Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.08.2016
73
181
33
Dobro veche..iz srb sam 23god..jednostavno sam kucao u pretrazivacu vutra i izbacilo sve lepo..pratim vas duže vreme i čitam sve po ps-u i mogu vam reći da sam dosta skontao o ugzoju i problemima tokom uzgoja..svaka čast mentorima i ostalim korisnicima na brze i konkretne odgovore..sve 5 šta reći :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ja mislim da jako puno ljudi na balkanu pojma nema tko i što smo, a za brzinu mentora i aktivnost, to se može ladno sakrit svaki fax, kaki kembriđ pič. mtr., ovo je institucija gadna:ajnstajn::bocni:::makaze::watch::zvizd::vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GREENDER

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Uff, tek sad vidim da ima podforum "predstvite se"...isprike svima.

Ja sam stara kuka (presao 40-tu), a ovu prekrasnu biljku sam zavolio prije par godina stjecajem odredjenih obiteljskih okolnosti (duga prica, da ne drvim sad ovdje).
Prvi susret sa vutrom mi je bilo u obliku ulja (jos se i danas sjecam kako me razvalio tada, cuka pocela trokirati, znojili se dlanovi, a zidovi se okretali hehehe). Danas vec imam solidnu toleranciju pa toga vise nema, sad je samo haaaajjjj, mozak baj baj.:D:D:D Joint zapalim s gustom iako uopce ne pusim cigarete.:razvaljen::


Na forum sam naletio slucajno prije malo manje od godinu dana trazeci neke informacije vezane za vutru i ostao ugodno iznenadjen kolicinom korisnih informacija kojih ima ovdje, ali me se,priznajem, bilo frka registrirati pa sam samo lurkao. Al eto, sad sam odlucio preskociti i tu stepenicu i pridruziti se ekipi.
:thumb:

Zadnjih par godina sam toliko toga saznao korisno vezano za biljku da jos uvijek ne vjerujem da nije konacno legalna. Izgleda da cemo se morati jos malo nacekati, mada je stvar globalno krenula na bolje. Kad vidim da netko najebe (oprostite na izrazu) zbog par stabiljki trave digne mi se tlak na dvjesto, a kad pijana budala u autu ubije ljude ne dobije u vecini slucajeva nista - eventualno guljenje krumpira!
:fuck:

Dosad sam vutru kupovao (plus jedan i pol odradjeni moj outdoor), ali mi je to kupovanje na slijepo lagano dopizdilo (kupovina za bolesnog clana obitelji) jer se prodaje svakakvo sranje. Koliko sam love potrosio do sada bolje da ni ne spominjem.
Prije mjesec dana mi je skroz puko film kada me diler ( znam da se ne smije spominjati po pravilima foruma, isprike) htio fino oderati. Reko, dosta brate, ne serem lovu, tu lovu cu utuci u svoj vlastiti indoor grow i raditi svoje i tocno znati sta pusim, odnosno od cega je ulje.

Eto, sad kad sam "istreso" dusu idem zapalit.....:joint2:

:vutra: