Pomozi pocetniku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.04.2015
0
0
0
Pozdrav svim clanovima ovog jako korisnog foruma. Novi sam i za pocetak imam samo jedno pitanje :D Mozda vise od godinu dana citam i pratim razne teme na ovom forumu (ucim), nedavno sam odlucio i da se registrujem, jer ce mi biti od koristi. Konacno sam odlucio da napravim svoj prvi grow(outdoor), lokaciju i sjeme sam odabrao. Odlucio sam se za automatike, mozda koji Jack Herer i Amnesiu. Eh moje pitanje glasi, da li je kasno za automatike? Sajt je na sigurnom, sa puno sunca, zemlja je trenutno neiskoristena, inace namjenjena za sadnju voca, povrca. Po nekom mom razmisljanju, smatram da nije kasno, ali zelim to da provjerim od boljih i iskusnijih, na forumu sam trazio slicnu temu, nisam uspio pronaci, tako da mi ne zamjerite :)
Lijep pozdrav!
 
21.04.2015
0
0
0
crni, odluci se sta ces, nabavi seme i sadi. za ovakva pitanja se ne otvaraju teme
Naglasio sam da mi se ne zamjeri, pa eto molim te nemoj haha :D Po tvom odgovoru znaci nije kasno? :) To je sve sto sam htio da znam, jer sam nesiguran...vidim da sve cari pocinju vec u maju, pa eto...Hvala na odgovoru, ubuduce pazim.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Mozda vise od godinu dana citam i pratim razne teme na ovom forumu
ako pratis forum ovako kako kazes trebalo bi da znas da si to mogao pitati u nekoj od postojecih tema a ne zbog jednog pitanja pokrenuti celu temu, nadam se da razlikujes post od teme. i ako si ovde vise od godinu dana mogao si primetiti da to stalno ponavljam i drugima koji su na forumu vec "neko vreme", kao sto bi trebalo da znas i da se ne citira neciji post ako odgovaras odmah posle njega. ajde, nabavi seme i otvori dnevnik kad krenes, nije kasno sem ako se sad ne budes mesec dana odlucivao koju sortu da uzmes
 
21.04.2015
0
0
0
Razumio! Ne moras me odmah ruzit, nije ti neka dobrodoslica :p Pravim dnevnik kad sve pocne, a pocinje sto prije, hvala :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
dobrodoslica ide kada se predstavis u temi predvidjenoj za to, trebalo bi da znas da postoji :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.