Pozdrav dobri ljudi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Pozdrav svima!
Kao prvo,ne mogu nikako prezaliti cinjenicu kako to da nisam ranije nasao ovakav forum koji je blago receno enciklopedija za nas koji konzumiramo marihuanu. :read:
Pusim travu nekih 15-ak godina, i sad kad se prisjetim tih pocetaka duvanja i toga koliko sam ustvari malo znao o njoj.
Tad sam bio klinac,dok zadnjih godina pristupam toj biljci sa postovanjem. Trenutno mi je trava prvi izbor kad je u pitanju stres,relaksacija,punjenje baterija na psihickom nivou. Radim opasan posao i mnogo mi pomaze da iduci dan odem na sljaku pod punom koncetracijom. Naravno,na poslu izbjegavam duvku,ali to najvise radi radnih kolega,koji me ne bi shvatili. A mnogo je gore kad ih vidim da dodju na sljaku pod alkoholom. :eek:hno:
Da ne duzim,za forum sam saznao od prijatelja koji mi je poslao adresu mejlom.
Toliko od mene zasad pa se citamo u nekim od tema na forumu. ;)
 

Gagiba

Aktivan Član
Dobrodošao bratunga, nikad nije kasno da se priključiš a koliko vidim uskoro ćeš ti da bocneš nešto u humus... ;)

Kada bih morao da pogađam, rekao bih da si ti po zanimanju policajac i to onaj "osvešćeni" koji je provalio sve prednosti vutrice i koji sa čuđenjem gleda kolege notorne alkose koji jedva stoje na nogama dok mašu palicom prema šleperu i smeškaju se novom plenu od dva'es evrića.... :D

:signs046:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Za humus si u pravu,ali na svu srecu nisam policajac. To bas i nije nesto opasan posao.
Jeste,planiram sad za sezonu da nesto posadim da se ne zlopatim sa ovim ulicnim sr...m
Hvala svima na dobrodoslici.
:icon_cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Hahahahahahaha! Upravo pišem "Otkad je posao policajca kod nas opasan" kad mi ovde iskače da je neko stavio novi odgovor i čitam ovo... :D

Dobrodošao i sretno kad krene sezona! ;)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Jos kad sve to bude krenulo,otvoricu nesto kao dnevnik,sve sa slikama i tako to. Jedino sto me jos muci, a to je vanjska sadnja. Ne mogu to kuci raditi,a za vani je napor. Vidjecu jos dok izlistam teme za vanjsku i kucnu varijantu,mozda ipak stvorim neke uslove za ovu drugu.