Posledice konzumiranja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezbolni

Banned
Banovan
02.06.2013
35
10
8
Pozdrav,

Jucer napravio ulje od Cheese-a i degustacija i uzmem zrno riže dozu (zamotano u mrvicu kruha progutao) lolčina samo takvo uništavanje x100 :) (paranoja lagana drhtalo mi cijelo tijelo, totalno, nisam uzivao jedno sat i pol haja), duvam kroz dvije godine svaku večer na bong prije spavanja (nisam neki pro), znači danas cijeli dan imam onako čudan osjećaj i nervoza itd...

Jel moguće da ima tolko dugo dijelovanje, mislim after efekt ??
Znam da je koncentrat al precjenio se brijem:) ili?

I da se nadovežem na temu anksiozan depresivan (dijagnoza od prije godinu i pol) sad sam super radim na sebi tih godinu i pol, teško je najteže ali isplati se čistit sebe od govana koje zatrpavamo, trava definitivno izvlači na površinu, ako nisi spreman i neznaš. Ja sam imao dugu pauzu i dok sam se malo oslobodio počeo konzumirati jer nisam mogao spavati, i dalje konzumiram prije spavanja. Anksioznist je jebena stvar i treba puno vremena da se svlada, prije godinu i pol sam bio na 95% loše cijeli dan 5% dobro sad sam na cca 85% dobro 15% loše. Biljka mi je jako pomogla i kroz high-eve sam dobivao odgovore i riješenja tako da sve se može očekivati.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
el moguće da ima tolko dugo dijelovanje, mislim after efekt ??
Znam da je koncentrat al precjenio se brijem:) ili?
Jako moguce :) Zna dosta dugo peglat. A i drugi dan zna bit malo konfuzan ak se pretjera.
Kreni sa pola zrna ili 2/3 zrna pa vidi kako je.
Ovo za anksioznost mi je poznato :) Sativa oce vratit stare bolesti tako da oprezno sa njima ;)
 

Bezbolni

Banned
Banovan
02.06.2013
35
10
8
MA sjebalo me totalno nisam se nadao usranom efektu, cijela nedjelja lelujavo i usrano, danas isto nervozno tjeskobno.
Nekad mi nije stvarno jasno sto se dogodi, znam se naduvat i previse i samo zaspem ko telac, a ovo totalno čudno ista sorta nema razlike samo je koncentrat...
 
Poslednja izmena od urednika:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Super tema , i ljepo je podjeliti iskustva ali takoder mislim da nije bas ljepo da iskusni forumasi ne prihvacaju kada neko isprica lose iskustvo i nije ljepo reci covjeku zasto si se registrirao na forum ako ti ne pase vutra. Mozda je covjek nesiguran , nema koga drugog pitati , iskreno meni osobno je jako ugodno citati forum , provodim sigurno u prosjeku sat i pol dnevno svaki dan a ne pusim travu :) Neka se niko ne uvrijedi od dugogdisnjih clanova ali moje misljenje je da treba postivati i ljude koji misle da trava nije dobra i da im pokusate objasniti da ustvari krivo briju i da to nije do vutre.
Sto se tice tih paranoja i toga mislim da to pere ljude koji se jos uvjek traze u necemu i koji nemaju sreden zivot , odnosno ljude koji imaju neki problem u svojoj glavi pa to pokusaju rjesiti bjezanjem u "opustanju" pa onda zabriju . Pusio sam 10 godina svaki dan i kada me pocelo lose prat jednostavno sam prestao i poslozio si neke stvari u zivotu i u glavi , i nisam trazio da mi neko da magicnu formulu kako da trava super djeluje na mene i kako da od trave budem super bolja osoba jer sam znao da to nema veze sa travom nego sa mojom glavom i da trebam se malo trgnuti oko nekih stvari.Ako vas nesto je.. u zivotu ili ako imate neki cilj potrudite se svaki dan makar malo da to otvarite. Nemogu ja danas pozeljet da si kupim novi auto i onda nakon 5 godina se sjetit a jojj pa ja sam htjeo novi auto a nisam ku.... mrdnuo da to ostvarim. Bilo koji problem ili zelju da imate u zivotu trebate se sami potruditi da to ostvarite i trebate svaki dan napraviti makar jednu sitnicu koja ce vas pribliziti tom cilju ili rjesavanju tog problema . Ako i ne ostvarite tu zelju ili ne rjesite problem makar cete znati da ste se trudili svaki dan i da ste dali sve od sebe :) Ako nesto ne zelis dovoljno jako to znaci da to ne zasluzujes jer ima neko na ovom svjetu ko daje sve od sebe da bi nesto ostvario ili uspio u necem pa je veca vjerovatnost da ce taj u svom cilju i uspjeti. Najlakse je traziti krivca u necem drugom , i traziti objasnjenja da vam bude lakse prihvatit stvari takve kakve jesu. Ako vam nesto ne pase potrudite se da to promjenite ne trebaju vam niakvi psihijatri ni terapije sve je u glavi a covjek je nevjerovatno bice koje moze ostvariti sve sto pozeli samo ako se tome dovoljno posveti :)
Nadam se da ce se neko naci u svemu ovome sto sam rekao i da se niko nije uvrjedio :)
Zivili svi vi meni 100 godina !!
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Opus posljedica komzumacije, barem u mom slučaju seže od hladnog preznojavanja i napada panike pa preko fizičkih i psihičkih relaksirajućih posljedica pa do kreativnih trenutaka kad sam posvećen poslu....
Posljedice su razne, uvjetovane mojim stanjem i snagom vutre a uvjeren sam da ima tu i nečega što se teško može definirati u ovim koordinatama :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Aha, to... a skankovi? Na to sam reagirao ;)
Da se razumijemo, ovaj forum je izvor informacije o biljci, pa tako piše negdje i sve o Skunk sorti kanabisa, a skank sam čuo samo na ulici da prodaju, pa ne znam o čemu je riječ :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Drago mi je da sam te nasmejao :D Da ne idem u off previse. Dileri ne znaju sta prodaju. Pricaju radove, i prideve dok objasnjavaju high i to je sve sto mozes da saznas dok ne probas. Cak se kod mene "Skank" zove "Skangovina".
I onda tu mozda nastaju najvece posledice, jer ljudi u principu ne znaju sta puse.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Stvar je da se na ulici sve hibridne vutre nazivaju skunk, a ostali nazivi slični tome su izvedenice iz te riječi. To je učestal izraz koji se udomaćio iz britanskog slenga. Skunk=Tvor, asocira na nešta intezivnog mirisa. Svima koji znaju nešt osnovno o vutri je opće poznato šta je skunk i koje sorte skunka postoje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mlst

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
razradili su prodavanje magle samo tako, ovde kod mene imas skank hibride i siptarke i domace, cene idu nizlazno sa imenom.
sto je najgore, covek od koga povremeno nabavljam je decenijski konzument ali voli da zavrsi po koji ket, i on pao na te price i ne mozes mu objasniti!!!