Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
ojla ljudi
ja sam iz hrvatske (obala)...pusim nekih cca 2 godine...
pratim ovaj velicanstveni forum vec nekih godinu ipol ,mozda i vise i posto sam ovisan o njemu...sad sam se odlucio predstaviti, hebiga uvjek malo kasnim hehe
ajde zivili
 
22.10.2007
8
0
0
34
Šaman Šandor je napisao(la):
dobrodošla ali nemoj samo takim slovima svakakim pisati iritantno je za čitati

ThNx nA dObrOdoShLiCi :icon_biggrin: ... Za sLovA cEsh mE zAdaViTi,aLi nE moGu dA iH oStaViM, nAvuChenA nA njiH, xAXa :thankyou: ..... TriP mi oVaKo kUckAti :blah: .....
MaHanJe :email:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
dobro nam dosla ali kao sto kaze Šandor, ova slova su toliko iritantna da kada naletim na tvoj post samo ga ignoriram, vjerujem da je tako i drugima... no hard fingzzzz:icon_biggrin:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
istina nisam pročitao sem tnx i to je to
toliko iritiraju slova da sam je stavio na ignore da joj ne vidim postove

dobrodošla :heartbeat:
 
30.03.2008
2
0
0
35
evo drustvo da vas i ja pozdravim, maloprije sam postao tek clan:) hehe a zasto i kako na ovaj sajt.... a lagano krenuo sam s uzgojem i kao svako drugi trazio informacije gdje sta i kako?:) i google me doveo na ovaj sajt i puno sam mu zahvalan, u mnogome mi je pomogao:), a kao i vecina studenata morao sam naci neku zanimaciju da ubijem vrijeme a kako vec pusim 5 godina a zadnje dvije malo intenzivnije navratio sam ovdje;)
 
31.03.2008
8
0
0
39
bok!

evo vec par dana pratim ovaj forum pa da se i predstavim. jako je osvjezavajuce nac forum di nitko nikom ne j*** mater, di rasprave se drze teme i di se zna red sam po sebi, onako prirodno. jako je miroljubivo ovdje, bas se osjeti.

zapalio sam s 15 prvi put i to je odmah bilo to, ljubav na prvi udah, al sam prestao prije 2 i po godine i otad ju nikad vise nisam taknuo. sve skupa sam pusio nekih 6 godina bjesomucno. ok je trava, al nikad ju vise necu pusit. o razlozima necu sad. al volim bit u drustvu stonera, i volim se uredit sa nekim drugim stvarima, sto onda uvijek izaziva cudjenje, ali eto...

moja sloboda i put do sredista mene lezi u ne-pusenju.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
dobrodosao. to sto ne pusis ne znaci da ovo nije forum za tebe.
ima tu i "drugih stvari". stovise, divnih drugih stvari.
 
09.04.2008
7
0
0
51
Pozdravi iz Slovenije od mene
Pušim i gojim našu bilku več 20+ godina :D prvi put bilo sa 13 godina.
Lepo ste to uradili i vidm da je puno koristnih informacija. Nadam se da če vam bilke lepo rast i da čete imat puno za pušit





i kod nas se nešto goji i puši
:sun2:

 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
nisam dugo na ovom forumu ali se osjecam vrlo lijepo i prihvaceno...mislim da sam se "navukla" :) hehe...:love001:
u ovom stilu, imate suncan pozdrav iz..e sad, rekla bih vam ali ovo je usitinu grad u kojem svi sve znaju..a nekak imam blagi osjecaj da nas ima vise na ovom sajtu :)
bas sam se danas pitala kako sam vas nasla..ugl,. isla sam na trancepleme i tamo je bio neki post (valjda) svidio mi se, i klikla na Vas :)
koje li lude srece..
pušim..bit ce 2 godine (nije nesto dugo ali uzmimo moje godine, imam sasvim zadovoljavajuci staz).
pusikam iz vlastite ugode i zbog stvari koje sam iskusila i postala ugodnijom osobom...
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Efo sam da vas poudravim iz zelenog zagorja!:leafblunt:

Vec mnogo dugo ima da pusim.
Na vas sam jos naisao kad sam trazio sajt od crogerile (vjerovatno se nitko ne sjeca tog sajta) tamo sam doslovno naucio rolati i sve ostalo i onda jednog dana odoh pogledat sta ima i trazim ja u google i vidim nesto vutra i rekoh da pogledam to je bilo prije cca 2 god i od onda pratim i efo dana da sam se i ja registrirao!
ono da se moze koje pitanje postavit da se malo upozna sa ekipom i tako!
 
09.04.2008
15
0
0
33
Meni je gizmo rekao za stranicu...on me je pokvario i nabavljao mi ilegalna sredstva...mislim,na nas prvi izlazak me je napusio,a ja fino dijete bila....Gizmo sram te bilo!! :D hehe