Pomoc sta se dalje desava?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.08.2014
10
2
0
Znaci sjedio sam kod lerdia koji je imao jedno 100g marice i otisao je u wc i ja sam sada sjedio u sobi sa ortakom i cujem neko kuca tam vam inspektori imaju nalog za pretres njih 10 ima. I tako mene pretresu vide nista nema pitaju me za njega ja lafinu prospem normalno. I sada su napisali u svoju teku moje ime i od ortaka dok su ostali trazili kucu mene i prijatelja su odvela iza coska kod auta i pita nas za ime prezime gdje zivim i ime od starog... I ja sve kazem. Nisu nista nasli kod mene i sada me interesuje sta bi moglo da se desi samnom ako ce se uopste sta desiti? Pošto mi se ovo prvi put desava
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Neće ništa, pri pretresu su tebe uzeli za svjedoka i uzeli tvoje podatke.
I nemoj da sjediš kod dilera, što dalje to bolje ;)
 
04.08.2014
10
2
0
To je bio stari od mog dobrog frenda pa znam ciku od kako znam za sebe :) Znaci hocul morat svjedocit ili ne? i hvala na info :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pa već si svjedočio pretresu, pretres se nemože obaviti bez svijedoka, a ti si to makar nesvjesno bio. Ako se pokrene sudski postupak protiv njega postoji mogućnost da ćeš i na sud biti pozvan za svijedoka iako sumnjam.
 

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Bas ovo sto kaze @No, zavisi da li ces biti pozvan kao svjedok, ali nisi nam rekao jesu mu nasli tu robu ili se pretres zavrsio neuspjesno?
 
04.08.2014
10
2
0
Ne znam ni sam da li je poslat sam kuci i nisam dopusten da udjem u kucu vise... Ali nadam se da nisu 100g jer ih je ponio sa sobom u WC i pitao ih smijel se ispisat i oni su to dozvolili... Vjerujem da se izvukao stime ali je imao u sobi jedno 1-2g. Nadam se da nisu pronasli sve.. uglavnom javim kad saznam sta se desilo
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Haha, kao prvo maloljetnicima nije dopušteno sudjelovanje na forumu, a kao drugo maloljetnici nemogu biti svjedoci pretresu, tako da su te vjerovatno samo evidentirali.
 
04.08.2014
10
2
0
Brat mi je na ovom forumu pa ja pisem jer se meni to desilo on mi je rekao da je sve udure al znas i sam kako je kad se istripas... Inace samo evidencija i to je to? :) Pa super onda
 
04.08.2014
10
2
0
thc u krvi je napisao(la):
aa kad ti zaprijeti diler da ga nessijes povalit ,a sa druge strane murija :D
Lerdi mi je prijatelj i nikada ga nebi ocinko :=) Vec sam im rekao da sam dosao zbog popravka mobitela i da popijem pivu sa njegovim sinom. Inace sam poznat u gradu da radim popravke elektro uredjaja :)
 

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Dobar si decko, i snalazljiv :thumb:

Sad te imaju u evidenciji i moras mnogo vise paziti, evo da ti pozelim srecu prije nego te banuju sa foruma..;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StonerandGrover
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.