Planeta Marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.01.2014
29
29
8
Evo za one koji slabije znaju engleski da ukratko objasnim:

NASA je nedavno otkrila planetu potpuno prekrivenu marihuanom.I to nije sve izgleda da tamo marija ima preko 6000% THC-a.Na nasoj planeti postotak THC-a se od sorte do sorte krece od 5 do 22 % dok je kod hasisa 20 do 80%.
Ne znam da li ste citali ali nasao sam na netu skoro teoriju da je marijana ustvari donijeta sa neke strane planete jer je to jedina biljcica na zemlji koja moze biti hermafrodit.Ovo bi mogao biti dokaz za tu teoriju.Zamislite da dobijemo samo jednu stabljiku sa te planete mogli bi napraviti dovoljno ulja da izlijecimo sve oboljele od raka na svijetu :)

http://www.inquisitr.com/2123399/na...d-with-marijuana-weed-planet-hoax-goes-viral/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja i dalje nevjerujem da ima tako naivnih ljudi da povjeruju u takve gluposti. Vutralone aj razmisli malo, još nije dokazano da postoji život na drugim planetima, pod "život" se misli na biljni i životinjski svijet. Da je ta informacija točna to bi odjeknulo ko bomba po svim medijima sa naslovima "otkriven život na na drugom planetu".
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
U tom slucaju bi ja nasao neku shemu kako da se deloziram tamo ali tko zna imali tamo Bnet.signala:popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Smells
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.