pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.09.2012
9
1
0
36
Pozz, molim forumase za pomoc, pozuteo mi je list na samom vrhu. Da li to predstavlja veliki problem biljc i da li to moze da se spreci?

Evo i slike
problem1.jpg

snapshot5.jpg


Ne drzim je ni u kakvom grow boxu, stoji mi kod prozora gde ima dosta svetlosti a temperatura je sasvim ok. Semenka je iz heda nekog hibrida..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
dobro je to sve, ne paničari.. šta planiraš s njon? moš je ostavit na prozoru jedino ako živiš na pustom otoku di nema susjeda koji bi je mogli vidit il osjetit miris za misec, dva..

i nisi triba temu otvarat radi ovoga.
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
to nije list nego supke. (cotyledon)
malo prerano je požutio, znak stresa. (nešto ne štima od uvjeta za grow)
 
23.09.2012
9
1
0
36
e ovako, biljka mi se osusila, onako suzila na sredini stabla i od jednom pala dole. Da li neko moze da mi objasni sta dovodi do toga?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
okači slike da ne nagađamo..

ali verovatno je gljivićno oboljenje,po onome što si opisao-
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jea,gljivica,jbš me kako se zove,ne mogu se setiti....Power(my name is Sam) je već negde spominjao taj problem,a i sam sam ga imao na jednoj biljci u prošlom growu...
 
23.09.2012
9
1
0
36
sto je najgore to mi se desilo pa jedno 6 puta dok sam ih drzao u boxu, a ovu namerno nisam hteo staviti u box bas da vidim da li ce se desiti isti problem... znaci strasno
 

blanker

Aktivan Član
27.05.2012
60
55
0
50
nisam neki expert ali djeluje mi kao da je svjetlo bilo previsoko/nedostupno i da su se zato izdužavale jer se meni jako slicno desilo ali jos je problem bio i velika vlaga i temp od oko 33

kad sam spustio lampe i napravio cirkulaciju u roku od 5 dana su se oporavile i ojačale...vise nikad nisam imao problema s tim.

znaci provjeri da ti je u boxu prozracno jer npr kad ga otvoris nesmije ti bit onak jako vlazno i toplo. jel iams kakve senzore/mjerače vlage/temp?
obavezno to nabavi...

a ako drzis vani opet da ima cirkulaciju zraka ..da nije u nekom kutu i da ima dovoljno sunca...sve ostalo ce priroda obaviti ..