Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

tonina

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
47
je to je ta, a bože ludila
još će mi počet pijukat,hahahahaha
Tako mi je to kad izmišljam toplu vodu.
nema druge idem po hps.
Hvala
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
modri je napisao(la):
:sick:evo ovako hvala hempman sto si odgovorio na post , ph ne znam ,koristim destilovanu vodu(sto ja licno smatram da je najveci uzrok),zemlju sam pripremio po upustvima sa foruma, đubrio tri puta neko univerzalno za vegetaciju,odgovorite hitno mi je

Prvo ovako,sledeci put pitaj u podforumu problemi u uzgoju.Drugo probaj da das sto vise podataka,sta si radio u koju si zemlju sadio,sastav iste,koje djubrivo,koliko cesto ,koliko je stara biljka.
Ovako napamet moja prva reakcija je da je nedostatak nekog mikroelementa,mozda magnezijuma ali nisam 100% sigurna.
Promeni djubrivo,obrati paznju da to sto koristis sadrzi mikroelemente
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pročitaj dnevnike uzgoja.Prije nego kreneš s growom malo se informiraš.Kao da ideš ševiti a neznaš posljedice toga:baby:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Oxygen je napisao(la):
...u redu gospodine balkan,drago mi je sto sam primio lekciju od iskusnog coveka,po nekom mom misljenju mislim da si veteran sto se tice grow boxova...itd. ..Ovakve stvari se nece ponavljati,necu vise postavljati glupa pitanja,i gledacu da se sto vise obrazujem citajuci,sto sam i do sad radio!Nisam nesto dugo na ovom forumu neki 15 dana i procitao sam mnogo postova sto cu i dalje da radim!Iz postovanja prema starijima i iskusnijima gledacu da budem sto pazljiviji i direktniji u postavljanju pitanja,a odgovore necu davati jel taj stadium nisam dorastao!Ja bih zeleo samo malo postovanja i pristojnijih odgovora...ljudi smo!Takodje znam da je moje glupo pitanje samo kap koja je prelila casu,pa s toga razumem vas!
Izbrisite poruku posle odgovora i ove prethodne koje sam poslao!Dacu svu potrebnu podrsku ovom sajtu(s tim da ste vec dosta jaki)koliko je u mojo moci!
S velikim postovanjem oxygen!
...Mir i ljubav u svetu!:maryjane:

inače mi je drago da si skapirao da nije samo tebi bilo upućeno
svako ko je postavio pitanje koje se ne bavi elementernim znanje ovog hobbyja
dobio je pomoć i odgovor
otvori dnevnik i to ti je kao da imaš karton u privatnoj klinici
 
24.03.2009
9
0
0
34
Hvala na razumevanju!Javljam se kad zasadim prvu damu uz koju ce ici vrlo edukativan dnevnik...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.689
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
da stavi na 12/12 , priblizi lampu na 5-10 cm od vrha biljki i skupi ih sve pod lampu
ako mozes kupi si jos stednih zarulja ...sto vise to bolje , ali kupi 827 (crveni spektar)...
I otvori dnevnik... nevidi se iz te dvije slike sve , ali po ovome sto se vidi ...treba neke stvari popravit
 

tonina

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
47
UPOMOĆ
Danas je osmi dan od kada sam biljke prebacila na 12/12
i već isčekujem prve spolne naznake.
Kako ih stalno promatram vidila sam na mjestima gdje bi se trebali formirat cvijetovi
neke bijele nabubrene balunčiće koji samo što se nisu otvorili.
Da li je to netko već primjetio?
Recite mi molim vas da će tu izać bijela vlakna jer ako mi je muški
svisnit ću na mozak!!!!
Pozdrav
 
27.03.2009
2
0
0
44
ej ljudi trazim nekog za savjet jer sam vec pomalo lud!!!! vec 3 put stavljam sjeme u vodu i nikako da mi proklija stavim u posudu malo vate sjeme i jos malo vate i u sve to nalijem dosta vode drzim jedno 4 dana na toplom i kad otvorim da stavim u zemlju ne nadem ni jednu klicu, ima nesto malo malo iz sjemenke izade ali neznam dal ima ni pol milimetra. sta da napravim? dajte mi savjet ili mi recite gdje grjesim MOLIM VAS!!!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Tonina,daj sličicu...

Sole10000,nekad je malo 4 dana,samo ti pusti i do 10 dana bar.Pretpostavljam da je sjeme noname
 

tonina

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
47
Greenpower1
Je noname.
Evo slike će za par minuta u Dnevnik uzgoja/Kućna radinost
 
24.03.2009
9
0
0
34
MH400w da li se moze montirat na CT?posto sam procitao negde na forumu da nije pozeljno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.