Potrebno misljenje - Da li sam pretjerao?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.05.2013
4
0
0
Pozdrav svima,

Kao što naslov kaže tako mi i treba.
Pušim marihuanu već par mjeseci.Do sad u tih par mjeseci ispušio sam svega 6-7 jointa.
Sinoć sam ispušio sa drugom 1,3grama i desilo mi se nešto što se nisam nadao.
Užasno mi je se mantalo..znači,nisam mogao ustat sa klupice,nakon 15 minuta tog osjećaja dolazi povraćanje,morao sam povratiti nadajući se da ću biti bolje,povratim par puta malo skroz malo olakšanje.
Pa onda mi se spavalo i na trenutke sam nestajao ,spavam 10 sekundi svega i jaran me probudi trzne me čovječe.Osjećaj neopisiv.Ne znm zbog čega mi se to desilo,do sad nikad nije ,uvijek mi je bilo super.
Nakon pola sata uspijem ustat i krećem se poalako,odem kući i legnem spavat,zaspo sam ko beba.

Da li je neko imao slična iskustva? Šta je uzrok ?
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
nisi u treningu
mene tak prehiti jedino ak cugam uz frulu
bez mješanja s alkoholom nema povraćanja.....bar kod mene
kak god bilo nije niš za zabrinut se
dont vori bi hepi :bong7bp:
 
20.05.2013
4
0
0
Nisam miješao,nego sam pomislio da nije zbog cigare koju sam kasnije zapalio ?! Prestao sam pušiti cigarete već 6 mjeseci pa sad ne znam.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Mene i nakon 15 godina varenja zna tako sašiti. Preznojavanje, vrućina, oduzetost, slabost... Hvala bogu ove godine još nije, al nikad neznaš kad će. Događa se i najboljima ;) , al ništ strašno. Bar znaš da si pušio pravu stvar, pa sljedeći put malo umjerenije ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Bas se i meni desilo neki dan,naravno bez povracanja,jednostavno mi se tijelo oduzelo,legao u krevet i odspavao sat vremena popodne.sljedeci put malo manje kolicinski i mislim da bi to bilo dobro.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
sacred000 je napisao(la):
Pušim marihuanu već par mjeseci.Do sad u tih par mjeseci ispušio sam svega 6-7 jointa.
jedan do dva mesecno, nekom je to malo dnevno ;)

sacred000 je napisao(la):
Sinoć sam ispušio sa drugom 1,3grama i desilo mi se nešto što se nisam nadao.

Šta je uzrok ?
ne kontam cemu ova tema kada je jasno da uzrok nije nizak vazdusni pritisak ili meseceve mene :eek:hno:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.