Pomoc oko sadnje biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.12.2015
1
0
1
33
Eh ovako dobio sam neko sjeme od frenda biljka za 3 mjeseca biljka bude gotova
Pa trebam sad za Uskrs ic u njemacku pa sam konto da ih posijem dodjem kasnije i poberem pa sad nezz dali ce mi uspjet sta dal te biljke mogu bit i mudonje
 
02.04.2015
174
137
43
Pa mozes ih posaditi al ne ocekuj mnogo od njih,bez prehrane i bez paznje nece dogurati daleko.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ma nemožeš posadit, otić i vratit se obrat. To ima samo u bajkama, pa nije to čarobni grašak. Zaboravi, i ako nešt želiš napraviti prvo se educiraj. Zamisli da se ja uhvatim konstruiranja bojeve glave za nuklearnu raketu, a nemam pojma ništa o tome. E tako isto ni ti @Eazy-e nemaš pojma o sađenju vutre i nećeš ništa postići bez dodatnog predznanja. Znači u vodič za outdoor uzgoj i čitaj, ti bar imaš sve servirano na ovom forumu, dok ja nuklearnu znanost nemam, tako da si u prednosti ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: lukas and DBROWN

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Evo ga
v2.gif
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ma ja se šalim ali nikako da skužim foru s "može lock". Razumijem da je oglas i onda je stvar prodana pa se tako da do znanja da tražene stvari više nema pa da se ne gnjavi autor točnije prodavač.
Ovako kad dobijemo odgovor na pitanje ili određeni problem je u najmanju ruku sebično misliti da imamo ekskluzivno pravo zatražiti zaključavanje teme kao da imamo isključivo pravo i vlasništvo nad tom temom. Vlasnik teme i teksta postaje forum onog momenta kad je tekst napisan i objavljen a ima još puno članova kojima tema možda može pomoći i mogu tu postaviti pitanje, da se ne dupliraju teme.
Ovo nije isključivo upučeno tebi ali eto osjetio sam obavezu da objasnim ovu "problematiku" koja se može vidjeti na mnogo foruma i koja nije baš ok.
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
ma kad se vratis iz njemacke ima da te docekaju borovi od hedova,ponesi kakav dobar trimer made in deutchland;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.