Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2016
12
3
3
Dobra vecer.
Ovdje jedan stari clan foruma, ni sam ne znam kako se prije zvah, ali vodio sam jedan nedovrseni dnevnik indoor growanja, mozda se ipak pronadjem pa me admini, nadam se, spase anonimnosti :D
Imao bih par pitanja, potrazio pokoji savjet od iskusnijih za svoj prvi outdoor grow (poglavito sam nesiguran sto se tice lokacije i vrste), a jako se tesko snalazim po forumu, pa ako bi mi koji welcomer pomogao, bio bih mnogo zahvalan.
Hvala!
 
02.04.2015
61
81
18
Pozdrav svima dobre volje i ostalima. :)
Pratim forum neko vrijeme i moram reći da imate lijepu zajednicu ovdje koja daje nezanemariv doprinos osvješćivanju i obrazovanju ljudi željnih znanja o ovoj svetoj biljci, i svaka vam čast za trud. :respect:
Pa eto nadam budućim se ugodnim razgovorima i druženjima... :sun2:

One love.
 
26.04.2016
21
35
13
43
Pozdrav svima,
relativno sam nov u uzgoju... iako sam se registrirao tek pred neki dan već vas dugo pratim (u pozitivnom smislu naravno :) ), čitam i učim... do sada sam imao samo tri uzgoja (bagseedovi, ništa brendirano: 1 muški, 1 ženska i 1 hermić - eto isprobao sam odmah sve :)) no ne namjeravam stati na tome... drago mi je vidjeti da zajednica raste, svaka vam čast u podršci... nadam se da ćemo se dugo družiti i da ću ja ponekad moći doprinijeti ...
pozzz...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara