Pomoc - cvetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.07.2013
33
2
8
29
E ovako jucer sam iso obici svoju biljku i jos nije usla u cvjetanje,nepokazuje spol a koliko vidim trebala je vec. Biljka je stara 50 dana zdrava je i sve to,sjeme nepoznato.Dali da cekam jos ili nista od toga? :)
 

Hasler

Cipiripi
09.07.2013
215
809
93
Cvetanje je pocelo od prilike 20.8 sacekaj jos par dana. kad si je posadijo, koju zemlju koristis koje djubrivo i ako mozes da stavis sliku da vidimo.
 
22.01.2013
24
6
3
40
Sjeme je sensi seeds,dvije cure u boxu pod 150hps. Bile su 5(tjedan dana duze sam ih ostavio i podigo lampu da se malo izduze) tjedana u vege i onda sam prebacio na 12/12.
Nemogu sad nac pakiranje ali mislim da pise da je cvijetanje 45-50dana,sve sam radio po uputama sa ovih foruma.
Zaljevanje : 2 puta voda(5.9ph) 1 mix jungle juice(3 part po tablici) otprilike svaka 3-4dana
sad sam nabavio Finale faze od AN,pa me zanima kad bi mogo bit kraj jer mi je receno da se s ovim ispire neki 7-10 dana prije kraja i onda bi ih trebo stavit da budu 2 dana u mraku.Osim toga moram ubacit nove cure,ovaj put ide Black Jack(na paketu pise 9 weeks flowering) i trbat cu malo vise pomoci jer kazu da je dosta zahtijevan. Moguce da cu napravit i dnevnik ovdje da to malo podijelim s vama.Hvala i pozz
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Mini mikroskop će te rješiti svih delema kada ubrati....a i nije skup..
Budovi su dosegli svoju "visinu" i sada trebaju samo bujati. Bilo bi dobro kad bi ih zagnojio sa nekim dodatkom fosfora.
Moja preporuka je Hessi Fosfor + ili BigBud od AN-a. Razlika je samo u cijeni i to drastična, a isti efekat.
 
22.01.2013
24
6
3
40
I na stranici od seensi seeds i na pakovanju mi pise 45-50 dana(provjereno par puta,ako treba link mogu ga ubacit) no nebi ja o tome nego kada bi bio kraj ako neko zna.One slike su snimljene isti dan kad sam sipao mix,nakon dva dana su vec poceli tamniti vrhovi i zato sam se uplasio.Ja cu postat jos koju sliku za dan dva,pa bih htjeo vase misljenje,stvarno nebi htijeo da fulam to ispiranje pa da mi dim bude jak. :sad2:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
a kakve veze ima to sto su "poceli tamniti vrhovi", jesi ti pogledao stanje trihoma ili mislis da je to isto
kad se vec pozivas na njihov sajt uporedi njihovu i tvoju fotku pa vidi jel to isto "napunjeno"
mozda 50 dana ako radis sa 600w ;)
1109ifp.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
22.01.2013
24
6
3
40
Zato volim vamo pitat, :icon_eek: uvijek dobijem odgovor.Thx Bogeyman,vjerovatno nisu mislili da cvijeta 50dana pod 150w, jbg.
Vidit cemo kako ce se razvijat a i pitao sam zato sto mi neizgleda blizu kraja.
Jos samo pitanje jel ona prva slika prevelika ili ih mogu takve stavit, nebudem stavljao vise od 2 fotke?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ma ok je fotka, najbolje za direkt u post je 800x600, al ne kontam kakav ti problem u cvetanju imas ako planiras stavljati fotke ovde, sve sto treba je da imas strpljenja
 
12.03.2013
16
3
3
HR
Imam:
Uzgoj u Outu, cvjetanje je pocelo 23.VIII. prihrana je Plantela cvijet dupla doza svakih 7 dana
Pitam:
Hocu li dodavanjem fosfora+, poboljsati prinos (dobiti deblje budove)?
Kako da rasporedim prihranu? Paralelno sa Plantelom, ili... ? Koju dozu F+ da stavim?
Hvala.