pomazite nemogu nadjem curu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2012
17
5
0
36
Ljudi vec 10 godina trazim curu i nece mi ni jedna,neam pojma sta da radim,ali sam ja glup il mi noge smrde. Neznam kako da joj pridjem,jednom zamalo nastradax pridjem ribi ona pusi neku dugu cigaru "kazem bolje da mi pusis ***** nego to sranje",preseo mi zivot cura zna karate,jurila me 3 km meni se od bezanja sve tuki osusio od mlataranja i trcanja.
Ili se smeju ovo ono ja pridjem one kazu bezi bre debilu,nemam pojma sta da radim,imam 25 a nevin sam,sramota.
Kurve da ***** necu i da daju dzabe,nije to taj osecaj,nego normalnu devojku.
Neznam mozda na meni vide nesto sto ne treba,imam neke mane,neocesljan sam,zapusen mi nos i smrdi mi ispod pazuha a ja ne osecam,perem se jednom mesecno necu da trosim struju na bojler,zube isto jednom mesecno,ali ostalo sve cool neznam zasto.
Kako seljaci bre karaju se u njivu a puni buva i smrde na balegu a ja ne smrdim toliko.
Koliko mi je smesno toliko mi je i zao jadan sam majkemi,ajde mi pomognite.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zoka

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
nasa si crkvu di ces boga molit...al eto mozda ti se netko od moderatora smiluje i ostavo ode tvoj kutak za pronalazenje
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Za početak pokušaj biti pristojan s njima. "krkan stajlom" može se samo sponze osvojiti dok te ne pomuzu, opet ne tebe nego novac.
 
21.12.2012
17
5
0
36
cvjetno drustvo tebra oprosti crkvu :signs053: mosque brateee ja idem u mosque,jeste sponze necu kad skinu sminku ja prispojim na masu. Moracu normalno,a kazite mi kada se ide u neki nocni klub sta se nosi kao odbrana,cuo sam da neki nose nozeve ja nemam noz imam tetejca samo vi ste verujem frajeri znate sta treba nosit
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Stoka je napisao(la):
a kazite mi kada se ide u neki nocni klub sta se nosi kao odbrana,cuo sam da neki nose nozeve ja nemam noz imam tetejca samo vi ste verujem frajeri znate sta treba nosit
Ja ti recimo obično kada idem vani a i inače ovako općenito, obavezno sa sobom ponesem mozak, nekad baš i ne radi kako treba ali što je tu je, barem ga imam.

:icon_razz:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va
21.12.2012
17
5
0
36
nosim dva mozga imas na mojoj slici oko vrata je procesor intel celeron 2GHz 1MB L2 533MHz i ovo resto glave sto imam,salko100 brate stvarno muka me uvatila a svi mi se smeju,neznam sta da radim neki likovi preko fejsa teli mi pomognu mislili se zezam ono ispalo teli izginemo oni me pozvali zezanje nabavili cure a ja neznam to da radim koja muka isterali me znas kako i pukla bruka,kao mali celog zivota proveo sam na njivi i jureci kombajn sto mi prosipa zito,ja sta cu jedino se obesim sa konoplju
 
12.03.2012
35
32
0
39
a čuj u tom slučaju "noževi i utoke" ti sigurno neće pomoć kao ni kurčenje,možda kod nekih sponzoruša,pogotovo ak se kurčiš glupostima,kod mene je palilo i opčenito bilo dovoljno,imat auto i za cugu,ostalo je priča radila,imaš hrpu stranica "connecting people" sadržaja,napraviš profil i čekaš,javit će se neka da ga hebeš....
ne navaljuj,budi pristojan,drž se one dame imaju prednost,koju sam najviše koristio kad je trebalo platit račun na šanku :ludaci_lol:,ak živiš sam još si u večoj prednosti,idi po privatnim a i javnim tulumima i feštama....nemoj da te bude sram,jer mislim da je to glavni problem kod svih nas,sramota,ma nema sramote ko se srami ostane gladan....a do tad pređi s desne na ljevu....[url=http://www.mysmiley.net/free-sad-smileys.php] [/URL]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987
12.03.2012
35
32
0
39
pa ako se sviđate jedno drugom otmi ti nju tom momku ak niš drugo samo da paućinu skineš s kite,jumf kak oš....
 
21.12.2012
17
5
0
36
nosio sam i ruze ja sa ruze a one nece da otvore ja ostavim ruzu zadenem za kvaku posle mi se celo naselje smeje i kaze mi jedan ne budalo ruzu,pa sta sta da se derem u zgradu ej mala dolazi ovamo ti kitu oces... kita u bila volume 1,2,3 ja nisam takav tip ja volim VINTAGE style al nema
 
12.03.2012
35
32
0
39
a čuj morat češ se prilagodit tržištu,da nebi bio jedan od onih koji je umočio samo kad je pao u kanal....:vb_kez: