Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RollingStone

Aktivan Član
30.08.2016
140
425
63
Pozz narode,

imam 34.g. i pisem iz BiH. Konzument sam dugi niz godina i skoro isti broj godina mi je zelja da uzgajam sopstvenu ganju :). Sticajem okolnosti sada sam u mogucnosti da tu zelju dovedem do realizacije te sam u zadnjih par mjeseci poceo doslovno da gutam sav teoretski materijal do kojeg sam mogao doci te sam tako naisao na vutra.org.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Still Dre and Chan
01.09.2016
18
61
13
Pozdrav svima. Čitam vas od prošle godine kada sam zapalila prvi puta nakon 7-8 god.pauze. Prije te pauze bilo je 5 god. konzumacije u društvu. Nego...u međuvremenu sam nešta i uzgojila a za to je zaslužan ovaj forum. Sve šta sam naučila čitajući njega, primjenila sam na svojim biljkama sto puta sam vam htjela postaviti pitanje oko uzgoja ali se nisam mogla registrirati /*nakon godinu dana danas skuzim da nije Kingstone nego Kingston heh..
Eto toliko
 
01.09.2016
18
61
13
Lijepo je znati da si dobrodošao :wave:
Uglavnom vas čitam kad se prepariram al ima tu sada i medic.svrhe pa je oprosteno (valjda). Izlječila sam hrpu bolesti, skinula se sa 9 vrsti tableta, 3 godine sam zdrava, i sada je za potrebe meditacije i odvajanja tijela, lucidno sanjanje, da uklonim stres i ne dovedem se do nepotrebne sekiracije. Ilte prevencija :sun2: sirova hrana+sungazing+vutra samo cu vam reci, jako dobra kombinacija. Ozdrave i duh i telo
 
31.08.2016
7
17
3
Pozdrav svima!
Lako sam vas našla, nešto sam ukucala u pretražnik i odma naletila na vas. Dugo već vremena s vremena na vrijeme čitala sam svašta što me je zanimalo, ma sve mene zanima. Tarzan je super i ostali su super eto malo mi je kao najdraži.
Registrirala sam se kao da sam ja moj sin, ono nekako nisam mogla napisati svoj datum rođenje.
Sada kako se predstaviti. U biti mene je bilo strah jer živimo u vremenu gdje se na tu biljku ne gleda na realan i normalan način. Uglavnom rekoh "baš me briga". Imam 65 godina, prvi sam put zapalila kada sam imala 35 godina. svidjelo mi se jer me opušta, otvara mi vidike, neopisivo pozitivno djeluje ako se ne pretjera. Gušt mi je koji je postao nedostižan , previše skup, opasan u nabavi. Kako sam sada ne stara ali ipak starija i bolesna sa težim invaliditetom, kad zapalim bude mi lakše, puno lakše.
Nikako nisam odavno zapalila, zapravo otkako sam sjedila na balkonu, odjednom bez ikavog znanja, otišla sam u dučan i kupila zemlju za cvijeće + gnoj za zelenilo. Taj jedini sam samo gurnula u malo veću posudu od jogurta i zalila. Ništa nisam znala sa koje strane ni kako, ono ajde sada da vidim ja
što se da. Koma kad je niklo i počelo rasti. Kad je biljka stasala tada sam došla na ove stranice. Presadila sam je u posudu od 20 litara i bila je prekrasna. Stalno sam ja to gledala i promatrala, budući krijem od nepoželjnih pogleda topirala sam je ali sasvim pažljivo. Kad sam ugledala bijele vlati
e pa bila sam stvarno oduševljena. Prestala sam sa gnojem za listove i kupila crveni za cvijeće. Neko vrijeme je bilo sve uredu dok se nisu počeli sušiti listovi. Očito sam sa malo vode zaljevala samo litru i pol., ali redovito svaki dan rano ujutro. Dakle, slućajno se pretvorilo u ozbiljno, sigurno bih voljela imati bar samo jedan cvijetak izuzetak. Bilo bi super da se canabis legalizura da svtko tko želi može imati bar tri biljke na svome balkonu a da za to ne odgovara. Cijelo vrijeme sam u strahu što je i normalno. Svijesna sam da mi za tu jednu ne mogu ama baš ništa, ali živim u malom mjestu i to me smeta jer su svi zatucani totalno! Poslušala sam savijet Stipe, nadam se da će se biljka oporaviti., dosta je listova dolje otpalo, sami vrh je kraljevski, kao što sam i ja stara rokerica.
Eto to bi bilo to!
maksimalna
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Pozdrav ekipa:wave:
Pa evo da se i ja predstavim. Imam 31 godinu,počeo sam eksperimentirati u osnovnoj školi i zakačio se na ljepilo(5,6 i 7 razred) a u 8 razredu sam prvi put zapljugao... Aktivno sam počeo pljugati u prvom srednje i nastavio do danas...Inače volim raditi bilo što samo da je kreativno i volim biti sam i razmišljati i promišljati ali zato socijalne i društvene vještine su mi katastrofa što se vjerovatno i primjeti...
S obzirom na cijene odlučio sam se na vlastiti uzgoj al nisam znao ni kako ni šta dok mi google nije rekao-evo sve ti tu piše na Vutri.org i tako je avantura počela:vutra:
Znam da nisam baš popularan tip zbog nekih odgovora i načina pisanja ali to ništa nije u zloj namjeri. U glavi zvuči dobro a kad napišem dobije potpuno drugačiju formu,da mogu izbrisao bih 90% svojih postova ali eto šta je tu je...
Još jednom veeliki pozdrav svima!
 
Poslednja izmena: