Plagijat(i)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Veni_Vidi_Vici; je napisao(la):
jel moze objasnjenje http://www.kindgreenbuds.com/cannabis-grow-bible/general-outdoor-growing-and-guerilla-farming/, mislim da bi plagijatorstvo na forumu trebalo rezultirati banom, al posto ne znam da smo imali ovakvu situaciju da vidim sta drugi misle, a sta "autor", mozda ima dokaz da je "pozajmio" fotku autoru teksta Greg Green-u
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
PowerSeed je napisao(la):
jel moze objasnjenje http://www.kindgreenbuds.com/cannabis-grow-bible/general-outdoor-growing-and-guerilla-farming/, mislim da bi plagijatorstvo na forumu trebalo rezultirati banom, al posto ne znam da smo imali ovakvu situaciju da vidim sta drugi misle, a sta "autor", mozda ima dokaz da je "pozajmio" fotku autoru teksta Greg Green-u
ban,čisto kao škola drugima.... da lažne i tuđe slike moderi i ovaj forum ne toleriraju...ionako vjerujem da će otvorit novi acc. :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ja mislim da se ovakve PODMUKLE gluposti ne bi trebale oprastati, zasluzio je ban.

@ veni_vidi_vici sram te moze biti.....

image_4191.gif
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Ma kakav ban, banovaće se on sam.
Joj, mene mrzi svoje slike da stavljam, još da uzimam tuđe pa cropam, pa stavljam na host, ne bi li se nekom dopao, zlo i naopako ( izvini Zlo ne odnosi se na tebe) :sad2: :signs054:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.397
28.002
1.098
Trøndelag
ozric je napisao(la):
hahaha tesko da ces dobit objasnjenje..mozda su growali zajedno.. a za ban neznam..znam samo da nema smisla da rulja kaci tude fotke po forumu...jos ce ti i reci da je imala okus karamele :D
tako sam i ja jednom prilikom nesto trazio na google i pronadem sliku iz svog dnevnika na jednom stranom forumu,pa reko wtf?!
iz prve sam se uplasio da ih jos netko ne obilazi osim mene :D
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
nitko nije kriv dok se nedokaze suprotno a to da zelja zna nekad biti brza od pameti to smo vise manje svi iskusli....ako je stavio tudju sliku mislim da mu je najveca kazna to sto je provaljen netreba ici dalje ipak bi mi trebali biti drustvo sa odredjenom dozom tolerancije
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
reda odavno nema ja ga se ni nesjecam ali zato se trudim barem u svoja 4 zida da ga imam a suditi netkome tko se htjeo malo pohvaliti (neopravdavam) sa necim sto bi zelio imat al nema i time mozda biti prihavceniji u nekoj okolini i nije nekakvo zadovoljstvo pravde
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
cill (Y)

mario ajde molim te..kakva tolerancija za ovakav drzak i podmukao potez,, ako se i htio pohvaliti s necim do toga je mogao doci uz nasu pomoc i fino staviti svoje slike, al eto najlakse je s interneta naci i objavit je ovdje medu 37 000 članova i mislit niko me nece skuziti.. pa kakvu to sliku baca na sve nas zajedno??

bio bi prihvaceniji da ga niko nije skuzio da, al razmisli malo kako ce se ljudi sada odnositi prema njemu kad je uhvacen u lazi, tako da nema smisla ostavljati ga na forumu, nek si napravi novi ČISTI acc i ako zeli imati takvu biljku uz nasu pomoc ce sigurno doci do takve, ako ne i bolje biljke, a ne krasti od amera..SRAMOTA.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
govorim o toleranciji upravo zbog jedne stvari da netko tko je pogrijesio dobije mogucnost da prizna gresku jer svi grijesmo ali malo nas je spremno priznati pogresku i snositi poslijedice i svojim daljnim postupcima zasluziti ponovno povjerenje ljudi na koje je uticala ta pogreska a banovanjem nismo nista dobili jer mozes svaki dan otvorit novi profil i pretvarati se kao da nista nije bilo( ipak ovo nije stvarni zivot)....treba sacekat Veni_vidi_vici da kaze svoje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico and CilI

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa bas za to sto nije stvarni zivot kako ne razumijes..ako bude htio nastaviti s ovim accountom i bit aktivan član ovog foruma, nikad nece dobit "postovanje" kao grower npr. ukoliko krene s growanjem, a vjerujem da hoce..

ovako otvori novi account i krene ispocetka, *ebes 45 postova sto ima.. mozda covjek stvarno nije los i mozda u nekoj buducnosti i mi nesto naucimo od njega, razlika je sto u pravom zivotu kad za*ebes nemozes se ponovno rodit pa je logicno i ispravno oprostiti, ali ovdje uvijek moze pocet ispocetka i pametnije..

ovako ako ostane.. puno vise stete za njega nego da krene ispocetka, moze u ovoj sezoni imat biljke 4x4m al dzabe kad ce ostat zapamcen kao plagijator :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico