Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
sretnu novu svima,za vutru sam čuo lani u rano prolječe na cesti.ne služim se int. i info. sam potpuno nepismen,taj dan moj je.neznam riječ to je dan otkriča novi svijet,ma jel to moguče.odmah sam zavolio kompjuter,informatiku,geđete,virtualni svijet,sve od čega sam se uspješno micao godinama a meni je 48.POZDRAV idejnim i djelnim osnivačima.ja vam se divim.POZDRAV svim članovima ove obitelji i vama se divim na nesebičnom pomaganju tokom uzgoja i kasnije.LJudi evo me doma tu se dobro osječam,tu svi vole svetu nam konoplju.ja jako,jako volim konzumirati travu.stalno.uglavnom dobio sam tablet otišao na selo i bacio se na uzgoj,prvo 3superhas auto,krasno su napredovali u premalim teglama mjesec dana a onda sam ih preventivno pošpricao nekim pipsom i u roku parsati bile su 95%mrtve,za par dana potpuno.vviše ne špricam.da ne duljim imao sam ludu sreču da me nisu skužili 2tutankamona.4automatica ww.dizl,prplek i anubis i još par kom. sve u kantama TM.uspjeh djelomičan,trulež je zahvatio baš svaku pa ni jedna nije doživjela amber fazu života.a to je ključni trenutak zapravo.ove sezone vani samo aute i to u kuruzi.sad imam mentora.opa-cupa.gradim box.i sudjelujem na forumu 1.put u životu.Sretan sam
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
oj04gn.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Dobrodošao na forumu !
hvala, odmah sam nešto krivo stisnuo,ne kužim to s like,htio sam vam svima zahvalit i poslat palac gore,sad je kod mene palac dolje,ne razumijem.nadam se da je dovoljno ovdje to objasnit.naučit če me mentor.možda ima stranica s uputstvima?





* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
 
Poslednja izmena od urednika:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa eto ukomponirao si :) ako hoces "balonceke" tj. citat iz necijeg odgovora, kliknes na "odgovori" (pored "sviđa mi se") i to je to, a mozes i izbrisati dio teksta i ostaviti samo jednu recenicu npr.

ali ne odgovaras svaki put na tu foru sa "odgovori" tj. ne treba ti citat svaki put, pogotovo ako odgovaras odma ispod.. onda samo kliknes u prazno polje ispod i pises ;) poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
hvala kralju đungle,mislim da.usvajam postepeno.jedino pod"balončeke"mislio sam na smajl kuglice u bojama.sretan ko prasčić kupio sam vent,moram s nekim podjelit veselje pozdrav i još jednom hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Tarzan
10.01.2015
175
107
43
Hobi mi je lenčarenje i gruvanje. Ne volim alkohol, klubove, kafiće... više volim dim i štek. Slušam rep, psy, trap... ne podnosim narodnjake, pink.. Ne znam kako sam otkrio ovaj forum, ali mi je dobro poznat još od ranije, kucao sam nesto na google... Nemam iskustvo sa growom, sa konzumiranjem imam vec duze vreme.:cool: :D