Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.07.2015
1
4
3
42
Pozdrav ekipica.
Kao i većina novih, dugogodišnji sam korisnik svete biljke. S druge strane, totalni sam ignoramus u uzgoju iako imam iza sebe 2 indoor i 2 outdoor grow-a, koji su bili jako slabi. Čuo sam za vas preko prijatelja već prije par godina (i pomalo čituckao i učio), no tek sad mi došlo iz dupeta u glavu da se regam ;)

Voli se dobro popit, pojest, zapalit, otići povremeno vidjeti bijelog svijeta ( kome ne smeta kiša, a voli putovati i može skupiti pare, obaveza je prije smrti vidjeti Island - naša regija je krasna, ali Island je kao sa nekog drugog planeta ), filmovi, mjuza, sve štono mladi vole.

Sve što trenutno želim je pušiti/jesti svojih ruku djelo :watch:

:thumb:
 

jackal55

BiancoNero
20.07.2015
187
1.527
143
Humboldt County, California
Pozdrav svim članovima :vutra:.
Pronašao sam vas prije dvije godine, ali sam se tek sada odlučio registrirati. Imam iza sebe vec cetiri outdoor uzgoja, ali sam zadovoljan samo sa prijašnja dva growa, što znači da me je krenulo tek nakon što sam počeo čitati ovaj fenomenalan forum. Zahvaljujem se svima što su nesebično dijelili savjete i što su vodili dnevnike iz kojih sam jako puno naučio. Želim svim vutroljupcima puno kvalitetnog dima, i da vam biljke svake godine budu sve bolje i ljepše...:wave: :joint2:
 
07.08.2015
1
0
1
55
Pozdrav svima.
Registrovala sam se da bi što više saznala o ulju. Moja majka je obolela od raka, već smo nabavili jednu količinu ulja, ali želim još informacija. Na forum me je uputila prijateljica iz Bosne.
 
01.08.2015
48
14
8
52
Zdravo
Ja sam nasao u situaciji, kad mi je tesko izdvojit novce za kupnju, pa sam odluvio za sebe nesto uzgojit. Imam malo iskustva na vrtu i mislim da dovoljno osnova za nesto tako, pa sad malo skupljam informcije jer planiram ali jos moramzavrsit prostor.
Pa zivi bili