pomazite nemogu nadjem curu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Ozeni Kineskinju,kako bi ona dobila papire-to se radi odavno-'em te plate par hiljada jevreja, 'em te mozda zalomi neka lepuskasta,pa ti ne bude bed xD
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Stoka je napisao(la):
ne kurcenje nije ta muka nego nabasam na curu koja ima momka i uvek nabasam koja ima momka i celog zivota isto
Šta se tiče ove stvari...mislim da ti nesvjesno(zapravo svjesno) biraš zauzete cure samo kako bi se takmičio s njihovim muškarcima. Slika "gle kolki sam" mi nekako govori to kao i iskustvo **********ica ako se ženi nekad uvaljuju(a znaju da nije sama).
Moraš postaviti prioritete drugačije, zanimati se za cure a ne takmičiti s muškarcima jer i ako pobijediš fizički treba joj i um osvojiti a to je tvoje pitanje i tu smo još nigdje.
Prave žene vole nježne muškarce koji če dozu blage agresivnosti koristiti da je zaštite ili da zadovolje njihove strasti.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
1) Spremi taj lanac sa privjeskom ispod majice...duboko,duboko,da se ne vidi.Očito da to više ne prolazi u narodnjačkim klubovima.
2) Snizi kriterije svoje za više od duplo,jer fine mirišljave plavuše su rezervirane za odlikaše.
3) Matorke moraju biti baš u krizi da ti se smiluju,ali tu imaš šanse.(nađi neku koja baš krizira)
4) Kupaj se češće te nastoj malo smršaviti.
5) Zapjevaj onu; ''oko vrata moga nema više zlatnog lanca,kako ćeš mala sad bez svog' bosanca''
Rambo Amadeus - Balkan boj - YouTube
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Lik vas loži. Troluje, improvizuje...
Ne sumnjam da je dobar dio istina, ali...
Neko tako bistar ne može biti tako glup u isto vrijeme.
Al' dobro, whatever works for you...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe
21.12.2012
17
5
0
36
lozim cime biomasom,dobar dio je istina,ali... ti si pametan decko da ne poverujes u to
ja sam pglu za favkuljine ali za tehniku nisam pglu tehnika mi zaradjuje lebac,nadju mi da kazem drugovi devojke a one nikakve ora da im neuzmes iz ruku
mada to nisu drugovi to su dronovi jeste pglu pitanje i sam naslov teme ali mi je muka da cekam vise imam na fejs samo 3 priljatelja i svaki put kad dodam ribu ona me blokuje i cekam po 30 dana da istekne i reko sam vise ne a u kurrac sote mori sote - YouTube
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
A DA TE PITAM...ovaj tvoj naslov 'pomazite ne mogu da nadjem curu'
jel to

'pomaZHite...ne mogu da nadjem curu

ili
'pomaZite(mi glavicj)...' ne mogu da nadjem curu :kauch :flamed: :2flip: :violent018: :violent018:


:violent018:


:violent018:

neka,neka simpa je troll...bolji od svih u poslednje vreme....

  • :ludak
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nered & stoka ;-)

nemoj da si razocaran, sigurno ima neka koja te ceka...probaj stavit jači procesor, ovaj oko vrata ti je malko preslab...bar neki dual ili quad core
 
21.12.2012
17
5
0
36
cekam da padne cena FX phenom 8150 ili cu neki cell iz sony ps3 :keepoff: salu na stranu ipak je ovo ozbiljni forum
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
he,he stoka koji si ti lik...razbijas monotoniju na forumu i mastas o gangbang teenage....ja bi rekao da si ti neki jebivjetar i nemas pametnija posla nego seruckas okolo bezveze...pa gdje nadjes takve trebe koje nisu ni za k...c....brate ja gdje god da se okrenem sve avioni..na semaforu u autobusu u trgovini ispred trgovine i sve su mi dobre...a tebi nevalja ni jedna ...jesi siguran da volis zene??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va
21.12.2012
17
5
0
36
imas niske kriterijume devojke menjaju muskarce ko gace misle da tako dobijaju veci level ja ne igram WOW ja igram real life imam jako pametna posla
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Nekada sam zene posmatrao ovako - kriv nos, klempave usi, razroke oci, krive noge, preuski kukovi, premale fonasi, brkata, procelava, prestara, premlada, preniska, prvisoka, blesava, preozbiljna, ostrokondza, arogantna, nadmena, ufurana ma, rijetko koja da je valjala :balls:

Sada ih posmatram ovako - dobra i bolja :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zoka