Pozdrav iz HR

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Hvala svima na dobrodošlici, ja evo čitam teme, pokušavam nešto naučiti, zbilja znate dosta, neke teme su toliko "stručne" da mi se ni neda čitati.
Ja bi to na selu gdje idem svalo proljeće nešto prosto jednostavno, par komada za sebe. Ništa dilanje i sl. inače imam zdravstvenih problema, za koje sam primjetio da kada "zapalim" gotovo nestaju.Primjerice kako sam polomio kičmu imam more posljedica a ublažuje mi bolove, nestaje depresije imam apetit, centar za ravnotežu mi je mnogo bolji i danima nakon "konzumacije" Kako je to došlo neko ludilo sa cijenama, nemogu da si financijski dozvolim da kupujem pa sam riješio ovako.
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Dobrodošao, mislim da ako želiš dotjerati grow do kraja, ovaj dio "neda mi se ni čitati" se mora promjeniti :D. Ja sam godinu i nešto sitno čitao i pratio dnevnike do kasnih jutarnjih sati prije nego sam krenuo u grow.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ja čitam cijeli dan temu "kupovina semenjki" 45 stranica sve i jedan post, i dok sam prije toga mislio jednostavno otić do austrije i kupit sjeme, sad nemam blageveze, dali u sloveniju, dali da naručim, vidim da ima nešto i u osijeku, dali da to ispitam valjali pa odem uzmem. Ali mislio sam na neke teme koje su pomalo "znanstvene" da nebiih išao sad u neku krajnost.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.034
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
welcome :vutra:
Za sjeme si mozes pogledati kod hempatie,prilicno jednostavno ide samo se moras registrirati da bio vidio koje menke imaju.
Platis pouzecem i sve 5,salju preko nase poste ili gls sluzbe ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
hvala @Himalaya Gold moram još da vidim koje bi sjeme bilo najbolje za moj kraj (brdski) i outdoor. Mislim da ima još vremena za sadnju, pa ću još studirati forum a onda kupiti sjeme.