Plastične vrećice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grower7

Banned
Banovan
03.07.2013
25
3
0
Evo žao mi je ako otvaram temu bez veze, ali ne mogu pitati nikoga, a da mi ne posumnja da duvam, i za šta če mi , tražio sam po forumu ali nikako da nađem ili jednostavno nema toga...
Zanima me gdje se mogu kupiti te standardne plastične vrećice sa onakvim zatvaranjem na vrhu sa crvenim cifom, znate na koje mislim. Gdje se to nabavlja, u bilo kakvim veličinama, uopće mi ne može past na pamet gdje bi se takvo što prodavalo. :read: :read: :read: :read: :smoke18: :smoke18: :smoke18:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Vjerovatno na to misli ali to je sranje za growere.
Staklo je zakon
watercure016smallfy0.jpg
 

grower7

Banned
Banovan
03.07.2013
25
3
0
Gle u mojem društvu več ih pola zna da duvam jer ajmo reč i oni sa mnom nekada prije izlaska povuku koji dim, naravno oni se urokaju od pola jointa... i sad kad bi pito nekog za te vrečice odma bi se razglasilo kak ja imam velike količine, ma da još nemam nego namjeravam posadit.. hehhehehe, e stari puno ti hvala upravo takve trebam a i jebeno su jeftine puno Hvala i pozdrav
:smoke18: :smoke18:
Dali staklo jednako dobro "čuva" vutru kao i plastika?
 

grower7

Banned
Banovan
03.07.2013
25
3
0
loop je napisao(la):
malo si pobrkao :) pitanje bi trebalo da ide "da li PLASTIKA jednako dobro "čuva" vutru kao staklo


i odgovor je NE ;)
što je toliko bolje od plastike??? mislim sa čime bi trebao začepiti tu staklenku.. to mi čak ide u prilog, ne moram kupovati vrećice nego maznem staroj staklenke za kiseljenje hehehe
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
gle,to se (čuvanje u staklenoj tegli-tj . "curing") radi sa svežom vutrom.
dakle ako je ta koju planiraš da čuvaš masna i sveža-onda ima smisla.
ako je već "suva k'o barut",tj. prošla je taj proces "lečenja",onda je,po meni barem,potpuno nebitno.
svakako se sporije suši u staklu,tj. poroznost stakla je manja u odnosu na plastiku.
eto.
a ti se mani kupovanja vutre na ulici,odgaji svoje i uvidećeš razliku i sam :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
plastika, općenito.. je loša, nezdrava.. otrovna za okoliš.. kancerogena u doticaju sa suncem.. odoh ja u off.. :)

jako optimistično od tebe šta nisi ni krenia sa uzgojem, a već gledaš u šta ćeš hedove spremiti.. :D uglavnom, uzmi teglice i nećeš požaliti..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
grower7 je napisao(la):
mislim sa čime bi trebao začepiti tu staklenku..
Umij se i pogledaj čep drugi put
0112043.jpg


Da pogodim, pohvalio si se ekipi da češ saditi pa si od istih dobio savjete u šta pakirati? Odrastite.
Najjače mi je kad se loži vatra a zec ne da nije u šumi nego je preko oceana na drugom kontinentu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop and SoStoned

grower7

Banned
Banovan
03.07.2013
25
3
0
Oke vidim ima vec nesuglasica.. samo da kažem nisam se hvalio nikome da ču saditi neznam po čemu si to zaključio.. zanima me kada ih poberem znači idu na sušenje,dali je bolje da budu na otvorenom kako bi imali dotok zraka ili je bolje ih staviti u plastiku/ staklo, šta je najbolje dok suše gdje da ih onda držim, i gdje je najbolje da ih držim kad se osuše i kad ih tream spremiti i polako duvati..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa ne brini se o tome jer na forumu imaš sve vodiče od sadnje, branja, sušenja i pušenja. Link ti neču dati jer dok posadiš i naraste ti stigneš cijeli forum 2 puta pročitati. Preko tražilice češ sve pronači samo polako.
 

grower7

Banned
Banovan
03.07.2013
25
3
0
Oke,hvala na pomoći, pa tražio sam po forumu o plastičnim vrećicama i nisam ništa našao, e sad dali ima šta o staklu to ču tek da vidim... :smoke18: :smoke18: :smoke18:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Grower vutra se susi na zraku, a kjura u vrecama ili staklenkama. Nebi ti preporucio da preskaces susenje.