Podzemni grow box..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
kod mene je zemlja bombona tako da to nije problem :D a sto se kise i vlage tice najloni silikoni i ostao plasticno djubre ce resiti problem ako bude nesto od toga javljam :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
izvedivo je to ali nije tek tako.Treba tu puno stvari napraviti da bi to funkcioniralo kako treba....uglavnom ja nebi u te svatove isao hahah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Jamrock

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
A druze,nekad bude komplikacija. I bez dodatnog kompliciranja, ne samo sa da jeskupo nego i injzinjerski tesko izvedivo jer treas jako puno stvari zet u obzir a vidim nitko nije spomenuo prirodu...kise,poplave,hladnoce..nametnike..ima tu faktora koji oce sjebat trud:)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
jedino bi kad bi imao para onaj metalni kontenjer zakopo al dobro duboko i iz kuce u podu neki šaht da se ude al da je pravo kamufliran.a oko kontenjera napravit mali jarak da voda ide ispod njega
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Nije nemoguće.Daj opiši kako si mislio pristupati biljkama, kako sa infrastrukturom?
Jedino suvislo rješenje je kopanje zemunice pa u nju onda sve, pa ako ti se ne uruši na glavu....nije neizvedivo...koliko kubika zemlje i materijala je potrebno za to deplasirati-premjestiti i odložiti drugdje da nije sumnjivo???....izvor energije?-Vlaga pod zemljom se diže jako visoko!!-kako to kontrolirati?....
A valjalo bi provjeriti da krtice/rovke nemaju afinitet za :joint2:....

sretno....:rasta:
 

Turf.

Aktivan Član
15.09.2013
177
198
43
32
Los Angeles,Compton.
Ja sam zamisljao uvijek,npr sadis u podrumu svom imas box i to haha,i kad bi murija il ko upo da imas u podrumu 'rupu' koja bi bila prilagodjena da se spusti box u nju tako da te ne provale haha mozda glupo ali meni zanimljivo :p
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
A sta recimo,u gusterni iliti rezervoaru za vodu...betonski,suh i nije u uporabi godinama...
Ovo je jedna od realnijih solucija, prostor, per se, već postoji, nema opasnosti (ili ne bi trebalo biti) od urušavanja, betonski zidovi su a ne zemlja pa bi se vlaga mogla kontrolirati....jedino je pitanje pristupa/ulaska, ajmo reč, diskusije radi da je unutra sve sređeno i radi da li si sumnjiv ako se spuštaš u gušternu za koju se zna da je prazna, daklem moguće ali ovisi da li je gušterna iza kuće ili oko kuće gdje ju nitko ne vidi ili onako je ulaz vidljiv od strane susjeda, znatiželjnika itd etc, koji onda zovu 911 :D
 

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
76
317
53
cro
To je bila samo ideja o kojoj sam davno razmisljao...i kuca i gusterna su malo na osami,cak i struja ima lopova!!ali je momentalno izvan ruke..kroz mj do dva bude na dohvat pa tko zna
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
odlično ako ima struje.a nece te niko vidit oko 4-5 ujtru kad spavaju svi ;) a i nemoras stalno mozes cak jednom tjedno dolazit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zbrdazdola
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.