Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.01.2015
121
223
43
62
bxcGHyE.png
Recite jedno zdravo.

Napisite malo o sebi bez previse lokacionih detalja.

Kakva ste osoba, koji vam je hobi i sta vas interesuje.

Sto mislite o napretku marihuane?

Gdje ste nasli nas link?

Ukoliko dolazite sa Googla napisite sta ste ukucali u pretrazivac. Ova informacija nam treba da bismo "popravili" sadrzaj na ulaznim stranicama sajta.
Prvo veliki pozdrav forumašima!
Imam 53 godine i penzioner sam.
Zbog bolesti u porodici stalno tražim
način za adekvatno i prirodno liječenje bolesti
bipolarni afektivni poremećaj (ljekarska dijagnoza, iako
ni 1% simptoma ne odgovara medicinskom opisu bolesti).
Sestra mi je ispričala o kanabis ulju. Guglajući slučajno
sam naletio na ovaj forum koji mi se učinio veoma interesantan
(u prilogu slika).
Vi ste zaslužni za moju odluku da uzgojim biljke i napravim svoje ulje. Evo već za ovih nekoliko dana od registracije na vaš, (a sad i naš) forum, već sam organizovao preko prijatelja iz inostranstva da mi donesu nekoliko sjemenki. Mislim da će ih biti 10 različitih.
Trenutno "studiram" kako da stvorim uslove za uzgoj kvalitetne biljke.
Novčanik je potanak, pa tražim rješenja iz kućne radinosti i s toga
zahvalan sam članovima foruma za svaki dobronamjerni savjet.
 

nisamjaopet

Aktivan Član
13.02.2015
111
506
93
pozdrav forumasi, mozda me se nekisjećaju.. naravno ako suaktivni..nazalost,za svoj bivsi profil,zaborsvih lozinku.. pozdrav svima, tropicu,poweru,itd koje sam zapamtio od nekada.. nadam se da ima jos puno novih tema za citati i ne pisati dugo :) respect dečki sa velikim iskustvom iza sebe.. trenutno nisam u growu odrađenih 3imam,od toga najdraza outdoor 2komada laughing budde po400 prinosa.. drago mi je jako radi vutra radia sto je to zaživilo,slusam ga kad se uhvati vremena uz kakvu kvartovsku dobru zizu.. dečki samo grovajte,probijamo se po malo.. trenutno smjesten u blizini mora naseg grada rijeke..pozdrav dečki