pomazite nemogu nadjem curu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2012
17
5
0
36
Mene si brate izveo na pravi put sve to znam,nema nista tu nepoznato i savrseno.
Previsoke su dobre jer leti prave ladovinu i zaklanjaju ti vetar da moze palis hed,razroke oci tu je dobra strana jer neznas gde gleda,krive noge to su dobre naramenice "Jutro je utroje",zene koje imaju mala usta imaju malu onu stvar i obrnuto,one sa brcima su opasne zene,na kraju cu morati kao ovaj lik Jackass: Sexercise Bike - YouTube
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma moj ortak ima super foru-evo da vam 'prodam'
ribe obicno idu u 'trojkama',jel tako? prelepa,oke,i lopata...

DA SE RAZUMEMO,TO NAJCESCE OVA 'PRELEPA' INICIRA-kako ne bi imala pravu konkurenciju,a opet-glupo joj da izlazi sama

e sad,on kad vidi takvu 'trojku' u klubu,obavezno startuje ISKLJUCIVO 'lopatu'-ove druge 2 ni ne pogleda..
rezultat-ove dve se ZIVE POJEDU zasto nije njih startovao,zaboga,vidi kako su se sredile i ostalo...
a na kraju veceri-covek bira izmedju 'prelepe' i 'oke'
dok 'lopata' odlazi kuci,razmisljajuci gde je pogresila
e sad
tu je fora
na putu do kuce sretne stoku...
(koji umesto da je utesi-odvali neku EPIC budalastinu,tipa
'mala,ja cu te 'ebati,meni nisi ruzna..'
i onda se posle mi pitamo zasto kolega stoka ne moze da umochi...)
c,c,c,c,c
hard life..


  • :sick:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
loop je napisao(la):
ma moj ortak ima super foru-evo da vam 'prodam'
ribe obicno idu u 'trojkama',jel tako? prelepa,oke,i lopata...

DA SE RAZUMEMO,TO NAJCESCE OVA 'PRELEPA' INICIRA-kako ne bi imala pravu konkurenciju,a opet-glupo joj da izlazi sama

e sad,on kad vidi takvu 'trojku' u klubu,obavezno startuje ISKLJUCIVO 'lopatu'-ove druge 2 ni ne pogleda..
rezultat-ove dve se ZIVE POJEDU zasto nije njih startovao,zaboga,vidi kako su se sredile i ostalo...
a na kraju veceri-covek bira izmedju 'prelepe' i 'oke'
dok 'lopata' odlazi kuci,razmisljajuci gde je pogresila
e sad
tu je fora
na putu do kuce sretne stoku...
(koji umesto da je utesi-odvali neku EPIC budalastinu,tipa
'mala,ja cu te 'ebati,meni nisi ruzna..'
i onda se posle mi pitamo zasto kolega stoka ne moze da umochi...)
c,c,c,c,c
hard life..


  • :sick:

Loop a jel tvoj ortak slucajno gledao film Blistavi um, ja verujem da jeste posto je tu foru
sigurno skinuo iz tog filma :D ko je gledo film zna o cemu pricam :D

Nego stoka sto brate cas pises ekavicom, cas ijekavicom? Jel to ako ti se neko obrati ijekavicom ti mu odgovoris tako
da bi mogo da te razume ili :D ?
 
03.08.2012
6
1
0
43
naslov bi trebao da bude pomozite dosadno mi je i nemam koga da karam u mozak i zahvali se ljudima koji ti to dopustaju i koji se loze na ovu tvoju providnu pricu
 
21.12.2012
17
5
0
36
transparentna nije nego pustimo to sad,nije mi dosadno ko kaze da mi dosadno tu sam ja na sve moguce forume i u radionicu svuda me ima a najvise volim biljke i tehnicka dostignuca biljaka
 
09.02.2013
27
9
3
36
Ajme Stoka druže brate što sam se ja nasmijo onih prvih 5 tvojih postova...stvarno kraljevski zvucalo...ja nisam bas tolki baksuz..ali daleko od toga da ti mogu pomoc..nas sta pomalo nemoj zurit doci ce prava nemoj nasrtat nego laganini i druziii se sam ose druzi nemroas trszit curu sam odrustvo i pomocu drustva dolazis do sigurnog tazenog zgoditka sto posto ti garantiram! ;) puno sreće kralju! btw: ide ti duhovitost na svoj račun iskoristi to,uleti trebi jednom kakav si baksuz to pali ;)
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Nije izgled tolko bitan, samo budi i dobar i bahat u isto vrime ako me razumiš .Ako si predobar onda za k*** sve, uđeš u friend zonu a to ti je ko rak prijatelju. Vježbaš isprid ogledala ? Znaš kako svaki tvoj pokret,mimika,riječ,izraz izgleda ? Trebaš poznavati sebe odlično da bi komunicira dobro s ostalima, ne samo ženama vec i sve druge situacije od razgovora za posao pa nadalje. Jednom se živi, sutra možeš umrijet a nisi iskoristia to,u kom god aspektu pogledas. stoga samo hrabro,nemas se cega sramit,priđi svakoj, s puno samopouzdanja(makar lažnog) Pomaže ako imaš lijepo lice,zgodno tijelo i talent da glumiš. nisam s vezama i tim stvarima na ti , jer najnapetije je dobit njen broj i odvuc je u krevet eventualno, osjecas se ko lav kad zakolje ovcu, neznam odkud lavu ovca al dobro :D evo par filmica sta san se sjetia na prvu, al imas knjiga i videa na tu temu koliko oces. o ljudskoj psihologiji i jeziku tijelom da i ne govorim. blablabla ..... :D

http://www.youtube.com/watch?v=0I0iNxiICNI


http://www.youtube.com/watch?v=j8yrl94rKGQ
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
tek sam sad procita od prvog posta nadalje,a jesi kralj stoka :D
svejedno nek ostane ovaj gore post,možda nekom pomogne il se odluci za daljne ucenje i usavrsavanje svojih tehnika :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
misli i jesu problem svih nas. misli nas sputavaju od sadasnjosti i vezu za proslost ili buducnost....

..meditacija i misli skupa ne idu...

kako misli usmjeriti pozitino, kad ih stvara um, koji caruje tamo gdje vrijeme postoji, proslost i buducnost....mislima SADA mjesta nema....
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Over thinking, over analyzing,
separates the body from the mind.
Withering my intuition, missing opportunities
and I must feed my will to feel my moment
drawing way outside the lines.
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
pictures-ever-eu-bitch-please-meme-851824675.jpg