Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
hehe, gledaj, sjeme se izbira kakav rad hoces. Sativa je dizalica, indika je
zakucavanje u kauc, gruba podjela. Uzmi od Green House seeds Hawaian
Snow. Osjetices rad od oba svjeta.
Led, iznenadi me pa nabavi nesto jako kvalitetno i onda mozda grow dnevnik
ili koji update za clanove.

Hehe, vise sam u tvom postu dobio odgovora nego citajuci strane i strane foruma :)
Mislio sam neku vrstu koja bi pomogla i majci koja boluje od mikrocelularnog raka dusnika i pluca, a i sebi kao zamenu za bromazepame..
A za LED nisam citao dnevnike, ali sam citao na engleskom jeziku i LED pobedjuje, tako da cu se drzati toga. Svakako ce biti i slika i svega, vec sam porucio panel, box i kupio supstrat danas, ocekuje me najjezivije od svega, a to je narucivanje semena izvana.

P.S. Hvala svima na dobrodoslici! :)
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Ljudi, ne smem drzati ventilator na neposecenoj vikendici da hladi HPS, to ne mogu da kontrolisem tek tako. A cuo sam da je zbog kvara na ventu nekima izgorio i ceo lab...Mislim, mogu preko temp senzora ali me plasi izgaranje biljki... fuck, offtopikujem gde ne treba.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.430
30.056
2.718
twitch.tv
Mene je malo zbunilo ovo trebaš 500 g. Da ne misli covjek da ako nema toliko da ne moze raditi ulje. Poruka je da ti se ne isplati raditi i pokretati cijelu pricu ako neces tako odraditi. Prava terapija troši ulja ko tamić :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
03.02.2015
6
4
3
Pozdrav svim clanovima foruma... pratim vas vec 1-2 godine i odlucih da se registrujem... marihuanu konzumiram od kako sam krenuo na fakultet ne tako cesto ali pomekad se zapali :spliff: prosle godine sam okusao srecu i u samostalnom uzgoju na kraju nije bilo bog zna sta nekih 50ak g. da nije bilo ovog foruma vjerovatno ne bi bilo ni to (radio sam out)... za koji dan planiram da uradim jedan in(moj prvi) pa da se malo raspitam kod iskusnijih growera :vutra:
 
19.01.2008
44
7
8
Pozz ljudi reko da se malo javim stari sam clan sa novim idejama, al eto nisam nesto bio aktivan(skupljalo se iskustvo) :) zelim svima puno uspjeha sa growanjem i idemo preko granica 1g na 1w hehe only sky is the limit!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Kao novi na forumu sve vas prisutne i neprisutne srdačno pozdravljam. Bio sam u potrazi za forumom gdje bih predstavio svoje lule lulice koje radim i na forumu o "običnim" lulama rekoše da nisam dobrodošao jer su tamo ipak gospoda i gospodske teme pa tako nisam više tamo nego preselih se tu. Nisam siguran gdje bi bilo primjereno pokatati lulice pa stoga molim sugestije iskusnih za pomoć.