Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.09.2015
1
1
3
33
Poštovani,

moj prvi post tu na Vutri je ujedno i pozdrav svima koji uživaju blagodati ove biljčice, ali i upit za malenu pomoć. Slabo sam nešto stigao čitati po drugim temana (na poslu sam, doma nemam internet ) pa molim nekog od Admina ili odgovornijih članova da mi se jave u inbox kad ja nikoga ne poznajem. Htio bih nešto pitati vezano za neke stvari . Ne znam što se smije , a što se ne smije reći ovako javno pa ako slučajno pretjeram, mam obrišite ovaj moj post :)

U svakom slučaju , bit ću dostupan online malo kasnije ili sutra jer danas imam drugih obaveza..
Ipak bih molio da mi se netko javi i zadovolji moju želju.

Pozdrav od Cindromana iz Hrvatske! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man
03.09.2015
29
26
3
zgrade u nizu
Pozdrav, da se i ja predstavim... inače uživalac kanabinoida već duži period, s obzirom na nastalu situaciju, imam plan da se okrenem vlastitim resursima.

Ovaj forum je odlično mjesto, nakon nekoliko dana upoznavanja, primjetio sam da odgovor na sva moja pitanja je tu, i pitanja su suvišna za početnike uglavnom. Dnevnici su nešto najbolje, pa kada tamo naiđem na nešto što ne znam ili ne kontam, onda se okreneš užoj temi na koju se referiše problem.

Ovaj forum je blago.

Peace braćo. I sestre naravno. :p
 
05.09.2015
37
224
33
hvala svima na dobrodoslici! mislio sam da ce bit puno teze ali eto uz puno listanja po forumu i malo prakse i bez ijednog pitanja vama imam iza sebe tri uspjesno zavrsena growa! dragi ljudi nemam puno vremena da puno budem na forumu ali cim uhvatim koji trenutak uvijek ga malo prelistam!!! toliko od mene and keep growing and smile:)