Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.06.2013
2
0
1
Pozdrav ljudovi,zeleo bih probati dzoint ili pusiti marihuanu iz bong-a,nabavio sam marihuanu i pokusao napraviti dzoint ali bezuspesno toliko sam se iznervirao da sam je na kraju pojeo..ali sva sreca ostavio sam nesto XD
Moze mi neko pojasniti kako trebam smotati dzoint,koliko sam ja razumeo trebam uzeti jedan papir,zatim presaviti na dva dela gde je presavijen stavim marihuanu i duvana iz cigarete onda to lepo smotati i zalepiti (tj izlizati xd),zatim trebam napraviti mali uvrteni papiric koji se valjda naziva filter i sad trebam zapaliti na drugom kraju i duvati u filter ? XD
Ako zapalim papir izgorece ceo dzoint,ne razumem i zanima me kakvog je ukusa i osecaj :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
poia si je.. AHAHA!! koliko imaš god?

e tAčno tako kako si opisa.. ide te u teoriji a? ne u praxi.. :D

triba to ponavljat jedno mali milijun puta dok se neusavršiš..

a osjećaj je...................................... najbolji na svitu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2 and rKj420

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
nije filter nego flop :D on ne filtrira nista samo sluzi da ti ne ULETI :p sadrzaj buxne usta pa da pljuckas ko drinu da pusis hahhaha :D imas na ju tubicu gomilu tutorijala za pocetnike...najbitnije ti je kod samog flopa da lepo legne rizla,sve ostalo su finese :D ako ti ne ide motanje,uzmi lulu ili bong ili daj nekom da ti smota,ili izvadi sve iz cigare i filter pa tu nabi flop i napuni mixom...imas gomilu opcija :D samo nemoj da jedes travu hahahaah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.