Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
welcomesignplz.gif
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Pozdrav ljudi. Iako sam tu par mjeseci vidim da se tu može pisat o sebi pa da se i ja predstavim kako spada :D vutru sam našao 2007 na googlu i šturo bacio oko, a početkom ove godine sam počeo pratit kao gost. Kako gosti ne vide sav sadržaj radoznalost me natjerala da se registriram iako mi je trebalo dosta vremena da se odvažim na to, sad mogu potvrdit, ne riskiram aktivizmom na forumu. Inače sam s jednog od divnih jadranskih otoka, sviram gitaru u cover bendu i pjevam u autorskom. Uz to sviram bubanj, klavijaturu i lijericu. Sve to bez tečaja i bla, jedino uz malu pomoć gitare.info. Koju god stvar da znam, znam tko ima najbolji cover te stvari na jutubu i oduvijek se divim ljudima koji imaju studio doma a od nedavno i ja sam jedan od njih. Osim tog interesiraju me motori, lov liganja, projekt renovacije, biciklizam, igrice, kvalitetan film, koncert i masna frula uz bilo što gore navedeno. Ne volim kaznu za parking, nerazumnu ženu, tvrde huligane, sve veći broj nepismemih novinara, klišeje, kad ljudi zamjene č sa ć, suptilne reklame, banke, farmaceute i zloupotrebu položaja. Imam jedan i pol grow iza sebe, oba dokumentirana tu.
Želim zahvaliti organizaciji na svom znanju koje mi je uredno složeno tu i sretan rast mog iskustva i ovog foruma. :* Za kraj jedan quote iz nemampojmaodkudovajquote: "ako zbilja vjeruješ da si slobodan, pokušaj provesti tjedan bez novca".
 
Poslednja izmena:
Iako sam vec postao u ovoj temi , da se malo detaljnije predstavim sada kada je službeno .
Ime je HeadShop Darth Weeder , u potpunosti sam upoznat sa unutarnjim i vanjskim uzgojem , svim tehnikama uzgoja te manje više svim grow proizvodima dostupnim na ovim porostorima .

Sada kada je HS jedan od sponzora Vutra.org-a mogu Vam najaviti mnoge nagradne igre i konteste .
A ako mogu pomoći savjetima o samom uzgoju ili o opremi koju koristite tu sam za Vas , bivši sam moderator vutra.org foruma i nadam se da ću Vam biti od pomoći .

Prvu nagradnu igru možete očekivati već sljedeći tj . Radi se o poznatom konecptu "Naj bolja slika "

:)



http://www.headshop-hr.com
 
25.12.2014
8
7
3
23
Baš sam prase !
Ni zdravo ni bok, već sam odmah uletio s pitanjima :)
Pa ajd koja u kratko o meni ...
Dosta davno sam završio srednju ... Ajmo to tako ... I naravno, zapalio neko sranje ko i svi drugi.
Nakon niza godina vikend tuluma, shvatio da ima "vakih i onakih" ...
Prošla škola, prošli tulumi ...
Prije nešto godina, upoznao frenda na jednom poslu i malo po malo ... "Pa on zna znanje" i onda sam vidio "što su kristalići" i što je "sortna stvar".
E tu je prekretnica u mom stavu prema canabisu.

Uz njega sam naučio puno sa strane korisnika i uživaoca ..
Kompenzirali smo usluge na obostrano zadovoljstvo. Nije on pitao kako si mi popravio komp ili spojio ovo, a nisam ni ja pitao kako si to uzgojio. Tu sam vidio primjenu raznih stvari za indoor, upoznao se s lampama (HPS, MH), boxovi, ventovi, filteri i sl ...
Ali i dalje nisam mario o "botaničkom" dijelu. Došao, instalirao, spojio i uživao. Tehnicall support :)

Sretni obojca :)
Ali mi se tu istančao ukus prema finim i sortnim stvarima sa porijeklom i i puno puta sam rekao "Ja to neću!". Znam kaj je fino, i to ne želim. A i neke stvari nisu izgledale zdravo :)

S druge strane, taj frend, o svakoj sorti mi je održao malu prezentaciju uz kavu ... Kak se zove, karakteristike i ostale sitnice uz kavu. Baš ono milina. I dobijem sample ako ima nešto novo.

I onda sam shvatio da različito "funkcioniraju". Mislim da se tu već moj ukus poprilično istančao.

Nakon nekog vremena, život odvede svakog na svoju stranu i nismo se vidli par godina.

Nedavno "sretnem" drugog frenda kojeg nisam vidio par godina, ponovo "Kush-nem" FINU stvar, svratim na ovaj forum i on mi veli za PC box grow.

I tu kreče ideja o tome ... A pošto više volim "Malo i kvalitetno" ili radije ništa, a i nešto vezano uz zdravstvene probleme ... Tako je priča krenula ...

Radije bih malo i sa porijeklom, a i PC box mi se ne čini kao neizvodiva misija.
Eto ... i to je to ...
 
22.07.2011
12
38
13
41
Zagreb
pozz društvo!!našla sam Vas preko google,,lako(i davno),,jer sam baš tako nešto i tražila! član sam već neko vrijeme,,samo sam bila neaktivna za pisanje...:oops: ja kad trebam vremena,,baš si ga uzmem,,hhhh:D inaće ,pušim nekih 10ak god.i prethodno možda još 2 ali slabije aktivno..upoznata sam sa indoor uzgojem.(samo trenutno nemam opremu..):confused:
toliko za sada,,pozdrav za sve ;)