Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.11.2007
5
0
0
46
Pozdrav svima!
Samo da vas pohvalim i da kažem da sam vas našao u potrazi za žaruljama!
Nemam više šta posebno za dodati.
zapravo, ostao sam bez teksta ... samo čitam i čitam i čitam i....
 

rasmc

Aktivan Član
18.01.2008
76
15
8
46
Pozdrav cijeloj ekipi na forumu!
Jednog dana sam se malo zapitao koje bi žarulje bile dobre za znate već.. i tako ja utipkam "marihuana rasvjeta" na guglu kad ono neka vutra.org i kad sam to otvorio, gotovo, odluka je pala! Idemo u akciju!
Zadnjih dana bavim se izradom box-a i evo par dana je već u pogonu. Ja sam elektro struke tako da mi ništa od opreme nije stvaralo problem.
Inače duvam već desetak godina svakodnevno.
RASMC kaže volim tra vu org:wave:
 
14.01.2008
5
0
0
35
vidim da se svi ovdje "kao nesto javljaju" kada upadnu, pa reko da ne ispadne da sam preskocio...
prije vise od godinu dana (kontam dosta vise) sam trazio nes o meskalinu i kaktusima i naletio.. bio sam odusevljen!! takva stranica sa nasih podrucija, onda sam naletio na forumu neto o trip-putovanjima.. vjest se prilicno brzo prosirila.. dosta mojih lega prati stranice i cita textove, al nisu bas za druzenje
inace sam iz osijeka i volim sve prirodno, ne-prirodno i nadprirodno :)
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
po-zdrav. naletio sam na sajt pred nemam pojma koliko al me nešto jebalo sa registracijom na forumu. tako da čitam već par godina, odradih već par (nazovi) growova. neugodno mi niti pričati o tome. al sam pred godinu dana nabavio grow bible u pdf-u i borio se s prijevodom. sad nabavio neku paru i krenuo s registracijom na forumu. 2 mjeseca slažem generalni plan. nevjerojatno je koliko promjena moraš radit kad shvatiš da u gradu gdje si nema ama baš ništa od onoga što si ti zamislio.... enivej, entuzijazam je neuništiv. keep on the good work. pozdrav iz Rijeke...
:banana_rasta:
 
27.01.2008
24
0
0
33
pozdrav ljudi:vb_wave:
već dulje vrijeme pratim ovu vrlo edukativnu stranicu:thumb:...naletio sam na nju slučajno kad sam gugla ergin i LSA...inače uzgajanje psihoaktivni biljaka mi je hobi...pozdrav iz Posušja:hippy:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Posjetioc anomimni vec duze vrijeme. Odnosno od kako planiram na veliko dovesti salviju u HRV. Frend mi je rekao da ima dobar forum o ganji, ali sam ovdje nasao i kojekakve druge zanimljivosti
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Ja sam nasao preko google dok je sajt bi jos u izradi ali nisam se htio registrovati jer nisam imao pojma o uzgoju i sta ja znam.Nego prvo sam se DOOBROO nacitao i kad sam sve prelistao otprilike dva puta registrovao sam se i eto sada sam kao aktivan.
Pozdrav svima!!
p-e-a-c-e
 
27.02.2008
4
0
0
63
Tek sam prije 15ak dana dosao do ADSLa i laptopa i otad se ne skidam sa Interneta.
Ovaj sajt sam nasao na Googleu trazeci CANABIS i vec tri dana ga non stop citam. Iako sam stari duvac ovdje sam tek vidio koliko toga ne znam. A posto je u mom okruzenju u poslednje vrijeme lakse nabaviti nuklearnu bojevu glavu nego saku trave (a i ono sto nadjes to je II liga i kosta djavo i po) rijesio sam da se pozabavim gajenjem. A ovdje na forumu nema cega nema o toj oblasti. Sad samo da nabavim sjeme i IIIDEMO!
 
11.02.2008
2
0
0
46
Pozdrav svima,
na forum sam naletela slucajno dok sam guglala, malo sam citala, svidelo mi se i evo me:wave:

Duvam dugo, ne smem ni da kazem koliko godina...imala sam par duzih pauza zbog nekih drugih stvari ali opet sam aktivna:smoke18: I bas mi prija trenutno mada se taj trenutak oduzio...

Zivim u Nemackoj ali relativno blizu Amsterdama pa i u taj grad volim da skoknem povremeno...to je to, predstavicu vam se detaljnije spontano kroz druge teme, ovako se osecam kao na saslusanju:smoke18::wave:
 

rAstA_girL #1

Banned
Banovan
02.03.2008
2
0
0
35
Heh pa eto i mene...
wec dugo se motam tu po sajtu i forumu al tek sad sam se registrowala... nisam htela odmah da banem tek tako, prwo sam iscitala, informisala se o vutra.org i tako to i eto me sad tu s wama :b_cyclops:

pre godinu dwe sam googlala nesto, ukucala marihuana i weedela was-to se zowe sreca :rasta1:
przim wec dosta dugo, mogla bi i radni staz da uplatim za to odprilike :costumed-smiley-027 ...
mada drago mi je sto sam was nasla jer sam saznala dosta toga nowog(ne moze nikad cowek swe znati)... u swakom slucaju tenx... takodje imam i 4 biljke koje uzgajam tako da nema problema s nabawkom (i tu su mi u poslednje wreme dosta pomogle informacije odawde) swe u swemu
LOVE YA people... PEACE :maryjane::maryjane::maryjane:
 
29.09.2007
30
48
18
kauč
posto mi je ovo prvi post pozdrav svima
kako sam vas nasao? pa zapravo sam trazio avatar i na svoje zadovljstvo nasao vas.
tko sam sta sam? kao i vi pusac trave. vec 7 god nalazim tu zadovoljstvo i nevidim nista lose.
bavim se jednim bjednim poslom kao sto je videoteka, dakle uz lljubav trave volim jos i automobile.
eto toliko od mene. pozdrav
 
22.10.2007
8
0
0
34
BuUuUuUUuUuUuUuUUuUuUuuuUUUuU, JoSh kAd biH sE sjEtiLa kAkO sAm vAs nAshLa, biLo bi dObRo :))))))))))....... eMpoRi, misLim mEmoRy jE pUKLa........

AJoJ da vAm jE zNaTi oDakLe kUckAm, XaxaXaxA :)))))..... Pa iZ stoLiCe nAravNo :p.... InAchE u piTaNjU jE marihuana LuKa 8)...Tj BanjA LuKa =)
 
14.03.2008
1
0
0
33
zapravo, nishta u vezi vutre, vec sam trazio neke bolesne poslovice tipa: ko drugome jamu kopa dve srece grabi... pa se pojavio ovaj forum, pa sam ja, kao veliki ljubtelj, morao da se registrujem :pat: