa srče zalihe
ne vidi se na slici baš najbolje

koliko si zemlje stavila i djubrila toliko i hedova..malo i genetike,svijetla...

kelevra
izašla ti karta da će biti sve mužjaci bez jedne ženke koja je hemafrodit
ali sada je u putu polen sa durbana iz zimbabve od kunde
ide ka tvojoj ventilaciji pa se strpi i ne bacaj sjemenke jer će biti formula3000
 
24.09.2008
29
1
0
40
pa druze na cvetanju je mesec dana a nije u zemlji nego u kokosu otprilike 3 l sa malo perlita i peska . toliko je rastresito da mozes prst da zabodes bez problema skros do dna saksije . svetlo je HPS 400 + flora od 36 w. vlage ima dovoljno . NPK sam mu davala 15 30 15 otprilike kad se zemlja prosusi od gore oko 3 cm .davala sam samo pola jacine NPK.
 
21.01.2009
7
0
0
41
hvala drugari na odgovoru zanima me sta Greenpower1 misli pod gorivom? bas sam nov u ovome isto tako "neće se hedovi sami tek tako napravit. potrudi se malo oko toga, a treba i malo strpljenja! znaš ti onu "bez muke nema nauke" sta si pod tim mislilo? kapiram da ima neki nacin da se to "ubrza". biljka ima sve valjane uslove, sve je do sada islo kao podmazano. mozda sam i ja malo histerik :) ali cisto me zanima da li je sve ok ili negde gresim nazalost nemam slike ali potrudicu se da slikam pa da pokazem :(
 
24.09.2008
29
1
0
40
jeste pogledali slike ? sta mislite sta im se desilo ? sve je islo kao podmazano a onda odjednom krenuli da se suse . jel moguce da je zbog toga sto nismo imali struje 26 sati pa im se nesto pobrkalo i krenule da se suse ? to je jedina promena koja im se desila
 
21.01.2009
7
0
0
41
ja kao neuk cu ti reci da temperaturni shokovi mogu da prave prob, nedovoljno chistog vazduha aka zraka...to je ono sto je meni susilo biljke....mozda previse vode...

ajde struchnjaci pomagajte...kakvi ste shtekare :)
 
27.02.2009
12
0
0
37
posadio sam seme pre 4-5 dana i nista nije izashlo, zbog cega?
Pre kad sam sadio za 2-3 dana uvek je biljka izaqshla na powrsinu, ne znam sta joj fali,
domacica je btw.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ako je isti način klijanja kao i prije,onda je jednostavno loše sjeme.A šta drugo.
 
23.03.2009
2
0
0
54
Imam big problem sa vlagom, u grow box kompletu (kojise nalazi u ormaru) ne uspevam da postignem vlagu preko 20%, dok tokom nochi pada i na 10%, imam ideju da kupim ultrazvucni humidifier! Da li je to dobra ideja? probao sam sa posudama vodei peshkirima na ventu i sl.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
BushmanE EVO TI JEDAN NACI PODIZAJA VLAGE AL KAD TI JE VLAGA TAKO MALA MORACES SECTO PUNITI TEGLU VODOM STO JE I DOBRO JER CE UVEK BITI SVEZA OBAVEZNO JE STAV ISPRED VENTA MOZDA VLAGA U BOXU NECE BITI ZNACAJNO VECA AL CE BAR VALZAN VAZDUH DIREKJT NA NJU ICI..
ETO NADAM SE DA SAM POMOGAO EVO SLIKA
http://img217.imageshack.us/my.php?image=1001628.jpg

MENI JE ISTO VLAGA BILA TAKVA KAO TEBI SAMO STO JE MENI PREKO NOCI BILA MNOGO VECA NEGO PREKO DANA I SA OVOM FOROM JE BILO SVE OK BEZ PROBLEMA PROBAJ PA JAVI AKO TI JE BILJKA ZDRAVA I LEPA NEMA POROBLEMA ONDAK
 
23.02.2009
29
0
0
49
ne citiraj bez potrebe!!!


vecer....
ljudi evo i ja sam nes uspio uslikat pa pucajte.....
ljepotice su low#2, 17ti dan i na ulazu su za cvijetanje momento su na rez\18\6,a sada ce na 12\12,sta se tice vlage ja sam objesio unutra krpu koja visi i savako pola dana je mocim i u redu je......
http://img299.imageshack.us/gal.php?g=fotografija0203.jpg
nije najbolje slikano jer je pod ugasenim svjetlom ali za otprilike nes rec....
do navece onda cu jos jednom pod svjetlom tako da je to to...
 
23.03.2009
2
0
0
54
@Zoki
posto si mi bio first help, a kako vidish, nov sam u gajenju a i na ovom forumu, proglasavam te pocasnim clanom nase male zem. zadruge!
Nadam se da cu ovde naci odgovore na pitanja kojih je bujica. nabavio sam ozbiljnu opremu, grow box, 90x60x160. lampe MH i HPS , od 400w, jedan izduvni vent, merac vlage i temp. ovlazivac sam naknadno kupio danas, zbog problema za koje znate, luda sprava. cekam seme, pa da se krene. Hteo sam da napravim manji box za vegetaciju, u koji bi mi ishle biljke pre nego ih stavim na 400w, koje dimenzije boxa i koja sijalica bi bili idealni? plasim se da im 400w odmah ne bude overdose. with jah's help grow and smoke
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
:bis:pa pocastvovan sam hahah
nisam ti ja tako iskusan al dobices ovde savete mnogo dobre a jos bolje ces naci pri citanju foruma veruj ovde ces nauciti sve sto ti je potrebno..
pozdravi dobro nam dosao..
 
27.03.2009
14
0
0
33
Pozdrav,
evo nov sam tu i iam nekoliko pitanja.
Planiram i ja zasadit nes, tek tolko iz cistog hobija, mozda tu i tam zapalit nes :) , dat frendovima itd.
Razmisljo sam prvo da u prazno kuciste od kompa zasadim u 3-4 teglice sjemenke.
(Procito sam kak -na vlazni humus pa prekrit folijom itd)
I onda kad narastu biljek od 5-10 cm, negdje do ljeta, presadit u vrt.
Zasto? Jer idem na more a u vrtu imaju prirodnu svjetlost i vodu, a to im nemrem omogucit negdje u boxu ako sam na moru.
Eh sad mene zanima oce one prezivjet do sredine 8 mjeseca..znaci od sredine 6-do sredine 8?
Trenutno neam bas para za neka posebna neonska svjetla, pa koju zarulju da metnem a da nije skupa, znaci do 40-ak kuna.
I kod bi mogo ocekivat da pocnem to 'brat' il ovisi o sorti?
I kolko bi grama mogao na 8 biljaka(bile bi 4teglice po 2 biljke) il to takoder ovisi o sorti?
I nesto sto biste mi vi preproucili a nisam naveo.
Hvala unaprijed.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.