Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Beogradjanin

Banned
Banovan
30.06.2012
0
0
0
53
Pozdrav ljudi, treba mi hitno odgovor jer nisam nasao ni u Koliko thc ostaje u organizmu temi..
Naime moram da vadim krv zato sto imam nekih problema, pusio sam travu pre 3 dana..
Znaci nije nikakvo testiranje nego vadjenje krvi zbog jednog problema i da li ce mi naci thc u krvi? :(
Popusio sam 1 joint jedno 0,3(0,5) grama je bilo a to mi je bilo i prvi put, pozdrav i hitno mi odgovorite!!

Predstavicu se i sve ali jako se cimam sad za ovo, inace imam 19 godina pozz!!
 
28.06.2012
25
0
0
35
ma nevidi se to na obicnom vadjenju . . . ne brini nista opusten
vidi se to bas ako radis test na thc
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Da, nemas frke. Vecina strahuje od toga ali ako povezes 2 i 2...


Ides na sistemski ili neki drugi pregled... pregled zdravlja uglavnom. Sta ti mislis da ce ONI trositi SVOJE pare samo da vide da li ti imas THC ili nemas? ROFL zaboli ih ona stvar.
Samo opusteno kompa, nemas frke.

Ja 10 godina u komadu sam naduvan i proso sam pregleda i pregleda nikad problema imao. :vb_wave: Cak ni za vojsku nisu pregledavali lol. Sabani :)) Pustaju svakog
 

Beogradjanin

Banned
Banovan
30.06.2012
0
0
0
53
Evo jos jednom da pitam, znaci idem da vadim krv i moram sve da proverim (bubrege itd) i moram i pisati, znaci nece mi naci THC jer se za to mora posebno traziti vadjenje krvi?
pozz i hvala
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
Napušena Vjeverica je napisao(la):
Da, nemas frke. Vecina strahuje od toga ali ako povezes 2 i 2...


Ides na sistemski ili neki drugi pregled... pregled zdravlja uglavnom. Sta ti mislis da ce ONI trositi SVOJE pare samo da vide da li ti imas THC ili nemas? ROFL zaboli ih ona stvar.
Samo opusteno kompa, nemas frke.

Ja 10 godina u komadu sam naduvan i proso sam pregleda i pregleda nikad problema imao. :vb_wave: Cak ni za vojsku nisu pregledavali lol. Sabani :)) Pustaju svakog

10 godina u komadu...lol
ne čudim se da nema tragova,baždaren si i organizam ti to voli hehe

ali istina, ne troše oni lovu na ispitivanje jesi bio high ili nisi osim ako baš nejdeš na testiranje isključivo u tu svrhu al kolko sam skužio ,nejdeš. tak da chill out i nemaš frke!
aj sretno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.